Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość urocza bestia

TV MARKET, MANGO itd.

Polecane posty

Gość jedrek39
digital61@wp.pl sprzęt jaki jest każdy widzi żaden luksus a ceny z kosmosu ale każdy może sobie kupować co mu się żywnie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Piwko
Szanowny Panie!.Ja cenie ich produkty i ich KOMERCYJNIE NIE REKLAMUJE.Po prostu moje oczekiwania spelniaja.Za przedluzenie ich czlonkostwa dostalem garnki Vector Linea za 99 zl.Pozniej doslali oferte na mega plus delimano za 469 z DARMOWA WYSYLKA.Wiec czego sie ich czepiac.No moze terminu wysylki zawsze kolo 2 tygodni.Fajno by bylo jakby bylo szybciej.Mnie ta firma wybitnie odpowiada.H2O mop eksploatowany jest dosc czesto i szlag go jeszcze nie trafil tak samo niby awaryjny Bullet Express.Ja podtrzymuje swoja mega pozytywna opinie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia uszatka
witam, czy ktoś zakupil z Mango "Ultramaxpro" - robot i sokowirowka w jednym? a jesli ktos zakupil taki sprzet, to czy jest ewentualnie z niego zadowolony? Prosze o odpowiedź . dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma41
Dołączam do grona zawiedzionych.Kupiłem Bullet EXpress za 499 zł i udało mi się dwa razy użyć miksera.Za trzecim razem po naciśnięciu przycisku dioda mruga i nic się nie dzieje.Dzwonię do Biura Obsługi Klienta i słysze tylko komunikat,że wszyscy konsultanci są zajęci.Wygląda na to,że rozmowy przekroczą wartość tego badziewia.A Panie Piwko- te bajki niech Pan opowiada w przedszkolu może dzieci Panu uwierzą.Zaden produkt chyba nie ma tyle negatywnych ocen.Ale nie znałem ich przd zakupem tego sprzętu.Teraz już wiem,że to nie sprzęt to wielkie g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafel
Zamowilam w TV Market jeden jedyny raz - i wiecej juz nie zamowie! Po 2 tygodniach oczekiwania otrzymalam przesylke, zaplacilam, otworzylam - a w srodku niespodzianka - towar inny, niz zamowiony przeze mnie. Procedura reklamacyjna jest dosc prosta - wystarczy odeslac towar i zazadac zwrotu pieniedzy lub wymiany na ten wlasciwy. Ja wybralam opcje 2. Czekam juz 5 tygodni na przesylke, tv market zaplate za towar juz ode mnie otrzymal, wiec nie spieszy sie z realizacja zamowienia. Nie kieruja sie absolutnie zadnymi zasadami etyki w biznesie. Dotychczas raz w tygodniu dzwonilam z zapytaniem o status reklamacji - informacja byla zawsze ta sama - "w tym tygodniu wyslemy towar". Postanowilam zwiekszyc czestotliwosc dzwonienia do BOK z zapytaniem - informacje udzielane sa zawsze takie same, udzielenie bardziej szczegolowych wykracza poza kompetencje pracownikow linii obslugi klienta, a z osoba o wiekszych kompetencjach porozmawiac nie mozna, ponoewaz PO PROSTU TAKIEJ OSOBY NIE MA. Procedura nie przewiduje udzielania informacji szczegolowych oraz wyjasniania DLACZEGO reklamacja tak dlugo trwa. Bylabym sklonna poczekac cierpliwie nawet 10 tygodni, gdybym tylko znala powod tak dlugiego oczekiwania. Powodu poznac nie mozna, z przelozonym porozmawiac nie mozna, wystarczy tylko upominac sie i wydzwaniac co kilka dni, aby uslyszec te sama odpowiedz. NIE POLECAM NIKOMU TEGO SKLEPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka kupiła do masazu
za 200 zł poszła do niemiec na zakupy i zonaczyła w niemczech ze cena tego samego uzandzenia to 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyca
jak dobrze że jest takie forum ,aby otworzyć oczy wszystkim naiwniakom,moja mama napaliła sie w tv market na tego niby SUPER MOPA,ale poczytałam i pokazałam jej co ludzie piszą CHIŃSKA TANDETA!!i wybiłam jej z głowy wydanie 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, jacy jesteście super, że istniejecie!!! czasem z nudów cośoglądam i nachodzi mnie ochota na zakup. Nigdy więcej!! Mam co prawda bullet express (dostałam w prezencie), ale przeżył kilkunastokrotne robienie soku, natomiast jako maszynka do mięsa jest beznadziejny - no ta, z moich filetów indyczych nie ściągnęłam błon aż tak dokładnie, jak w rreklamie................................ hmmmm............... przede mną jeszcze siekanie i te inne cuda - no ciekawe.................. dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primo secundo
A puknij sie tak dziecko w glowke.Wiem gdzie pracuje.Fakt czesto bywam na zakupach w Tv market ale nie pracuje u nich.A ze Ty tylko poogladasz i pofantazjuesz a nie masz to i tez nie ubrzydzaj ok?.Zeby uwazac ze tam robie musisz miec jakis papier to primo a secundo potwierdzenie dokumentu bo i to w dzsiejszych czasach nie jest pewne.Co do ich rzeczy potwierdze wieksznosc rzeczy 92-96% jest z Chin Jak np Miracle Blade.Ale jakosc i wykonanie nie budza moich zastrzezen.Zreszta w praniu wyszlo ze warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmded Ohara
Wielu ludzi się nacięło już na zakupy w tym całym tv mango. Większośc rzeczy to chińszczyzna jak sie patrzy wystarczy spojrzec na komentarze do takiego bullet express http://produktztv.pl/bullet-express-opinie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas!
Witam wszystkich W dniu dzisiejszym otrzymalem zwrot ceny zakupu za pobite talerze z jakimi przyjechal kurier.Wszystko zgodne z terminem jaki mi podali czyli czekalem 14 dni.Obsluga na 22-512-54-00 bardzo miła .Nie moge nic tej firmie zarzucic.Moze z wysylkami sie przeciaga ale tak nic dodac nic ujac.Ich rzeczy dzialaja nie sprawiajac problemow a to o to chyba chodzi zeby w kuchni ulatawic prace a nie ja utrudniac.Nie rozumiem skad tyle narzekan ze dzwoniac na ten numer nikt nie odbiera.Mnie to jak na razie nie spotkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedają szajs za kupę kasy
wystarczy obejrzeć filmiki AdBuster na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu nie kupę tego szajsu. wszystko Made in China lub PRC. 3 razy droższe od tego samego z chińskich sklepów. A jakie pranie mózgu robią w tych reklamach to poprostu koszmar. To samo co pokazy pościeli kaszmirowej na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam zel liftigujacy niby mial dzialac 10 godzin. Totalna ściema dziala ale kilka minut. Szczerze go odradzam zaplacilam 136zl z dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedds
Nie jestem jakąś telewizyjną zakupoholiczką, w zasadzie tylko raz skusiłam się na zakup tego zestawu do manicure http://www.mango.pl/zdrowie_i_uroda/zestaw_do_manicure_perma_glam?in_type=banner&in_name=perma_glam . Jak za stówę z lampą, podkładem, bazą i to bardzo dobrej jakości to bardzo opłacalny interes. Ja akurat jestem bardzo zadowolona bo normalnie bym więcej wydała. Ja myślę, że w takich sklepach trzeba po prostu kupować z głową i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE KUPUJCIE MOPA Z MANGO --nie kupujcie tego padziewia po kilku mc używania rozsypał się na kawałki uchwyt pod którym drążek się kręci wię poszedł do reklamacji ,co z tego kiedy znowu po kilku mc złamała się główka którą się myje podłogę nie do naprawy i cóż mop był już po gwarancji -SZKODA KASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście szczerze odradzam dla mnie jest to firma która po prostu kpi sobie z klienta. nie dość że na przesyłkę czeka się naprawdę długo to w momencie reklamacji klient jest na pozycji przegranej jeszcze raz odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie w Mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zakupy w Mango. Firma zarabia na kosztach przesyłki, klient płaci 2 x drożej niż jest na fakturze za towar. Panie z działu reklamacji nieogarnięte, niegrzeczne a na meile nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego wy chcecie od MANGO

A czego wy chcecie ludziska piszący negatywne opinie o MANGO

Gapicie się jak przygłupy w TV i największy badziew kupicie bo macie na czole wypalone znamię: jestem przygłupem i dam się orżnąć na taki sam produkt który w Lidlu czy Biedronce mógłbym kupić o  połowę taniej. Nie mówię o Allegro czy Ali bo tam to już jest masakra dla Mango. Napierdzielacie na telefony w Boże Narodzenie, Wigilię, Sylwestra bo już wam jest na wczoraj garnek potrzebny czy mop zamiast ruszyć cztery litery i przejść się do sklepu. Paniska się znalazły które w Wigilię lub Wielkanoc ostrzałkę do noży chce kupić za 79zł a na Allegro jest za 3,50zł. Nie szanujecie ludzi to czekajcie po 2 -3 tygodnie. Jak kochacie to poczekacie, błahahaha …. Nikt tam nie chce pracować tak więc Ukraińców zatrudniają. Macie gest wydawać kasę to czekać jak wierne pieski na chińskie badziewie. Bo czy choć ktoś z tych ujadających na tym portalu kiedy kolwiek zapytał się gdzie jest to g… produkowane ?  99% to chińszczyzna. Nie patrzycie na opis produktu i producenta tylko gały wam się świecą jak indiańcowi do koralików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajadów ze śmiechu dostałam czytając wpisy w stylu kolejny raz zostałem/am szukany/na. Nie ty to kolejny baran chińskie badziewie zamówi za produkt który w necie można kupić za 20% ceny która jest w reklamie Mango.pl. Oryginalny Nicer Dicer w Biedronce macie za 29zł, a w Mango kupicie za 129zł. Można? Można. Ale Janusze i Grażyny mają gest i pińcet + dlatego wolą rozpieprzyć kasę, aby tylko somsiadka widziała że kurier pod jej chałupę zajeżdża z próżniową wyciskarką do syfów. (PRÓŻNIOWĄ !!! Co za ... tą próżnię wymyślił za wyciskarkę działająca na zasadzie lewatywy czy gruszki do nosa!!! ) Lusterko z kamerą HD 720p (najgorsza rozdzielność wycofana na z rynku) w Mango jest za 199 cebulionów a w Media Markt Full HD 1080p lub 4k + kamera cofania za 129zł. Planetarny robot kuchenny 399zł (tylko z trzepaczką , ubijakiem i hakiem) ale cały komplet to już 1700zł i to za chińszczyznę a nie renomowany produkt np. Bosha full wypas ze wszystkimi dwunastoma dodatkami za 1500zł. Noże z PRAWDZIWEJ stali nierdzewnej tang o twardości 52 HRC są od 150zł/szt. Chińszczyzna na Mango.pl czyli najlepszy oferowany nóż kuchenny Chef Maxxstar Delimano sprzedawany jest po 59,99zł/szt. a drugi jest gratis jak nie schodzą to są dodawane jako gratis do karty lub za zakupy powyżej 199zł.

Nie wspomnę tu o parowarach, mopach parowych, odkurzaczach czy masażerach na cellulit, tkankę tłuszczową, odchudzanie, wygładzanie i Bóg wie co jeszcze. Przede wszystkim to te badziewia drenują portfele i zwoje mózgowe kupujących.

Wystarczy że odwrócicie produkt i popatrzycie na tabliczkę znamionową (o ile będzie) MADE IN CHINA a potem na targu zobaczycie to samo o 80% taniej. 

Szkoda mi was ludziska że takie wodogłowie macie. Głupich nie sieją, sami się rodzą.

Skończy się wam pińcet plus to na g... nie będziecie wydawać i zaczniecie szanować pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×