Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juścia

Wasz idealny facet - jaki powinien mieć wygląd?

Polecane posty

Gość Juścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juścia
mój wystarczy że będzie miał fujarę na 20 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juścia
Tylko bez podszywania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenia Malinowska *
Jesli chodzi o wygląd to musi być przede wszystkim szczupły, wysportowany. Nie lubie grubasów ani chudzielców. Fajnie jak będzie miał umięśnione lekko ciało - nie żaden steryd bo to jest dobre dla pustych plastikowych blondynek ;-) Mały zarost, czarne lśniące czyste włosy, bajeczne spojrzenie. Jako że sama jestem wysoka facet musi mieć minimum 185 cm. Fajnie jak będzie NATURALNIE opalony. A przede wszystkim musi być naturalny, żadnego solarium, żadnej kosmetyczki itd. Nie lubię metroseksualnych mężczyzn. Taki jest mój ideał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juścia
No, w końcu jakaś poważna wypowiedź. Taki facet też by mi pasował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr222
to go sobie narysuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juścia
po co rysować? Wystarczy się rozejrzeć w koło. Jak chcesz to sam/sama weź w łapkę ołówek i do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr222
ale na takiego paszteta jak ty nie poleci taki facet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juścia
xtr222 ty masz już pewnie całą szufladę takich rysunków, bo żadna cię nie chciała , i sie nie podszywaj pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat
tak jak moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurduplu, nie zgodzę się z Tobą. Byłam kiedyś w związku z bardzo wysokim chłopakiem, ale był zupełnie \"nie taki\", po prostu pomyłka. Brrr.. Obecnie jestem z chłopakiem wyższym ode mnie o nie wiem, może z 10cm? I jest nam bardzo dobrze ze sobą. Przeceniasz znaczenie wzrostu dla kobiety :] Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juścia
ja chce zeby moj wylizał mi stopy i rodzyny z dziureczki wygrzebał a pozniej grzmocił mojego stolca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Raven_
brzydki kurdupel ja dochodzę do wniosku że Ty faktycznie jesteś do niczego. Z takim podjeściem Ty chcesz kobietę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Raven_
Eugenia Malinowska - takie rzeczy to tylko w Erze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
moj idealny facet z wygladu powinien miec ciemne wlosy najlepiej czarne,niebieskie albo ciemne oczy,moze miec ciemniejsza karnacje, minimum175cm wzrostu milo jakby mial fajne wyrzezbione cialo ale nie za mocno umiesnione, ogolonie mowiac typ poludniowca,ladny usmiech sliczne oczka i fajna pupe hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nago
taki jak moj byly chlopak :) czyli blondyn sredniego wzrostu, szczuply i niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blif
mhhhhh ładna buzka kolorki na policzkach uwielbiam u mezczyzn rumience włosy moga byc ciut dłuzsze lub tez krótkie bez znaczenia niemusi byc wysoki wzrost od 174 w zwyz ciekawy usmiech ładna pupa pachnacy seksowny :) to jeden typ mezczyc jaki lubie a drugi to wysoki opalony lekko raczej jasna opalenizna ładne włoski ciemne raczej łądne dłonie długie nozki :0 to dwa typy jakie uwielbiam jest tu jakis taki pan z jednego albo drugiego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuta seryjny morderca
moj powinien byc nieco wyzszy ode mnie ok 175 i w górę:) blondyn, niebieskie oczy... ładny uśniech i zadbane zęby. Najlepiej jakby miał takie włoski ciut dłuższe tj typu Curta Cobaina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×