Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miksa

wyrzekłam sie ojca bo zostawił mame i znalazł pusta blondi.dobrze postapiłam?

Polecane posty

25lat blondynka z ładnym tyłkiem to wszystko zero inteligencji obycia i kultury i jeszcze moj ojciec ..teraz mi juz go zabardzo nie przypomina to raczej chodzacy pudel ktory lata za martynka i wydaje cala swoja pensje. niestety nie dociera do niego ze poleciała tylko i wyłacznie na jego kase....wyrzekłam sie go powiedziałam ze nie chce go znac bo zranił moja mame i rozwalił mi zycie. bede zaowała jak wy byscie postapili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zalowałam, do tej pory nie zaluje, nie mam do niego szacunku, zawsze jak tylko uporzadkuje sobie zycia włazi w nie z butami i je rujnuje, nie daj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
zle. gdyby wyrzekł sie ciebie, no to wiesz.. ale to, ze rodzicie nie są razem nie znaczy, ze masz sie ojca wyrzekac jelsi matka jets na tyle dojrzała i dorosla ze swoja nienawisc do ojca i zale nie przekazuje mimowolnie dziecku, to dziecko nie pała nienawiscia do ojca a rozumoe, ze rodzice sie nie kochają Czy sprawca gwałtu ma byc z kobietą? nonsesn, nie beda udaac rodizny itp widac, ze dzieciom tez przekazuje sie swoja niedojrzałosc i histerycznosc. Niestety wiele matek jest takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jest to wina matek, moja tez złego słowa na ojca nie powiedziała, sama potrafię odróżnic dobro od zła, mój się mnie wyrzekł zostawił ni interesował się, skrzywdził więc wyeliminowałam go swojego zycia. Czasem tylko cos w ser5cu zakłuje jak sobie przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa
zle... twoj ojciec, jest dorosłym człowiekiem wiec sam musi dojsc do tego co Tobie wydaje sie takie logiczne. Mozesz tego nie akceptowac, ale wyrzekac sie moim zdaniem to juz gruba przesada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×