Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

po prostu Kaśka

Dlaczego ja sie nie moge dowiedziec???

Polecane posty

Kurcze..wczoraj zroblam test..wyszedl negatywny :| 17 lipca powinnam miec okres...i nie ma...piersi mnie wcale nie bola...sa takie ciezsze tylko...jak wprowadzam termometr to zauwazylam,ze czuje opor...wchodzi tak do polowy mniej wiecej...Ja juz nie wiem co mi jest.... no czemu ja sie nie moge dowiedziec? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
Lekarz rozwieje wszystkie twoje wątpliwośći!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiula - a nie za wcześnie na zmartwienia? Miesiaczka spóźnia sie dopiero 3 dni. Jest lato, upały wyjątkowe, moze też troszkę podietkowałaś albo zmieniałaś klimat na wakacje.. Może i przez cały miesiąc nie bedzie miesiączki. Powtórz test za kilka dni - jak bedzie negatywny to idź do gina jak następnej nie dostaniesz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie za wczesnie czy nie... zawsze mialam jak w zegarku....no a jak wytlumaczyc brak bolu piersi? :| Zawsze bolaly strasznie mocno... a ten termomentr co wchodzi tylko do polowy? Nie wiem... nie chce po prostu znow poronic..nie chce sie za pozno dowiedziec o ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\zrob badanie beta HCG, mi da testy wyszły negatywne a badanie krwi beta HCG wykazłao ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×