Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość urocza bestia

TV MARKET, MANGO itd.

Polecane posty

Gość urocza bestia

Witam. Jeszcze nic nie kupiłam w tego typu sprzedaży, ale bardzo mnie to kusi. Na tym temacie, proszę o opinie innych o rzeczach, zakupionych z reklam telewizyjnych tych firm. Możecie polecać luc odradzać te produkty. Np ja się zastanawiam, czy ten wyciąg ze ślimaka działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
Wiele produktów z TV-marketów można po pewnym czasie spotkać w wolnym handlu za WIELOKROTNIE niższą cenę. Można je wtedy wziąć do ręki i dokładnie ocenić ich jakość. Tzw. pajączek, abgymnic, maszyna do szycia na baterie czy lampki solarne do ogrodu kosztują poza telewizją 10 - 12 razy taniej. Po bliższym poznaniu okazuje się zazwyczaj, że są to rzeczy mało przydatne. Ja osobiście NIGDY z tej formy zakupów nie korzystam. No ale "kto bogatemu zabroni ?" Na temat wyciągu ze ślimaka nie wiem nic, ale brzmi jak jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booooooooooo
Moja rada chcesz kupic parownik idz do sklepu, widzisz co kupujesz a poazatym jak cos sie zepsuje to z reklamacja wystarczy isc do sklepu, zreszta 220 zl to chyba zbyt wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie
booooooooooo dzięki, obawiam się, że masz rację w tym co piszesz a takie parowniki są w sklepach ? nigdy nie wiedziałam w cenach takiego sprzętu tez się nie orientuję :o CZy nikt z forum tego urządzenia nie kupił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie
booooooooooo ooo co ja zauważyłam :o parownik z Mango ma moc 400 W a ten z liku od Ciebie, z Tefala 2000 W duza różnica :p kiedyś koleżanka skusiła się na tańszą gofrownicę ( moja gofrownica miała o wiele większą moc, no i cena była prawie podwójna ) tylko że, okazało się że ja z tego samego przepisu mogę upiec normalne chrupiace gofry, a jej wychodzą takie gumowe placki :o bylejak ta tańsza maszynka grzała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booooooooooo
No wlasnie roznica ogromna ja bym np wolala kupic ten tefala ze wzgledu na moc ale i tez ze wzgledu na firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradźcie
ale może w przypadku parowaru aż tak duża moc nie jest potrzebna, co ?? jak to jest, hymm :o bo sparawdziłam moc prodiża w którym piekę ciasta - 500 W musze się rozejrzeć po sklepach, popytać, jak wypatrzysz jeszcze cos ciekawego z parowarów daj znać, dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie coś
:) najlepiej opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, tylko nie te sklepy... Kupiłam tam REWELACYJNĄ maszynę do szycia tylko za 129zł !! Przeszywa nawet potrójny dzins... traalalala na pewno... :o Po dwóch tygodniach się zepsuła, w reklamie mówiono o dżinsie a ona nawet firanki nie potrafiła obszyć. Teraz w sklepach real, geant jest dostępna ta \"maszyna do szycia\" za 29zł... Już nigdy więcej NIC z tego sklepu nie kupię. ODRADZAM ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu są różne: http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/8613 Ja mam Brauna, jest zankomity. Jego główną zaletą są te czarne tacki pomiędzy \"piętrami\". Zbiera się w nich skroplona woda i nie kapie z góry przez wszystkie warstwy potraw. Zastosowano w nim bardzo pomysłowy patent: wokół grzałki, która ma kształt niedużej kopułki nakłada się taki kominek z tworzywa, dlatego gotuje się tylko mała porcyjka wody wokół grzałki. Reszta wody pozostaje stosunkowo chłodna i podcieka sobie stopniowo od spodu w rejon grzałki. Przez to pełna para pojawia się już po kilkunastu sekundach od włączenia, a zużycie prądu jest małe, chyba coś ok 500W, rezaz nie mogę sprawdzić.. (2000W to bardzo dużo, tyle ma pralka automatyczna). Gotuje się fantastycznie, w mieszkaniu się nie nagrzewa i prawie wcale nie wydziela się przy tym para (ważne w czasie upałów). Nie trzeba mieszać. Jedzenie jest FENOMENALNE, głównie warzywa (nie trzeba, a nawet nie warto ich solić) i ryby, jajecznica na parze, ryż i kasza bardzo dobrze wychodzą mrożone pierogi i pyzy, bo nie rozmiękają. Dobrze też się nadaje do odgrzewania potraw albo odświeżenia wczorajszej pizzy. Nie wiem, jak sprawują się w praktyce inne konstrukcje, trzeba koniecznie zapytać o szczegóły budowy i porównać z Braunem. Polecam, będzie radość w domu na długi czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...Wroc
hej ja sobie pochwale zakupy w tvMarkecie. Sprzęcik który zamówiłam dotarł do mnie szybko, wszytko jest tak jak na reklamie wiec nie mogę narzekać. Zrobiłam sobie zakupy bez wychodzenia z domu z których jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwicze z LEg Magic
witam ja zakupiłam leg magic z TvMarketu jestem zadowolona z zakupu z dostawy szybkości jej realizacji. wiec pochwale sobie ten wygodny sposob zakupów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaT
ja kupiłam ten mop H2O i jest ok sprzęt świetnie działa bez wad, cena też przystępna. ogólnie sklep ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovi P
sklepik ok profesjonalna obsluga bardzo pomocna. Swietnie maja tam wszytko zorganizowane i ten bisnessczat bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkap
do kamilki Czy używałaś mopa do paneli podłogowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaT
nie uzywalam ale podobno mozna podobno nic sie nie dzieje ale sama nie uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2Oooo
Kupiliśmy nie dawno taki mop parowy. Nadaje się do terakoty i dobrze odświeża dywany. Natomiast odradzam używania go do paneli bo podłoga przez jakiś czas jest mocno wilgotna i pozostają plamy ( panele dalej na kolanach ). Ale to i tak nie źle, bo pierwszy lał wodę ciurkiem. Okazało się że uszkodzonych było połowe elementów ( w nowym !!! ). O rezygnacji z zakupów nie ma mowy. Już na nic więcej na pewno nie dam się namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZECZY Z MANGO NIE SA ZLE
ALE JAK KTOS JUZ NAPISAL MOZNA JE KUPIC 20 RAZY TANIEJ, NP. NA ALLEGRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele zależy od tego CO sie kupuje. Kiedyś kupiłam pain stick, takie gąbki do malowania ścian-miało nie kapać po rekach.....nie kapało-to fakt, ale za to farba zapchała dysze i też nie malowało....Wyrzucone pieniądze. A na Allegro z pewnościa taniej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaT
ale na lalegro macie duzo gorsze produkty> w TvMarkecia zawsze mozna zwrocic badz zareklamowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus31
pochwale tvmarket. szybka przesylak towar ok obsluga przemila . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok sklep TvMarket
swietna udana traznzakcja z tym sklepem, towar spelnia swoje funkcje, przemila obsluga . ceny konkurencyjne... ja jestem naprawde dlatego zadowolona....nie narzekam bo wszytko przebieglo po mojej mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna
hello zastanawiam sie na tum leg magic podoba mii to urzadzenie alenie chce wtopic w przestrzen 350 zyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś kupiłam
kilka rzeczy, mieli niby mega promocję. Okazalao sie, ze to co swietnie wyglada na ekranie, w ogóle nie działa albo słabo dziala normalnie. :O Na przykład - jeden tylko daje bo mi się pisac nie chce - robot kuchenny ręczny. Na ekramnie swietnie siekał, ciął itp. Gdy złozylam okazałao sie, ze ma tak wyprofilowna rączkę ze trudno krecic korbką, potem specjalnie patrzyłam na reklame jak oni to trzymają i kręcą.. i wiesz co? Nie było pokazane! Tak pokazywali, że tego nie było widac. Oszukaństwo jak dla mnie. No dobra, to jeszcze elektryczne nożyczki tnące wszystko - nawet papier cięły z trudem i nierówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wad
dla mnie tvmarket to dobry sklep. To co tam zakupilam spisuje sie bez zastrzezen, zero reklamacji ...ocz jak mowia to faktycznie maja oryginalne produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g....
zgadzam sie sklep jest ok i chyba tylko konkurencja jest innego zdania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×