Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocyk22222

Boje sie ze poronię

Polecane posty

Gość kocyk22222

jestem wciązy dopiero 1 miesiąc i podobno do 22 tyg. występują tzw samoistne poroniena strasznie się obawiam, jak temu zapobiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora25
im mniej o tym myslisz tym dziecko jest bezpieczniejsze- nie stresuj sie, odpoczywaj- tak mi mowiono- gratuluje- ja jutro zaczynam 8 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim czytaj jak najmniej na ten temat!!! Sama pamiętam początki i wielokrotne płacze po tym jak się naczytałam nieodpowiednich topików!!! Najlepiej zapisz się na jakiś w stylu - rodzimy na początku 2007r czy inny - odpowiedni do terminu i tylko to czytaj i tam się wypowiadaj:) I najważniejsze - nastaw się, że będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes w ciazy to znaczy ze nosisz w sobie \"nowe zycie\".. To dziecko zyje i odbiera od ciebie kazdy sygnal ..pozytywny i negatywny .. Jesli juz od poczatku zakodowalas sobie ze grozi ci poronienie .. ( poroniony pomysl).. to moze to nastapic jesli natychmiast nie zmienisz swojego toku myslenia .. TY masz przekazywac dziecku pozytywna energie bo przez stres i podrazniony system nerwowy powodujesz blokady ..Powodujesz ze twoje cialo bedzie chcialo odrzucic TO ..co ciebie stresuje .,.( robi sie bledne kolo bo ty tego tak naprawde nie chcesz ..) Jako przyszla matka masz dziecku zapewnic komfortowe warunki psychiczne zeby moglo sie prawidlowo rozwijac .. Od dzisiaj ..twoje mysli o ciazy ..dziecku ..maja byc radosne ..ze wszystko jest dobrze ..bedzie jeszcze lepiej .. Ale to wszystko zalezy tylko od ciebie .. Dbaj o siebie najlepiej jak mozesz ..dzialaj z sercem ..🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyk22222
Dziękuje WAM naprawde za słowa otuchy i pocieszenia, bardzo dużo to dla mnie zanzcy. odrazu mi lepiej DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyk22222
DO: DORA 25 Ja tak dokładnie we wtorek zaczynam 7 tydzień, czyli jest o jakiś tydzień do przodu :) Jak tam Twoje samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocyk22222
Wyżej chciałam napisać ze jesteś tydzień do przodu ode mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×