Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość urocza bestia

TV MARKET, MANGO itd.

Polecane posty

ja taka telewizje ogladam przed zasnieciem....nastawiam timer w tv i ukladam sie do snu, tam tak monotonnie mowia, ze sa 100% skuteczniejsi od liczenia baranow czy sluchania radia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z TVmarketu
hmmm.... konkurencja:) ja tam nie nazekam cwicze i sprzatam spzretemz tvmarketu i jestem mega zadowolona/ pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit
super forum na fitmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw
A ja chcialam kupic urzadzenie do masazu prozniowego w tv market. niestety do transakcji nie doszlo bo wk...li mnie na starcie. Chcieli mnie naciagnac na wielksze koszty przesylki (kurier zamiast poczty) z terminem dostawy 21 dni, choc przy skladaniu zamowienia na stronie internetowej mozliwa byla opcja z poczta. Co wiecej pani ktora do mnie zadzwonila kazal mi sie natychmiast decydowac na kuriera lub zrezygnowac, bo maja duzo klientow i ona nie ma czasu wdawac sie ze mna w dyskusje. Udalo mi sie tylko od niej wyciagnac, ze zamawianego towaru wogole nie maja i beda go dopiero sprowadzac. Oczywiscie w takim przypadku zrezygnowalam z zamowienia. Na pewno nigdy nie skorzystam z zakupow w tv market i nikomu nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę
kupić urządzenie do ćwiczeń Ab Rocket, oraz Leg Magic. Moze juz ktoś to ma i moze podzielić się swoimi uwagami. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Zawiercie
Ja kupiłam z allegro pas wibrujący Vibra Tone, za cenę fakt połowę niższą i muszę powiedzieć, że jest naprawde super. Mam gwarancję na 24 miesiące. Myślałam, że mięśni z tego nie będzie, ale jak zaczęłam używać regularnie po pół godziny dziennie zauważyłam, że zaczyna mi się robić taki lekki kaloryferek. Jedyny minus to to, że w reklamie TV market pokazują, że da się w tym przemieszczać. Zwróćcie uwagę na kabelek z boku- zawsze trzeba być blisko kontaktu, bo nie da się inaczej korzystać. a na reklamie pokazują jak sobie ludzie przy basenie w tym chodzą- ściema! ale to jedyny minus. Osobiście polecam, pod warunkiem zakupu na allegro, bo TV market to bierze 50 % cesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borzoi
Kto kupił Flavorwave Turbo Oven. Proszę o opinie. W niemieckich ofertach są za 57 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelmafalenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelmafalenica
Witam!Pragnę przestrzec potencjalnych nabywców urządzenia AB Rocket sprzedawanego przez TV Market.Dałem się skusić reklamie i stałem się "szczęśliwym" posiadaczem tego chińskiego badziewia.Podstawowym elementem tego cudaka są sprężyny w trzech kolorach,w zależności od oporu jaki dają.Postanowiłem zacząć od czarnych(najmocniejszych).Po 2 tygodniach użytkowania podczas ćwiczenia z wielkim hukiem pękła jedna ze sprężyn powodując "dodatkowe atrakcje" w postaci siniaka na plecach.Następne sprężyny pękały z regularnością 2 tygodniową.Teraz byłem mądrzejszy i założyłem na plecy kawałek osłony blaszanej.Efekt akustyczny niesamowity.Nie trzeba chodzić do filharmonii,aby usłyszeć forte na cymbały.Ponieważ zużyłem cały zapas sprężyn postanowiłem reklamować urządzenie.Na moje pytanie,czy zdarzyły się podobne przypadki, w sklepie firmowym TV Market w Warszawie uśmiechnięta pani odpowiedziała tajemniczo,że istotnie kilka się zdarzyło.Reklamacja została przyjęta,a na nowe sprężyny czekałem ponad miesiąc nie korzystając z wspaniałego "reduktora fałdków" na brzuchu.Pozdrawiam wszystkich kafeteriowiczów i radzę omijać AB ROCKET szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oncia125
Chcę kupić turbo oven z tv doradżcie , może ktoś to kupił , czy to jest wogóle zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ldusia
Ostrzegam przed tą dziadowską firmą. Produkty o bardzo niskiej jakości i kłopoty z odzyskaniem pieniędzy. Od 11 marca czekam na pieniądze i cały czas słyszą, że wyślą pod koniec tego tygodnia. A tych końcówek tygodnia zrobiło się już kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka118
a ja kupilam lozko dmuchane,i jest rewelacja,dostalam je za 4 dni,nie wiem dlaczego kupujecie i narzekacie ze gdzies tam jest taniej,przeciez zawsze mozna wczesniej sprawdzic!nasza polska mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84-letnia chora kobieta
Ratunku Ludzie nie kupujcie nic, a w szczególności H2O moop, To wielkie oszustwo!!!!!!!!, teraz walczę o zwrot pieniędzy. To "super"?? urządzenie nie nadaje się do niczego, a cena 633,50. Pomocy !!! zostałam w straszny sposób nabita w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Piwko
Witam! Moim zdaniem TV MARKET to jeden z najlepszych sklepow.w 2009 roku pod koniec kwietnia zobaczylem reklame TURBO OVEN.Spodobala mi sie ona a poza tym bylo mi cos takiego SZYBKIEGO potrzebne.Faktycznie produkt wart swojej ceny.Robi wszystko co w reklamie.W tym roku kupiłem od nich akcesoria do TURBO OVEN-a pokrywke Genius Frying Dome Genius Air oraz Omlette Pan.Wysylke zrobili gratis i bardzo szybko sie z tym wyrobili.Produkty pierwszorzednej jakosci.Nie wiem jak to jest z tanimi kopiami np na alllegro ktore wygladaja identycznie.Ja osobiscie sie nie przejechalem na TV Market-cie i napewno co nieco jeszcze od nich wezme.Satysfakcja gwarantowana.Obsluga rownie na wysokim poziomie.Maja we mnie stałego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84 - letnia kobieta
Sz. Panie Halogen oven to po prostu Polski KOMBIWAR w cenie 140 zł a ta chińska podróba za jedyna 700 zł ??? . Kombiwar jest dostępny w każdym sklepie z art. AGD współczuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Piwko
Szanowna Pani! Doceniam Pani zdanie,jednak dalej podtrzymuje swoja opinie ze ta podroba to najlepsze AGD jakie sobie kupiłem obok Tefala moulinexa czy krupsa.Fakt w Chinach robiony ale wykonany znakomicie.Zapraszam do siebie na pokaz.Sam widzialem identycznie wygladajacy produkt z MPM BEZ GRZALKI HALOGENOWEJ KTORY NIE POTRAFIL SIE ROZGRZAC POWYZEJ 180 STOPNI.Biala obudowa nie trzymala sie kupy.Nie bylo blokad naczynia w moim akurat sa.Na naczyniu byly bomble na moim niema.Wiem ze jego cena potencjalnego nabywce moze chwilowo zniechecic ale naprawde warto.Zycze miłego dnia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muggs
26 listopada żona kupiła towar w tv market (tv promotion direct z siedzibą w Poznaniu) w prompcji -40%. Kosztował 279 zł + 44,04 zł przesyłka. Razem powinniśmy zapłacić 323,04 zł. Kurier skasował nas na 446 zł. Na tyle była wystawiona faktura. Róźnica 122 zł. I wtedy zaczął się problem. Przepraszamy, źle wystawiliśmy fakturę, oczywiście wyślemy różnicę. Proszę złożyć reklamację. Reklamację złożyliśmy 08.12.2009 mailem na adres podany przez nich. Odpisali 14.12 że mamy im odesłać fakturę do korekty i odeślą pieniądze. Nie zareagowali na maila, że fakturę można skorygować notą korygującą. Wszystko tylko żeby przedłużyć procedurę. Fakturę odesłałem 04.01.2010. Zadzwoniłem na począku lutego. Jeszcze nic nie wiadomo. Zadzwoniłem koło 10.02. JEST!!!! Zatwierdzili do zwrotu już 08.02.2010. Powinienem dostać wkrótce :) moje szczęście!!! W mailu z 14.12 napisali, że prześlą na podane przeze mnie konto. Czekam! Nic nie ma. Nagle puka listonosz. Ma dla mnie kasę z TV promotion direct :) 76 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ku....a, o co chodzi. Dzwonię do nich, do działu reklamacji. Pani miłym głosem mnie informuje, że potrącili sobie 44 za przesyłkę, za którą niby nie zapłaciłem jeszcze. Przypominam: cena towaru 276 zł, przesyłka 44 zł, wartość zamówienia z potwierdzenia w internecie 323 zł, zapłacone kurierowi 446 zł bo taką przywiózł fakturę. Gdzie nie zapłaciłem za przesyłkę. Jakbym nie zapłacił to: 1) nie przysłali by; 2) kurier by nie wydał jakbym nie zapłacił kwoty z faktury. A pani mi wmawia, że potrącili sobie z tych 122 zł za przesyłkę za którą nie zapłaciłem!!!! i że u nich się wszystko zgadza. Acha, faktury, też nie odesłali więc nie mam jak zareklamować towaru jak się zepsuje!!!! GENERALNIE BADZIEW NAD BADZIEWIE, NIE POLECAM, NIE KUPUJCIE, NIE ZAMAWIAJCIE, PRZESTRZEGAM BO POTEM MASA KŁOPOTÓW!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Piwko
Witam! Odnosnie TV MARKET dalej podtrzymuje swoje zdanie odnosnie zadowolenia z uslug tej firmy.Niedawno kupiłem BULLET EXPRESS.Zaproponowali mi 5% mniej sami od siebie.Przesylka doszla w mgnieniu oka.Mam juz od nich ROASTING PAN, CRYOGEN, GENIUS FRYING DOME I AKCESORIA DO TURBO OVEN WRAZ Z TURBO OWEN WERSJA DIGITAL.Wszystkie te rzeczy chodza zgodnie z oczekiwaniami.Najwieksze zaskoczenie bylo po dwoch tygodniach po zastosowaniu WELFORM HAIR GROW PLUS.Widze minimalna co prawda ale roznice na plus.Wiec kto wie moze bedzie tak jak na reklamie.Co do nich to Obsluga jest zawsze bardzo milo na ich infolinii Warszawskiej jak i Poznańskiej.Fakt raz mi instrukcji po Polsku nie wyslali w paczce ale po 2 tygodniach przyszedl list polecony z papierami.Wiec niemam czego im zarzucic.Moge ich tylko polecic.Co do HALOGENOW nie od nich kupila sasiadka w markecie na wyprzedazy wiec na zywo porownalismy jej i moje.Ja wydanych pieniedzy na nich nie zaluje.Bo chodzi tak jak sobie tego zazyczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm11
jak tak poczytać te komentarze to połowa z nich to prawdziwe opinie na temat używania urządzeń zamawianych z tv marketu a druga połowa to żywa reklama (nawet zwroty są podobne). Nie zdiwiłabym się okazało, że pisze to jedna i ta sama osoba...w dodatku pracująca w tv markecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muggs
zgadzam się z przedmówcą, mam takie same wrażenie, będę podtrzymywał moją negatywną opinię o tv market... aha... w końcu dosłali mi 44 zł które potrącili za przesyłkę której nie zapłaciłem, ale faktury jak nie było tak nie ma PRZESTRZEGAM, NIE KUPUJCIE, NIE ZAMAWIAJCIE - MASA KŁOPOTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Tomaszu Piwko Jako etatowy pracownik TV MARKETU lepiej niech Pan nie pieje tak nad swoim pracodawcą. Jest Pan niewiarygodny. Zastanówcie sie państwo - gdyby te towary były genialne - dostępne by były wszędzie. Z jakiegoś powodu ich nie robią. Poza tym wszystko z TVMARKETU jest robione w chinach wiec nie możliwe jest żeby było to jakościowo dobre (ja Ty byś pracował za 1 dolara na dobę?) Kolejna sprawa to reklama - robiona jak dla debila (zadzwoń w przeciągu minuty a gratis dostaniesz coś-tam, dzwonie po 2 latach i nadal jest niby gratis coś-tam) Jak to nazwać - OSZUSTWO. lepiej załóżcie sobie że tak jak pokazują dany towar w reklamie tv marketu - to właśnie dokładnie tak nie jest. Zero stresów. A co za różnica czy zetrzesz sobie marchewkę elektrycznym gównem z tv marketu w 30s. czy ręcznie w 35s.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Pieczkowski
no co moi drodzy,reklama - antyreklama i tyle ! czy nikt naprawde nie moze powiedziec cos dobrego o produktach ? wszyscy jestesmy tacy madrzy,ze mozemy tylko i wylacznie cos zlego mowic na ten temat, ze produkty sie nie sprawdzaja,ze nie dzialaja jak ma byc itd.a czy ktos z was zamyslil sie,byc moze cos sami nie tak robicie ?instrukcje przeczytaliscie ?wszystko prawidlowo ? ja sam bylem strasznie wkurzony na konto H2O MoP ULTRA z TVmarketu,bo zamowilem specjalnie tylko za swoich dzieci,ktorzy ciagle bawia sie na podlodze z kurzem i zarazkami.Zadzwonilem do TVmarketu z agresja i krzykiem,ze nie pracuje jak ma byc i oni mi wspaniale wyjasnili,ze przycisk mam cisnac 1raz i wtedy w porzadku,co do wody,to na to jest latwy sposob aby tego uniknac,kazdy z nas wie,ze woda przewrocona w pare ma w sobie wilgoc,to po prostu pod ta mikrofibre wlozcie jaka scierke flanelowa aby w siebie ta wilgoc brala i bedzie wszystko O.K. XXI wiek na dworze,kazdy z nas napewno mysli,ze jest najmadrzejszy ,on wszystko robi dobrze tylko urzadzenie to jest bubel,tak nie jest,trzeba czasami z drugiej strony na to popatrzec.Wogole w koncu mojej rozmowy pani konsultant TVmarketu nawet przeprosila,a jak sprawdzilem tego MOP ULTRA ponownie to na sumieniu mi sie ciezko zrobilo,zadzwonilem znowu tam i musialem przeprosic ta pania za zepsuty mna jej nastroj.teraz wszystko mi dziala jak ma byc,dzwonia do mnie czasami oferuja cos nowego,no i zawsze otrzymuje od nich katalogi,a ostatnio nabylem u nich Dormeo materac,no to wiecie juz po 3tygodniach do jego sie przyzwyczailem i teraz spie o wiele lepiej,naprawde sie sprawdzil,teraz mysle o zakupu poduszek,to jak ponownie zadzwonia to byc moze udziela mi jaki rabat na to.w takim razie dzieki wszystkim za wysluchanie ,a TVmarketu i jego pracownikom dzieki i usmiechu na codzien.a co do zwyklych klientow takich jak ja to zawsze jest warto wyprobowac,a pozniej cos mowic.i polacy czytamy instrukcje przed uzyciem :)))Pozdrawiam wszystkich z wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffelady
Mam pytanie czy może ktoś skusił się na kupno wyciskarki ręcznej do soków z warzyw i owoców + shaker i nożyki do wycinania dekoracji z warzyw i owoców. Zamierzam kupić tylko chciałabym wiedzieć jak w praktyce naprawdę się sprawdza bo w tv w reklamie robi wrażenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duke
Wasza internetowa reklama na forach jest żałosna, tak wali od tych postów tandetnymi tekstami. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony klient
Kupiłem w tvmarkecie 2 tygodnie temu rowerek poziomy recumbent bike.Tvmarket powiedział że dojdzie za 2-3 dni a ja czekałem jak głupi 2 tygodnie pomimo że piszą że kurierem w 7 dni.I gówno mi przysłali a nie rowerek.Dziś dzwoniłem do nich a oni mówią że niestety nie wystawili faktury i że prawdopodobnie nie ma w hurtowni.To po co jest na ich stronie skoro nie mają.Nigdy więcej u nich niczego nie kupię .Odradzam zakupy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasse
Podstawową wadą TVmarketu i mango jest brak towaru na stanie i oczekiwanie czasami nawet 3 tygodnie. Pisanie ze identyczny towar jest dostepny taniej w sklepach to nieporozumienie, ponieważ zazwyczaj sa to podróbki. Mi ostatnio udało się znaleźć dostępny od reki towar taki jak w TV markecie taniej w bogatszej wersji. Chodzi o opaski magnetyczne: http://www.expleo.pl/shop,show,122 . Nie łudzcie się że np. mop parowy kuiony w TVmarkecie i mop za kilkadzieisat zł na allegro to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irys13
Ja również dałam się ponieść emocjom i zakupiłam na raty H2O MOP!Wyceniono mnie na prawie 1000zł! Niezły, ale nie do wszystkiego, tak jak reklamują i nie za takie pieniądze! W dodatku jedna ze szczotek po jednorazowym użyciu rozeszła się na boki. Oddałam sprzęt i nie przyjęłam już niby naprawiony mop. Było to w marcu 2010 r. Do dziś bujam się z nimi. Czy naprawdę nie można reklamować w tej firmie? Może komuś się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 19
Ja zakupiłam w mango zakupy żelazko na parę za 69 zł.To bubel do kwadratu,nie sparuje nawet 5 cm cienkiej firanki,a gdzie mowa o spodniach czy koszulach,narzutach.Ponadto leje gorąca wodą i można łatwo się poparzyć.Stanowczo odradzam wszystkim zakup tego produktu.Wyrzucenie pieniędzy w błoto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzucha
Mama kupiła w TV Markecie robota kuchennego. Jedna z części zepsuła się po dwóch tygodniach. Po rozmowie telefonicznej z pracownikiem tegoż sklepu wysłała uszkodzoną część. Po ok. trzech tygodniach dostała odpowiedź, że źle używała sokowirówki i nie wymienią części. Może dokupić nową za 70 zł. Dodam, że to super urządzenie śmierdziało spalenizną po zrobieniu soku z kilku jabłek. Mama zasięgnęła porady w federacji konsumentów. Rzecznik wystosował pismo do TV Marketu. Reklamacja została uznana, odpisali, że zwrócą gotówkę. Napisali nawet, że pieniążki już wysłali. To było w sierpniu. Kasy nie ma do dzisiaj. Mama skierowała sprawę do sądu. Odradzam wszystkim zakupów w tym pseudo sklepie i namawiam: nie dajcie się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×