Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loli21

Kolczyki . Hand made - fotki na maila

Polecane posty

jablonex w lodzi jest na jaracza, niestety tam sa tylko koraliki i niewielki wybor bigli i zapiec, szczypce itp dostaniesz w kazdym sklepie typu obi, castorama, czasem mozna kupic bardzo dobrej jakosci narzedzia precyzyjnych niestety nie ma - narzedzia kosztuja od 10-100zl a wiec jest to spory wydatek dla poczatkujacej bizuteryjki a co do broszek... fioletowa nr 15 - juz sprzedana na wylegarni za 45zl (moge wykonac podobna, broszka kupiona u mnie bez posrednictwa galerii okolo 30zl) turkus i karmel nr 18 - na wylegarni za 45, moge zdjec z galerii i sprzedac taniej ;) ametyst nr 19 - rowniez sprzedana (za 40zl) moge wykonac podobna za ok 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizuteryjko wysłałam dzisiaj pieniążki:D ahhhh już nie moge sie doczekać kiedy stane sie posiadaczką tego kompletu:) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem calkiem tala, ale moglas jeszcze gumeczka wyczyscic rogi :) i za duzo szumow ci wyszlo zobacz co zrobilam z tym zdjeciem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f361f019989f2037.html PS. nie wklejajcie :/ itp bo to nic nie da wystarczy sam link do strony ze zdjeciem lub samej fotki http://images4.fotosik.pl/304/f361f019989f2037.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteryjko w jakim programi poprawiasz zdjęcia? I co to są te szumy a własciwie to jak się tego pozbyć :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... macie coś jeszcze do pokazania? pochwalenia sie czymś nowym? dawajcie dawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala zmien sobie w stopce bo stronka z allegro źle wyskakuje, musisz dać po niej enter i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonna
Witam, poszukuję kolczyków na stódniówkę i tak tu trafiłam na forum, sukienkę mam bardzo prostą - czarną więc potrzebuję efektownej biżuterii, jakieś propozycje? Chętnie coś zamówię :) aa i mam złote buty więc biżuteria raczej powinna być w kolorach złota, beżu itd ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a to mają być takie jakieś \"duże\" kolczyki np. w takiej formie - kilka rzędów i ogólnie dużo kryształkó/perełek/itd? czy raczej długie i proste? a może jakieś koła? i jaki ma być kolor koralików (do czarnego to wszystko pasuje ale lepiej wieziec;)) no i najważniejsze - kiedy jest studniówka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonna
studniówka 17 lutego więc jeszcze jest troche czasu :) co do kolczyków : to koła na pewno nie, jeśli chodzi o kolor to złoty, jasny beż cos takiego :), myślałam, że może coś z masy perłowej by dobrze wyglądało - kilka nie dużych płatków, lub mniej większych, ale raczej w takich opływowych kształtach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dużo czasu - można wymyślić coś super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonna napisz do mnie na maila lub podaj sowjego - napiszę Ci jakie mam propzycje co do kolczyków - może coś Ci sie spodoba i bedziemy działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×