Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

Kolczyki . Hand made - fotki na maila

Polecane posty

Gość kwakalam
k -> opłaca ci się tak tanio sprzedawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipkamipi
fajne te kolczyki widze ze duzo dzieczyn tym sie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie urażając karolakk
strasznie nie dopracowane te kiektóre kolczyki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakalam
może dlatego takie tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to juz
byłby szczyt gdyby za takie "okazy" karolakk brała wiecej niz kilka zł ...szczerze mówiąc wolę zapłacic wiecej ale miec cos porządnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak bierze za dużo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzukowik
hej mociarki macie co nowego>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dictionary
czesc dziewczyny - bardzo fajny topic. mam pare uwag mam nadzieje ze nie wezmiecie mi ich za zle pomimo waszego talentu wlasciwie zadna z was nie ma super wyczucia kolorystycznego wydaje mi sie ze inspiracja dla was jest raczej czyjas bizuteria niz to co ja wam bym polecala - ciuhy, czy wnetrza projektatntow, dziela sztuki itp komponuja je ludzie z perfekcyjnym wyczuciem kolru i warto u nich podpatrywac 2. te metalowe "przerywniki", ktore dajecie miedzy koralikami sa okropne same w sobie - taka bizuteria powinna byc b lekka. jedyny przyklad, gdzie pomysl byl b dobry to talii - dark castle, ale i tak te metalowe czesci za znacznie za ciemne i wlasciwie na waszym miejscu nie kupowalbym ich musze zaznaczyc ze nie wykluczam, ze to sie kupujacym podoba ale taki popularny gust nie jest najlepszy mam dla was propozycje. przesylam wam jeden obrazek jako inspiracje i jezeli chcecie - wykonajcie inspirujac sie nim bizuterie z koralikow szklanych - glownie kolorami ale mozna tez ksztaltem i wspolnie ocenimy co sadzicie o takiej zabawie? w koncu wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dictionary
Gość interesujące
:) dictionary, a Ty robisz coś, czy głównie krytykujesz innych i bawisz się w wodzireja? Dziewczyny coś robią, jedne lepiej, drugie gorzej, a Ty przychodzisz, krytykujesz dobór kolorów, materiały, nie pokazujesz nic własnego i proponujesz, by zrobiły jeszcze cośnowego z wybranych przez Ciebie materiałów, a potem "wspólnie ocenimy"? A może lepiej zróbmy tak: zrób sama kolczyki do tych zdjęć, a my je wspólnie ocenimy i będzie zabawa :D Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dictionary
ja nie wyrabiam bizuterii. oglednie mowiac pracuje z projektantami, ale takimi profesjonalnymi. podobaja mi sie te koraliki i serdeczna atmosfera topiku wiec chcialam serdecznie doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dictionary
i wlasnie uwierz ucelowalas w 10 gdyz moja praca polega na tym, ze glownie krytykuje innych ale profesjonalnie. w tym zawodzie potrzebna jest szczerosc wiec nie ma sie co oburzac. zainteresowalo mnie, co dziewczyny zrobia przy okreslonej inspiracji, poniewaz z doswiadczenia wiem, ze taka praca bywa kreatywna. chcialam pomoc z ciekawosci jak wypadnie experyment. poza tym ja za to "krytykowanie' dostaje kase a tu chcialam "charytatywnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a któraś z Was zrobila by mi bransoletką, taką na drucie z \"pamięcią\" tak ze 6 zwojów zieloną i niebieską i błyszczącą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakalam
no no i jak konkurs? rozwija sie?:> osobiście nie popieram :/ ale ja nic nie robie tylko ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o konkurs to...dzieki nie skorzystam.... po 1) robie głownie to co mi sie podoba a po 2) dzieki bardzo za chęć rozwoju mojej osoby ale taki konkurs nie jest dla mnie jakims wyznacznikiem czegokolwiek - na swiecie zyje tylu ludzi a ja bede brala sobie do serca opinie jednego....phi... po 3) czy ktos przewidzial jakies nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i z konkursowego eksperymentu nici ... :) A szkoda, tyle mogło się zadziać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, trzeba by zapytac pomyslodawce/pomyslodawczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kk
zapraszam ponownie www.karolcia.blogownik.pl i zagadajcie na moje gg 4374016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×