Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukajaca pomocy

Do znajacych sie na ubiorze

Polecane posty

Gość Szukajaca pomocy

Kupilam sobie dzisiaj sliczny jasnorozowy sweterek.Zamierzam nosic go do jeansów.Mój problem polega na tym, iż ma on bardzo duży dekolt i zastanawiam się jakiego koloru bluzeczka pasowałaby do założenia pod sweterek..Może jest ktoś kto zna się na dobiorze kolorów i mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnożółta biała jasnoszara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_pp
biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strojnisia
Każdy kolor bluzeczki ci pasuje i biały i czarny i czerwony teraz przecież moda na łączenie wyrazistych kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariama
Zlota, granatowa, ale wydaje mi sie, ze powinna byc prosta i bez zadnych ozdob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz wybrać delikatne, pastelowe odcienie niebieskiego, różu, zieleni, biel także będzie pasowała. Zależy jeszcze jaki kolor mają jeansy, czy są jaśniejsze czy ciemniejsze? Jeżeli ciemniejsze to możesz poszałeć też z troszkę ciemniejszymi kolorami, np, czerń. Jeżeli sweterek jest bez wzorków, gładki w jednolitym kolorze, to bluzka pod spodem może być w jakieś delikatne wzorki albo z jakimś nadrukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca pomocy
Dziekuje bardzo wszystkim za pomoc..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdjgdhj
przychylam sie , ze jasnożółta biała jasnoszara , ale tak w sumie to chyba kazdy kolor może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu! zołty do rozu, chyba ktos na glowe upadl, jesli chcesz kontrastu to zaloz jakas jasna zielen, to ostre ale ciekawe i odwazne polaczenie, jesli ma byc stonowanie to odcienie z tej samej gamy kolorow, roze i fiolety, mozesz zalozyc bialy podkoszulek tak zeby go bylow idac, to modne, w koszulce bedziesz wygladala jak uczennica, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca pomocy
Mi tez wydawało się, że ten złoty jakoś tak niebardzo pasuje...A co myślicie o czerwonym??Bo jakoś tak nie jestem do niego przekonana.. Za to podoba mi się sugestia z zielenią i pastelowym błękitem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roz sprawdza sie jedynie z taka burgundowa czerwienia, ale to bardzo ryzykowne i ciezko to przelknac, nie wiem jak lubisz sie ubierac, ale dwa pastelowe kolory (blekit plus roz) sprawia ze bedziesz wygladac pospolicie i jak slodka lalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki mniam
elegancka kobieta podobno nie powinna miec na sobie więcej niz dwa kolory, dlatego ostrożnie, jakis lzejszy odcien różu od sweterka. Nie wspomne już o samym kolorze różowym , ostatnio kilka osób pisało na tym forum, że róż jest dla dzieci, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca pomocy
Możliwe, że róż jest dla dzieci..ale ja jeszcze staro się nie czuję, a wręcz przeciwnie, myślę, że dziciuch jeszcze ze mne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla kk
tez mam taki jasnorozwoy sweterek z duzym dekoltemn na guziczki nosze do niego bluzeczki w kolorze bialym, kremowym, brazowy, czarnym, ecru, beżowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roz i soczysta zielen,biel,czern,ale najlepiej harmonizuje sie popielatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
poprzymierzaj rozne, popatrz w lustro i zdecyduj w czym czujesz sie najlepiej, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesiaaaa
moim zdaneim można dopasować do tego sweterka dużo kolorów.. ale biały pasował by idealniee ! oraz róż !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszłyk
Jak dla mnie to z popielatym będzie dobrze , ze spłowiałym granatowym , z beżowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy z szarooliwkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazystka stylistka
nie napisalas, jaki to odcien rozu, ale wiekszosc odcieni rozowego wyglada z czarnym pospolicie i tandetnie. od biedy mozna polaczyc wg zasady, ze 'wszystko pasuje do czarnego', ale nie polecam. rozowy z bialym - bedziesz wygladac cukierkowo, swiezo, letnio, dla niewymagajacych ujdzie... :] rozowy z jasna szaroscia - zestaw odrobine bardziej 'wyrafinowany' ;) rozowy z brazem - polecam! przy kolorze brazowym roz staje sie zabawnym akcentem i przestaje wygladac tak dziecinnie i pospolicie. oczywiscie ma znaczenie 1000 innych czynnikow, np. jaki masz typ urody, fryzure, jakie spodnie do tego zalozysz i jakie buty. w kazdym razie zycze powodzenia w zabawie w poszukiwanie stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaisunia
Moja koleżank ma wlasnie taki sweterek odcien jasny roz (taki majtkowy hehe) z ogromnym dekoltem i ona pod ten sweterek zaklada biala bluzeczke i wyglada to ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrra
dziewczyny poradzcie---jaki kolor bluzki pasuje do oliwkowej /khaki spódnicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
Jeśli ma być pastelowo to raczej jasny żółty ale ładne połączenie to z zielonym, ale nie za ciemnym. Bluzyka raczej gładka, dobre są w Promod za 30 złotych takie na ramiączkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×