Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziaaaaa//

gdzie mozna dostac gumki do oralu??

Polecane posty

Gość ale dno
niekoniecznie, w tych czasach naprawdę jest masa nosicieli wsrod osób które wcale nie są kurwiszonami, conajwyżej ich jedyny partner swiety nie był, albo bynajmniej nie byl ostrozny! takie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co do lekarza tez nie chodzi
sz ? do dentysty ? reki nikomu nie podasz bo mozesz miec male ledwo widoczne skalecznie i tamta osoba tez a pechowo jest nosicielem ?? itd ..... ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po to są badania
robione by miec pewnosc i nie schizujcie jej jeszcze bardziej ze mozna zrobic badania i byc chorym o tym nie wiedzac bo to do cholery nie jest sredniowiecze a lekarze nie sa jakimis kuglarzami !!!! wiecie ile byloby pozwów na swiecie za toze lekarz i badania powiedzialy ze nie jest chory/nosicielem a jednak byl ?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dno
to już przesada co piszesz z tym dentystą, czy podawaniem reki, ale to swiadczy o niepowaznym traktowaniu tematu! zreszta temat był o tym gdzie mozna kupic gumy, więc napiszę raz jeszcze sex-shop albo przez internet jest spory wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
chodze chodez i jak kiedys dentysta rekawic nie zalozyl to myslalam potem ze umre ze strachu bo moze on tez innych zasad czystosci nie przestrzega i dlatego tez wolalabym sie kochac nie tylko oralnie ale i normalnie w gumce nie tylko dlatego ze ktos moze byc chory ale i mozliwe ze ja!!!mimo ze nie przez sex to nie moge miec 1000 procent pewnosci ze nie zarazilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
aha noi na internecie sa tylko zwykle ale poszukam jeszcze,a sex szop u mnie taki denny...szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz.... kiedys i tak
umrzesz ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
hehehee ale mam nadzieje ze nie na aids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dno
ja nikogo nie schizuje ale podany przyklad jest jedynym który w pełni mógłby wykluczyć ewentualne nosicielstwo! doczytaj na ten temat! a jak wychodzi test pozytywny badz sa jakies podejrzenia to oczywiscie sie go powtarza by wyeliminować ewentualna pomyłke, ale tego oczywiscie nikt nie zataja! i badania są wiarygodne, gdy jest przez dłuższy czas jeden partner co do którego mamy pewność, że jest tylko z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wychodzi na to
ze zamiast leciec za raz do łózka czy sciagac mu baty ładowac jego chuja do buzi moze warto najpierw siebie i go sprawdzic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
poczytalam troche,ale zeby wpasc to musi cos z ta gumka byc nie tak,musi byc uszkodzona,tak samo z aids....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dno
dokładnie tak!!! a co do linka, to ja znam inne badania bardziej wiarygodne i w wolnej chwili poszukam linka i wrzuce, bo to co zaostalo przedstawione na tej stronie jest bardzo stronnicze i niewiarygodne! (co za źródło, jakie badania??) nie jaram się jak większośc tym, że "amerykańscy badacze"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dno
i lepszego środka chroniącego przed chorobami przenoszonymi droga płciową (poza abstynencją seksualną) niż prezerwatywa nie wynaleziono!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
a wogole to raz mowia ze przenikaja te bakterie przez lateks,raz ze nie...jakby przenikaly...to by bylo 100%procent pewnisci na zarazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
i niedoczytalam jeszcze do konca ale pisze tam "zastanow sie ,nie ryzykuj",to czyli sie niebzykaj,chyba malo ludzi poslucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
i tam jeszce pisze o wielkosci tych porow ze sie naciagaja a co jak ktos nie ma takiego duzego?wtedy sie lateks nie naciagnie i nie bedzie porow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dno
Ten artukuł jest sponsorowany przez radio maryja i innych " świętych " Tylko co to za myślenie, ludzie i tak uprawiają seks wiec chyba lepiej by było bezpieczniej?? spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
e tam a radio maryja nie wie ze sa pigulki to co im to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż do lekarza i zaciągnij
tam swojego faceta a potem mysl o seksie w jakiejkolwiek formie dziecko drogie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuniaaa
mnie tam nieinteresuja jakakolwiek forma,mnie interesowal tylko ten sposo,lepiej wiecejj wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×