Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek35

poznałem dziewczynę,która juz miała męża..

Polecane posty

Gość marek35

witam panów-choć panie też mile widziane.mam 35 lat i poznałem świetną dziewczynę,ale ona jest po rozwodzie,ma syna-4 latka,nie wiem jak post epować wobec niej,czy nie będę tylko "przerywnikiem"w jej życiu?kiedy mogę nawiazać bliższe kontakty z jej synkiem?co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowusama
Na pewno musisz byc bardzo delikatny i uwazac, by nie zranic Jej uczuc. Ja tez jestem po rozwodzie i wiem jak to jest z nastepnym partnerem. Bardzo ciezko bylo mi sie przekonac do niego, zaufac i oddac cala siebie. Milosc to dlugi proces, ale jesli jestes wytrwaly, to na pewno wszystko sie uda. ZYCZE POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsunami
musisz przede wszystkim pokazac ze ci na niej zalezy, ze moze miec do ciebie zaufanie i liczyc w kazdej sytuacji. facet z ktorym byla napewno ja zawiodl wiec mogla stracic dobre zdanie o facetach. taka kobieta bedzie tez duza uwage zwracac na twoje kontakty z jej synkiem, bo sadze ze dziecko jest i bedzie dla niej najwazniejsze. skoro poruszasz taki temat na forum to znaczy ze ci naprawde zalezy. powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsunami
jak dlugo ja znasz? czesto sie spotykacie? nie sadze zeby miala ochote na "przerywnik" jak to ujales. skoro ma male dziecko to raczej powaznie mysli o zyciu i przyszlosci ich obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek35
witam i dziękuję za słowa otuchy.znamy sie 4 m-ce,mało mi opowiada o tym dlaczego nie jest z mężem,nie wiem co myśleć.widujemy sie ok.3 razy w tyg.-oboje pracujemy.poznałem jej rodzinę-mili ludzie.jestem jeszcze niepewny co do niej-nie wiem skąd to się bierze?jest b.ładna,mądra,sympatyczna,pracowita-widzę jaki ma porzadek w domu,wszystko ma zorganizowne na czas-jest punktualna.czasem myślę,że ten jej ex to był niezły"gość "skoro puścił taka kobietę.ale gdzies tam we mnie jest niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serves
moze nie on puyścił tylko ona uciekła od niego? kto wie jak ja traktował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżiska
hejka jestem w stałym zwiazku od 6 lat i poznałam fajnego faceta i co dalej?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżiska
wiesz jak jej bedziesz dawał to czego jej brakowało w tym zwiazku to kto wie moze wam sie uda!!!!!ja sie wacham strasznie czy zrezygnowac z tego ca mam teraz dla nowo poznanego słodkiego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×