Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

Kolczyki . Hand made - fotki na maila

Polecane posty

Gość kwakala 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakala 88
no i wcieło mi wypowiedź;) a pisałam prowokacja że kolczyki fajne podziwiam was dziewczyny, że wam się chce tak robić te bizuteryjki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezko przestac jak sie juz zacznie- ja probowałam juz kilka razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizuteria jest taka na jedno kopytko:P u taki spodobały mi sie te kolczyki http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fed1a71ef4a27c57 chyba wieksze znaczenie mial tez kolor, taki marmurkowy;) i takie jedne wrzosowe wiszące z półkolami, reszta jest posbna do siebie. prowokacja ma ładne żołte z tym motylkiem. :) Rzadko trafic na cos orginalnego, przewaznie sa to proste wzory:) Podoba mi sie to kolko wzajemnje adroacji:P Upieram sie, ze liczy sie nie tylko wykonanie, bardziej pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamit, bo my tak lubimy sobie słodzić i adorować się nawzajem :P zawsze możesz się przyłączyć;) tyle chamstwa wkoło i złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na marginesie
trudno o posiadanie/ wyrób orginalnej bizuterii, bo nawet jak się taką zrobi to zawsze znajdą się kopiści czasem też się zajmuje takimi robótkami, przewaznie na zamówienie, i z doświadczenia wiem że wymyślne wzory nie zawsze cieszą sie powodzeniem co do kółka adoracji [z tego co czytam] to czasem tak słodzicie że aż mdli:P ale wasze prace nie są takie złe a wydaje mi się że [chyba ktos przede mna powiedział cos podobnego] na innych topikach o bizu jest tyle jadu i złośliwości że czasem miło wpaść i oko zawiesić na czymś innym;) pozdrawiam i napewno zajże do was jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego zająca, co śmieje się bez końca, szczerbatego barana, co beczy od rana, pisanek w koszyku oraz mokrego ubrania w dzień polewania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne zyczonka:P ja zawsze należałam do wielu kółek:P moge i do tego- adoracji wzajemnej:P ale uwazam, ze dorosłosc polega na tym, ze ma sie własne zdanie ktore sie mowi. Ktos kto sie obraza, bo inny rzekł, ze jego bizu go nie ujmuje, jets dzieciowaty;) Jedni wolą prostą inni wymyslną. Ok, ale dalej nie rozumiesz talka, ze artyzm a rzemiosło to 2 rózne rzeczy. Artysta wykona i rzecz prosta i wymyslną i obie beda miały duszę, której mi np u talki brak w wielu wykonaniach:) co mi sie podobało, wczym dusze widziałam to to pochwaliłam:) artystą trzeba sie po prostu urodzic. A wielu z wykonawców m in bizuterii jets tylko rzemieslnikami. To jak z speiwaniem. Kazdy umie, alenie kazdy umie dac w to duszę.:) prosciej juz sie nie da tego wytlumaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja cos powiedziałam ze ja sie uwazam za wielka artystke czy co;P? sztuka jest zobaczyc piekno zarowno w czyms oryginalnym jak i w prostej formie:) i uwazam ze troche bez sensu jest np. robienie ekstra wymyslnych kolczyków z jakims ładnym kamieniem, skoro ona sam w sobie jest na tyle ładny ze nie potrzebuje (wg mnie) jakis udziwnien i specjalnych ozdob :) tak czy inaczej wiem ze nie wszyscy musza sie zachwycac moja bizuteria - i wcale sie nie obrazam, tylka wypowiedzia wyzej chciałam przedstawic swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zeby bylo jasne - nie namawiam a tym bardziej nie zmuszam zeby ktos wychwal moje rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupu
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej kolczyków i nowe wzory patrz stopka;) tala zaglądasz tu jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopopopopo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja Zaglądam - ale nie dodaje fotek itd. bo nie chce mi sie czytać, że zmuszam innych do tego żeby wychwalali moje prace (nie wiem skąd takie przekonanie ..:/), że chwalimy siebie nawzajem a nie mamy czego chwalić bla bla bla jak ktoś chce to znajdzie moje prace :] ale widze ze i Ciebie coś nie widać ? podobne powody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannnaaaaaachaaaaaaa
MNIE TEZ ZAINTERESOWALY CZERWONE, PROSZE WYUSLIJ NA MAILA: SYGITTA@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala myśle podobnie i zarazem nie zamierzam się przejmowac tym;) a że czasem sobie przypomne o tym topiku to zaglądam:) i jak mam coś nowego to daje znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze sie przyda i rozwinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciee
cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje nowości to proszę klikać w stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkakk
czesc dzieuszki to moja stronka zapraszam na nia to moje dziela :)moje gg 434016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×