Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bida z nedza

szybkie tanie PAPU..

Polecane posty

Gość bida z nedza

znacie jakies w miare szybkie i TANIE przepisy... na cokolwiek.. ciasta.. obiady..desery..salatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalek
Ziemniaczki upieczone + salatka z pomidorków i ogórków ze smietaną :) pyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelma i.t.p.
najwięcej znam właśnie takich ,no ale jak tu Ci tyle pisać może zawęzimy to jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bida z nedza
dzieki za pomysl;) ja robie zazwyczaj piers z kurczaka( kroje w kostke, doprawiam)+ kasze, ryz, ewentualnie makaron..+ sos jakis ale te sosy to mi nie bardzo wychodza niestety znacie jakies fajne sosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sama na chacie drugi tydzień więc wreszcie orientuje się ile kasy idzie na żarcie... w pierwszy tydzien był łosoś i oliwki, dziś jem oszczędniej. Na obiadek- makaron w sosie cynamonowym, do tego kapnę troszkę syropu wiśniowego - taniocha a pychota , polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bida z nedza
no bez przesady.. z 30 minut moge poswiecic na obiad;) z fixow korzystam- owszem.. ale innych szybkich i gotowych nie bardzo.. poprostu sa za drogie.. a poza tym to same konserwanty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej loza
a jak przyrzadzalas lososia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania srania
znam fajna salatke z curry.. kurczaka podsmazamy, kroimy w kostke, dodajemy ryz ugotowany, potem jogurt naturalny mieszamy z duuuza iloscia curry, sol, pieprz-- a jakie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omlety w każdej postaci teraz można zrobić kataloński na oliwie z oliwek smażysz cebulę,paprykę,pomidory obrane ze skórki kilka pieczarek,czosnek.Solisz,pieprzysz do smaku dolewasz trochę soku cytrynowego/malutko/ 2 jajka ubijasz trzepaczką jak na pianę.smażysz po jednej stronie na małym ogniu,tak,żeby wierzch był ścięty zdejmujesz na talerz wykładasz nadzienie,posypujesz zieloną pietrzuszką. Je się z białym pieczywem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łosoś mój ulubiony to taki normalny, wędzony, na kanapki np. Ale kupuję czasem surowego, w dzwonkach, wrzucam na patelnie, minimalnie oleju- żeby nie wmieszał się w smak, podlewam lekko wodą, potem tylko cytryna i tyle. mniam. Moja specjalność to piersi kurczaka zawijane- do środka wkładam max źółtego sera, oliwki czarne, czasem coś dziwniejszego np. kostki ananasa lub śliwki... pyyychota.. a ja dziś tylko ten makaron :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tortilla de patatas kilka ziemniaków surowych pokrojonych w plastry smażysz na patelni z pokrojoną w plastry cebulą.Oczywiście rzecz się dzieje na oliwie. Jak już miekkie solisz,pieprzysz wlewasz 2 rozbełtane porządnie jaja.Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję łatwą i pyszną sałatkę.Kroimy pomidory i ogórki zielone w kostkę,szarpiemy na kawałeczki sałatę lodową,kroimy w paseczki kilka plastrów szynki oraz żółtego sera.Gotujemy 2-3 jajka na twardo i kroimy na cząsteczki.Wrzucamy do miseczki wszystko razem i mieszamy.Robimy z 1 łyżki majonezu+ 1 łyżki musztardy+ 1 łyżki śmietany(ew.jogurtu nat) sosik polewamy sałetkę nim i jeszcze kupujemy gotowy sos vinegrette i polewamy po wierzchu.Pychotka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkie Zycie
Alanka------omlety z bialym pieczywem???? Przeciez to zabojstwo dla figury :D!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bida z nedza
przypomnial mi sie przepis na przepyszna salatke pucha kukurydzy, 1/2 puszki fasoli czerwonej, 3 pomidory, 2 papryki swieze, 1/3 peczku koperku(siekamy), sok z cytryny.. wszystko mieszamy( oczywiscie papryke i pomidory wczesniej kroimy w malutka kosteczke), solimy do smaku ta salatka jest przepyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bida z nedza
moja droga moze bidy z nedza nie doswiadczylam..( dla mnie to przymieranie glodem).. ale obiadow w domu nie mam zazwyczaj bo mnie na nie nie stac.. jak zrobie kolacje albo sniadanie to niestety juz nic nie ma w lodowce bo wszystko kupuje na styk..nie moge zjesc tego na co mam ochote.. jednak po wyplacie czasem "szaleje" i wlasnie na taka salatke sobie pozwole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ksenofaryna
a ksenofaryna zawsze wie lepiej bo zjadla wszystkie rozumy:P:P czemu dziewczyno twoje posty przesiakniete sa nutka wyzszosci... i przemadrzaniem sie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ksenofaryna
i ten pseudoautoironiczny( fajny wyraz wymyslilem:P) komentarz:O jestes "niezjadliwa" i wydaje mi sie ze malo osob Cie lubi- dlatego przesiadujesz godzinami na kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ksenofaryna
🖐️ i jeszcze mala uwaga- strasznie jestes powierzchowna.. inteligentna w miare.. ale zarozumiala.. dziwi mnie ze w miare kumata dziewczyna robi wszystko na pokaz.. czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ksenofaryna
a teraz ja Ci cos wyjasnie.. pozwolisz?:P kreacjonizm - to pogląd na pochodzenie życia na Ziemi. Według tego poglądu Wszechświat oraz wszystkie organizmy i człowiek został stworzony przez Boga-Stworzyciela. Był to dominujący pogląd w Europie do czasu opracowania teorii ewolucji. Kreacjonizm nie jest obecnie uznawany za pogląd naukowy i nie funkcjonuje w ramach nauk przyrodniczych( wkleilem specjalnie dla Ciebie z wikipedii:P) najwyrazniej po raz kolejny chcials blysnac.. ale tym razem Ci sie chyba pojecia pomylily:P:P kreacjonizm a kreacyjnosc to 2 rozne sprawy:P:P tak wiec pozwolisz ze wycofam to co powiedzialem wczesniej?.. ok? jestes poprostu szpaner- sypiesz dziwnymi pojeciami a nawet nie rozumiesz ich znaczenia.. tworzysz neologizmy .. krolowa niewyksztalconych pseudointeligentow:) zegnam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahha
ale ktos ci pojechal buhahhaaha ksentfaryna sie zjarala najwyrazniej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka 2006
hello wlasnie wsadzilam do pieca Babke ziemniaczana. Surowe ziemniaki obralam i pokroilam, wrzucilam do blendera, wbilam 2 jaja, dodalam troche maki, sol, pieprz i zmixowalam, wyszlo ciasto jak na placki ziemniaczane. Ciasto na blaszke wysmarowana, na wierzch wrzucialm bekonu podsmazonego, zapomnialam dodac cebuli. Jest w piecu, ma sie dlugo piec, godzine albo i wiecej w 180 stopniach - zobaczymy. Kiedys to jadlam, a dzis robie 1-wszy raz. Wedlug mnie taniocha ;-) Jeszcze nie wiem co dam do tego, zrrobie jakis sos, albo warzywa, nie wiem jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala ale się narobiło w czasie kiedy jadłam pomidorową z makaronem :) Ludzie dajcie wypowiadać się wszystkim Przecież Ksenofaryna nie mówiła,że idzie na obiad do Sheratona,tylko,że idzie po pszenicę do Lidla i to będzie jej obiad :P gdzie tu wywyższanie? Chcecie,żeby na Kafe było jak na wiejskim weselu.Przy jednym stole młodzi,przy drugim starszyzna,a przy trzecim matki z dziećmi. Ja mimo swojego wieku chcę rozmawiać ze wszystkimi i młodymi i starymi i o takich poglądach jak moje i całkowicie odmiennych.Bo dopiero to jest ciekawe,a nie jak wszyscy kracza tak samo i w dodatku monotematycznie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy moze zrobic leczo czy produkty sa jeszcze za drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ksenofaryny
to pokaz mi gdzie jest napisane..zacytuj jakis slownik ze kreacjonizm to to o czym piszesz:P:P poprostu jestes tepa i nie umiesz sie do bledu przyznac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przejdź na forum ...
Gotowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×