Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Policewoman

BIG problem

Polecane posty

mam pewnien problem i licze na to, że ktoś jest w stanie mi pomóc. od niedawna mieszkam ze swoim chłopakiem, jest cudownie ale problem jest inny. codziennie rano mój chłopak budzi mnie pocałunkami i szepcze mi czułe słówka na które ja nic nie moge odppowiedziec i nie moge odwzajemnic pocałunków. dlaczego? bo zawsze rano bardzo nieładnie pachnie mi z ust i nie chce przerażac tym mojego ukochanego. nie wiem co z tym zrobic! bardzo dbam o higiene jamy ustnej 2x dziennie myje zęby, płukam je, uzywam nici dentystyznej, nie mam zepsutych ebów z próchnicą.. ale zawsze rano mam nieprzyjemny zapach z ust! to bardzo krępujące.. dopóki mieszkałam sama nie przeszadzało mi to, poniewaz zaraz szłam do łazienki i myłam je ale teraz sytuacja sie zmienila, codziennie rano budzi mnie chłopak. jak to zmienić, co zrobić zeby nie czuć tego zapachu?? pomóżcie, blągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kocha to mu nie przeszkadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jemu pewnie pachnie fiołkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567
też tak mam, to przez ślinę która przez noc nam się wydzielała, ja zawsze mam na szfce nocnej szklanke wody, jeśli się obudzę to biorę łyczek wody i już jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miej zawsze pod ręką te listki, które szybko się rozpuszają... Nie pamiętam nazwy, ale trzymasz je pod językiem do czasu, aż się rozpuszczą i nieprzyjemny zapach znika :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonkilka
naprawde myslicie, że jemu to nie przeszkadza?? to dziwne, ale słyszałam, że jak człowiek chrapie, albo śpi z otwartymi ustami t ten apach znika.. naprawde? a jak wyobrazacie sobie taka sytuację? bedziemy razem do konca zycia a ja codziennie rano zanim on da mi buzi bede brała listek mietowy? kurcze... to trudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 567
więc proponuję wodę :) co wody po przebudzeniu nie można się napić ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :) mam nadzieje ze woda pomoże, jesli nie to nie wiem co zrobie, bede chyba codziennie nastawiac budzik na 5 rano i biegiem do łazienki pucu pucu szuru szuru :} dzieki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem co ci jest
tez mialem nieprzyjemny zapach z ust na pocatku tylko rano a potem juz zawsze jak cos zjadlem i nic nie pomagalo zadne nici dentystyczne, nowe szczoteczki do zebow i mialem tez wszystkie zeby wyleczone juz wtedy a ten smrod sie nasilal zwlaszcza rano. Mycie zebow nic juz potem nie pomagalo i tak tez bedzie z toba jesli nie pojdziesz do lekarza. ten zapach to nie jest od zebow ale od zoladka. Ja poszedlem i zrobili mi gastroskopie z testem na helikobakter pylori noi sie okazalo ze sa tam te bakterie w zoladku i zaraz dostelm dwa antybiotyki oraz jeden lek silnie hamujacy kwasy w zoladku nowej generacji bo tak to sie leczy no i po tygodniu zazywania tych trzech lekow od razu objawy jak reka odjol!!!! Zadnego zapachu z ust nie ma nawet po przebudzeniu, dodatkowo zniknely bole zoladka i odbijania po jedzeniu i nawet silne wzdecia takze uwazam ze i ty musisz zrobic gastroskopie i wyeliminowac bakterie i wtedy juz bedzie bardzoi fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łon łom
gastroskopia to fajna rzecz i po tym znikną twoje problemy i w dodatku bedziesz mogla robic bez odruchu wymiotnego swojemu facetowi fellatio ;) same plusy! polecam :] dogłębnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×