Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość urocza bestia

TV MARKET, MANGO itd.

Polecane posty

Gość noże
Czy ktoś kupił noże w tv mango? teraz są reklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupiłam kiedyś maszynkę do robienia warkoczyków na reklamie fajnie to wyglądało a w rzeczywistości dupa nie da się zaplatac tak jak tam pokazywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara reklamy
kupiłam i reklamowałam wysłałam fakturę i pismo reklamacyjne 13 grudnia 2010 roku jest luty druga połowa a oni robią mnie w bambuko nigdy więcej tv marketu naiwni jesteśmy i wierzymy w uczciwość a za to się płaci frycowe i to chyba wszystko na temat.OSZUśCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam tvmarket jest beznadziejnym miejscem zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam w mango dawno temu elektryczna depilarke do brwi za 100zl pewno koszt zakupu w chinach to 1$ i to byl moj pierwszy i ostatni zakup .bubel, dziadostwo ,szajs i tyle.....a te pozytywy to chyba pracownicy tv market wystawiają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dod
panie piwko pan jest kretynem albo pracownikiem tv market

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dod
Na zwrot gotówki czekam 2.5 miesiąca.Derma seta nie usuwa włosków ale je skręca i kołtuni.Produkt odesłałam w ten sam dzień co go dostałam.Do działu reklamacji nie mogę się dodzwonić od dwóch miesięcy,ale do działu zamówień od strzału.LUDZIE NIE KUPUJCIE W TV MARKET TO OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbigo
Wyrażę się bardzo negatywnie o TV Market ponieważ zakupiłem Bullet Express w grudniu i już przy pierwszym użyciu ścięło takie gumowe sprzęgło od części napędowej krajalnicy. Wysłałem część w styczniu, dzisiaj jest marzec i nie ma ani części naprawionej, ani żadnego odzewu w tej sprawie. Na telefon w ogóle nie można się dodzwonić i uważam że jest to nabijanie ludzi w butelkę. Nie polecam nikomu tego pseudo sklepu który handluje hińskim badziewiem za duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY fanka TV Market
Witam, ja również zakupiłam Bullet Express, w TV wyglądało to fajnie, w rzeczywistości jest to tani, chiński bubel. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!! 1. Zrobiłam sok z marchwi. Od razu silnik zaczął śmierdzieć! do tego wcale nie wyciska do ostatniej kropli. Wióry były mokre, moja tania sokowirówka działa znacznie lepiej! 2. Próbowałam poszatkować warzywa. Np. cebulę. latała po całej kuchni, nie tak jak na reklamie że spada prosto do talerza. A takie ładne plasterki?? to też tylko na reklamie, u mnie maszyna połowa rozwaliła i wyskakiwała paskudna miazga z kilkoma plastrami. Miksera nawet się nie odważyłam użyć. Patrząc na funkcje i dodatki to jest ich bardzo mało! Okazuje się że zwykły robot kuchenny ma znaczenie więcej funkcji niż ten chiński badziew. Oczywiście odsyłam to coś, mam nadzieję że nie będę się musiała z nimi użerać żeby odzyskać pieniądze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były pracownik TVMARKETU
Jako były pracownik TV MARKETU chcę powiedzieć, że ta firma to jest jedno wielkie oszustwo. Kiedy dzwonili do nas klienci ze skargami to kazano nam mówić, że np. w ciągu tygodnia dostaną zwrot pieniędzy lub brakująca część. Masakra to jest wielkie jedno oszustwo... Powiem wam, że jako pracownik mieliśmy styczność z tymi produktami i taki bullet express to jeden wielki kicz sam plastik za 500 zl a do tego jak wysyłają przesyłkę to powinni dodać książkę kucharską i instrukcję a klienci dostawali nie dość że w języku angielskim to jeszcze do tego wszystkiego w kserówce na odwal się. Ludzie nie dajcie się oszukać naprawdę ponieważ później jest ciężko zdobyć pieniążki z powrotem lub wymienić sprzęt. A najlepsze jest w tych reklamach np. w reklamie opasek dr. Levina mówią jak zadzwonią w ciągu 10 min. dostana trzecią opaskę gratis(a ludzie jak id..ci dzwonią i pytają się ,, zdążyłem/am?,,) a tak naprawdę ona jest w zestawie tak samo z bulletem, że niby sokowirówka jest gratis a ona jest poprostu w zestawie. Ludzie jak już nie macie na co wydać pieniędzy to kupujcie lepiej w sklepie niż w tv markecie tak to przynajmniej będziecie mogli zareklamować i dostać kasę. A ten dział reklamacji w Warszawie to jest jedna wielka lipa i tyle bo nikt nie odbiera bo tam nikogo po prostu NIE MA! Więc nie dajcie się wrobić w coś takiego, lepiej za te pieniążki spędzić cudowny wieczór z ukochaną osobą niż przeznaczyć na takie g... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broń boże zakupy w tv market to firma kant i oszust nie dajcie się oszukać , wszystko jest ok dopuki nie chcecie reklamować lub zwracać towaru nie ma odzewu i odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem . ZROBIŁAM ZAKUPY W LUTYM I DO DZISIAJ NIE MOGĘ ODZYSKAĆ PIENIĘDZY ŻADNEGO SZACUNKU DLA KLIJENTA OSTRZEGAM NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄC WYMYŚLAJĄ BAJKI ABY ZBYĆ KLIJENTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był pracowwnica
Ja także pracowałam w tv markecie i powiem wam jedno nie kupujcie tam nic.Wszystkie produkty to jedna wielka chińska tandeta a ceny są strasznie wygórowane jak na takie gówna,które sprzedają. Dla nich liczą się tylko zyski i nam pracownikom każą wciskać ludziom kity właśnie typu,że sokowirówka jest gratis a ona jest po prostu częścią bulleta. Klijenci są wprowadzani w błąd na każdym kroku. Najgorsze jest to ,że oni żerują na biednych starszych osobach.Jestem tylko ciekawa czy raty zero %, które każą nam proponować są naprawdę zerowe czy to kolejny ich chwyt aby za wszelką cenę sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była pracownic Tv Marketu
Witam serdecznie:) Przestrzegam wszystkich przed zakupami w TV Markecie!!!!Jako były pracownik mogła bym książkę napisać jak firma nabija biednych ludzi w balona, a raczej robią z ludzi głupków.Towar jest ściągany ze Słowenii i kosztuje grosze, natomiast w Polsce sprzedają te buble za grubą kasę wciskając kity ludziom, że są to super produkty - gówno prawda!!!! Raty są takie że klient płaci za ubezpieczenie, uruchomienia kredytu i oprocentowania, a nazywa się to zero procent. Prezesi firmy dostają duże premie i wypławki za to za to że oszukują miliony Polaków. A na reklamie w tv wszystko tak ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV_Market_to_Złodzieje!
Witam wszystkich, Pan Tomasz Piwko dalej reklamuje tych oszustów, instrukcje obsługi przeczytać potrafię, gorzej jak dostaję tandetę z Chin z która nic się nie da zrobić. ja też wszystkich przestrzegam przez tymi złodziejami. Kupiłam Bullet Express początkiem marca, jak tylko zobaczyłam co kupiłam, spakowałam to i odesłałam, od tej pory czekam na pieniądze. Jutro wysyłam list, ostateczne wezwanie do zapłaty przed skierowaniem sprawy do sądu. Wielokrotnie próbowałam dzwonić do działu reklamacji, zawsze to zamo, zajęte, dział sprzedaży? od razu odbierają, tam mi obiecywali że sprawa zostanie przekazana do reklamacji, na pewno oddzwonią, NIC. Wysłałam maila, NIC, dzisiaj o dziwo, dodzwoniłam się do działu reklamacji, Pan mi próbował sprzedać bajkę że zajmą się tym w ciagu 21 dni!!!!!!!! Sprawa trafi so rzecznika praw konsumenta i do sądu. Przydałoby sie powiadomić prase i TV żeby przestrzec ludzi przed tymi złodziejami. Inaczej ich nie nazwę, bezprawnie i wbrew umowie przetrzymują moje pieniądze, nie tylko za bullet express ale też za członkostwo VIP, które mi wcisnęli kłamiąc mnie co do warunków.!!!!! NIE KUPUJCIE TEJ TANDETY!!!! najtańszy Zelmer za 250 zł ze sklepu obok będzie 100 razy lepszy! a zanim pieniążki zobaczycie (o ile) upłynie wiele miesięcy, tylko stracicie nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Piwko
Witam! Nie wiem moze ja mam jakies za niskie oczekiwania ale raczej nie.Jak dla mnie Bullet sprawuje sie tak jak sobie tego zycze.Fakt przyznaje Pani racje co do jednego 99,7% towarow jest z Chin.Delimano Duetoo podwojna patelnia ktore mam w swoim uzyciu nie.Spider Pan rowniez jest z Chin.Te ostatnie wypadly lepiej od Tefala z tego wzgledu ze mimo uplywajacego czasu nic do nich nie przywiera(uzywam drewnianych akcesoriów).Jedynie co mozna zarzucic Tv market ze trzeba niekiedy czekac na wysylke 2-3 Tygodnie.Poza tym wg mojego skromnego zdania sa ok.Na pierwsze zamowienie czekalem 3 miesiace.Zaznaczam na własne zyczenie.Zachcialo mi sie Turbo Oven DIGITAL.I niestety okazalo sie ze go nie maja.Pani od nich zadzownila i zapytala grzecznie czy tyle bede czekac.No troche to bylo;),ale w terminie przez nich podanym paczka przyszla i chodzi on do dzis (POZA WYMIANA RUSZTOW KTORE OD NICH KUPIŁEM PO 10 ZŁ KAZDY).Widze tu wiele zlych opinii o Bullet Express.Przycisne go troche przez weekend i dam znac jak w testach wypadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna14b
Nie polecam TV Marketu. To oszuści!! Kupiłam Relax&Tone i teraz tego żałuje. Urządzenie działało 1 dzień. Oddała do naprawy i czekam już 2 miesiąc... Za każdym razem jak dzwonie dostaje odpowiedz że urządzenie zostanie naprawione w ciągu 2 tygodni. Dziś dzwoniłam 4 razy i co chwile zajęte, a dzwoniłam o różnych porach! A co to Mango nie mam żadnych ale. Kiedyś mój brat korzystał z ich usług i urządzenie do tej pory działa. Jeśli miałabym wybierać między tymi dwoma firmami to Mango przebija TV Market pod względem produktów jak i obsługi klienta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurii38
tv market to dziadostwo,nikomu nie polecam firma jest nie kompetentna zanim cos u tych baranow zakupicie zastanowcie sie dwa razy reklamacje i wymiany to tylko stracony czas i nerwy ,nr na reklamacje jest coly czas wylaczony ,ja od nich napewno juz nic nie zamowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulletbadziewie
bullet express- tylko nie dajcie sie oszukać- nawet nalepkę MADE IN CHINA ma,pierwsze użycie i silnik dymi i śmierdzi. ROZRZUCA TO CO KROI,STOI W SZAFCE I PATRZEC NA NIEGO NIE MOGĘ - TAKI ŚMIEĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa Z
kupilam mopa w tvmarkecie dobrze czyści polecam!!! maż muwil że naciagacze ale nie! dzwonilam dwa razy jak wlączyć mopa powiedzieli i dziala pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widze że strasznie narzekacie na TV Market... moja mama kupuje bardzo podobne produkty tylko w niższej cenie w sklepie TV Products. Nie reklamują się w telewizji, tylko w gazetach, więc ich produkty są dużo tańsze, bo nie wydają tyle na reklame (a moze jeszcze z jakis innych powodow). Raz w prawdzie przyszło coś uszkodzone (peknieta pokrywka od maszynki do obierania ziemniakow), ale w zasadzie cała reklamacja zalatwiona była w kilka dni (przysłali kuriera po zepsuty produkt i zaraz potem wysłali dobry). Moge polecić wam ten sklep, można sobie zobaczyć co mają na stronie internetowej www.tvproducts.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earache
a ja dzis zobaczylem reklame w tv...hehe , nawet urzekl mnie ten bullet express. mam stary robot philipsa za ktory dalem ponad 1tysiac zlotych (robi ciasto,szatkuje,mixuje, melaxuje,ma przystawke do sokow i maszynke do miesa!-prawdziwa taka co mieli normalnie) ale nie mial sokowirowki...ciut juz sie zestarzal i zastanawialem sie nad kupnem tego cuda z tv marketu. Dobrze ze tu zajrzalem!!! hehe ale ciekawi mnie jedna rzecz! czemu w reklamie mowia ze ten robot jest rowniez maszynka do miesa??? przeciez rozciapranie fileta z kurczaka w mixerze nie mozna porownac do maszynki do miesa! zreszta filet jest miekki i nie ma sciegien... no nic to...AAAAA pozdrawiam pana piwko!!! dawno sie tak nie usmialem! cud facet! genialny ,konsekwentny i niezrazajacy sie pracownik firmy! jak kiedys bede cos zamawial koniecznie chcialbym to zrobic u niego! i moja rada do p.Piwko- normalni ludzie, niezwiazani z branza, bedacy tylko klientami nie pamietaja calych angielskich nazw produktow ( ja tuz po ogladnieciu prezentacj w tv szukalem w internecie "bullet proof" haha...nie mam pojecia czemu! hahaha ), adresow stron dzialu reklamacji (jak mozna pamietac ten adres jak nic si nigdy nie posulo?!) i cen...zawsze pamieta sie kawalek nazwy albo cos sie przekreca! wiec, zeby byc wiarygodnym "klientem" trzeba troszke poprzekrecac...powaznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia :)
Witam, Kipiłam Bullet Express w marcu tego roku, po kilku użyciach się rozwalil, smierdzialo spalenizną. Desłałam go w maju 2011 do dziś nie mam ani pieniędzy ani tego robota kuchennego. Płace raty za nic, spraw oddaje do sądu! LUDZIE NIE KUPUJCIE TEGO BUBLA to zwykłe g**no. Gdy się z nimi kontaktuje, mówią że odeśla pod koniec tygodnia albo się pytaja czy dostałam już go, robią ze mnie głpią nic więcej. ZŁODZIEJE!!!! TO SZCZYT WSZYSTKIEGO!!! NIE MAJĄ WSTYDU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Piwko
EARACHE nie jestem pracownikiemTV market.Co do znajmosci danych firmy.Kupuje od nich duzo rzeczy stad znajomosc firmy.Z serwisu korzystałęm jak na razie 2 razy.Raz kiedy potrzebowalem niski i wysoki ruszt do Turbo Oven-a.Drugi raz kiedy odeslalem zelazko parowe.Pieniadze bez problemu przelali na konto.Tak wiec nadal nie moge im nic narzucic.Jedynie zeby Turbo oven digital byl nadal w ich ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1969
mam prośbę podajcie mi namiary na serwisy w których mogę zareklamować balet Express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUGRIA >>
WITAM WSZYSTKICH OSZUKANYCH PRZEZ TV MARKET!!!! JA TEZ ZOSTAKLAM NABITA W BUTELKE I TO PZREZ WLASNA GLUPOTE,BO JAK TO SIE MOWI ,,GLUPICH NIE SIEJA ,SAMI SIE RODZA :) gdybym weszla tu wczesniej i poczytala opinie innych zanim kupilam to badziewie ( BULLET EKSPRESS ) to na pewno tego chinskiego bubla bym nie kupila!! Ale coz ? za bledy sie placi ,a w tym przypadku i to slono:( to gowmo kupilam w pazdzierniku 2010 r. przy pierwszym uzyciu juz widzialam ,ze jest cos nie tak ,ale sie jeszcze pocieszalam tym ,ze przeciez za taka cene nie moga sprzedawac ,takiego szajsu tym bardziej,ze reklamuja ga w tv.ale jak widac sie przeliczylam. przy trzecim uzyciu tego gownianego robota po prostu zjaral sie silnik !! to bylo w czerwcu i od tamtej pory sa zgloszone juz trzy reklamacje. Przy 1 reklamacji i odeslaniu produktu do nich czekalam prawie miesiac na zwrot .gdy przyszla paczka zaraz ja otworzylam i okazalo sie ,ze nawet nie moge sprawdzic czy robot jest naprawiony .bo bylo zlamane jedno ramie ,ktore po zamknieciu uruchamia silnik,wiec odeslalam to z powrotem do nich i znowu czekalam o kolo miesiaca .po czym produkt wrocil tak jak go wyslala czyli ze zlamanym ramieniem i tylko byla dolaczona kartka z serwisu ,ze ,,PRODUKT SPRAWNY PO DZIALANIACH SERWISOWYCH,, JEDNA WIELKA KPINA OSZUSTOW!!!!!! Wiec znowu odeslalam do nich i czekalam jak zwykle o kolo miesiaca . Gdy paczka wrocila to nawet nie chcialo im sie zalozyc tego ramienia ,wiec zrobilamto sama w domu ,aby w koncu sprawdzic czy dziala ,czy nie JAK GO WLACZYLAM TO MYSLALAM,ZE MNIE SZLAK TRAFI,BO SILNIK WOGOLE NIE MIAL MOCY TYLKO BUCZAL I ZACZA SMIERDZIEC DYM JARAJACEGO SIE SILNIKA, WYLACZYLAM GO I SPAKOWALAM I OCZYWISCIE NASTEPNA REKLAMACJA!!!!!! TYMRAZEM ZARZADALAM ZWROT PIENIEDZY ,ALE Z TEGO CO TU PISZECIE TO CHYBA MARNE SZANSE NA ODZYSKANIE KASY????? BEDE PROBOWALA DO SKUTKU!!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!! NIE KUPUJCIE TEGO CHINSKIEGO BADZIEWIA OD TEJ BANDY OSZUSTOW,BO STRACICIE TYLKO KASE !!! TO DO NICH ADRES I NR.TEL,225125400 TV MARKET UL.BALTYCKA 6 61-013 POZNAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Toruń
A ja chciałem pochwalic Tv market.Dzis do mnie dzwonili i po namowie przedluzylem u nich czlonkostwo za co dostalem zestaw garnkow Vector Linea za 90 zl zamiast 799 oraz kule do prania gratis.Wiec ja o nich swojego zdania niezmienie.Nie wiem skad tyle negatywnych opinii na ich temat.Bullet Express uzywam co drugi dzien w zaleznosci jak jestem w pracy i tez bez problemu dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym przestrzec wszystkich tych, którzy chcieliby coś kupic w TV-MARKECIE, jedno wielkie oszustwo, o odzyskanie pieniędzy jest chyba praktycznie nie możliwe, i nie ważne że można oddac zakupiony towar w ciągu 10 dni a reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14-dni ( przynajmniej tak pisze na umowach ). Kupiłam produkt AHH-BRA- nigdy więcej!!!!!!!!!!! Odesłałam i czekam już 3-tygodnie a pieniędzy nie ma. Kiedy dzwonię jedna pani wręcz nakrzyczała na mnie mówiąc, że mają 14-dni ROBOCZYCH na reklamację. Dziś zadzwoniłam ponownie i dowiedziałam się że mają 20-dni.Pytam więc: TO ILE W KOŃCU TRWA OKRES REKLAMACJII?? Proszę się zastanowić i umówić między sobą!!!!! Ludzie- zanim coś tam kupicie 10000 razy się zastanówcie, bo naprawde nie warto. To wszystko ładnie wygląda na reklamie lub w katalogu, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Wszystko co tu napisałam jest szczerą prawdą i mam nadzieję że nikt już nie da się ponieść sile reklamy w TV-MARKECIE, to jest nabijanie ludzi w butelkę i wyłudzanie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek39
Mango, TV Market to sprzęt z niskiego pułapu chińskiej produkcji dostępny we wszystkich firmach które sprowadzają towar z Chin wysoka jest jedynie cena, klienci to zasługa dobrej kampanii reklamowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digital61@wp.pl
Szanowny Panie (do ostatniego postu) zgadza sie wiekszosc rzeczy z TV Market to produkcja Chinska.Nawet garnki Vector Linea ktore sobie fundnąłem.Ale nie moge nic tym rzeczom zarzucic.Byc moze mam takie szczescie ze trafiam na super mocne egzemplarze.Czasami ceny sa niezbyt przystepne jak np Pokrywka na patelnie Genius.Droga ale nie wyobrazam sobie dzis bez niej smazenia.Robot Bullet Express uzywam co 2 dzien tez nic sie z nim nie dzieje a dostaje ladnie w palnik.Jedynie zelazko parowe przyslali niesprawne ale bez problemu odeslali pieniadze.Dla dociekliwych bylo to po 10 dniach odotrzymania paczki zwrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×