Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samimi

A6W-pierwszy dzien! jest ktos ze mna???

Polecane posty

10-ty dzien za mna:) Dziewczyny widzicie poprawe po swoich brzuszkach??? To niewiarygodne, ale ja juz widze:) niestety nie stosuje zadnej diety, bo bylo by jeszcze lepiej- wiem to! Ale brzunio wzmacnia sie z dnia na dzien, tzw. \"boczki\" zmniejszyly sie juz po paru dniach!! Chyba bede to stosowala do konca zycia:) Jedno pytanko: czy robicie przerwy miedzy seriami??? Pytalam sie o to wczesniej, no i stosowalam sie do zalecen Laury Diaz, czyli 2-3 minutowe przerwy, ale ostatnio wyczytalam ze NIE WSKAZANE jest robic przerw...chyba rozumiem dlaczego...teraz czuje prawie kazdy miesien, a nawet na nogach mam zakwasy. Ciekawa jestem jak WY cwiczycie!!??? Pozdrawiam szosteczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samimi ja nie robie zadnych przerw, tez czytalam ze nie powinno sie robic tych przerw:) czy widze roznice to jeszcze nie jestem pewna ale cwiczyc mi jest z dnia na dzien coraz prosciej mimo ze zwieksza sie ilosc powtorzen , co swiadczy o tym , ze mam mocniejsze miesnie:) zastanawiam sie tylko jak to bedzie juz po tym calym treningu, przeciez logiczne ze bedzie trzeba cwiczyc nadal , tylko czy tez codziennie? czy w ogole te same cwiczenia? myslalyscie juz co bedziecie robic po calym treningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak, ale ja wlasnie od dzis zamierzam zmienic czas i robic je troche wczesniej niz robilam do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak robisz te cwiczenia z nozycami? bo ja nie bardzo wiem jak je robic a od dzisiaj zaczynam...obie nogi sie trzyma wgorze i roni te nozyce czy jak to z nimi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QRWAAAAA....kolejny dzien picia!!!dzis rano robilam za wczoraj, bo pracowalam 16 h i juz nie dalam rady cwiczac...no a dzis kolejna popijawka, no i nawet nie bede w stanie sie zabrac za dzisiejszy dzien ;P. cos czuje ze powoli przestaje mi brakowac sil... nika3105. jesli chodzi o cwiczenia, to najlepiej je robic rano, naczczo, organizm zamiast spalac energie dostarczona podczas calego dnia, spala TLUSZCZ, wiec to jest chyba najlepsze;) Jesli chodzi o cwiczenia po wykonaniu \"szostki\", to nalezy 3 razy w tygodniu trenowac, podejrzewm ze chodzi tu o pierwsze dni \"szostki\" , wiec 1 seria po 6 powtorzen...nie wiem czy to dokladnie o to chodzi;) No a potem..po miesiacu znowu powtorzyc weidera...;/...buehehe...nie wiem czy sie na to zdobede;) Jesli chodzi o cw piate, to powinno sie je wykonywac w ten sposob ze dotykasz kolan lokaciami, co prawda niekoniecznie, bo mozesz robic normale skretosklony...;/ n NA PRZEMIAN!!!pozdrowienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Za mna juz drugi dzien cwiczen,jeszcze nie wymiekam... Cwicze rano tak jak mi poradzila samimi- DZIEKI!!! Mam pytanie po ilu dniach bylo u was widac efekty tzn.twardsze miesnie,mniejsze sadelko??? Mam nadzieje,ze ja zdaze zrobic cos, z tym moim brzuszkiem do 13 sierpnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_1982
cześć ja zaczęłam wczoraj i muszę przyznać że nie jest najgorzej. Dziewczyny które mają już kilka dni za sobą piszcie czy widać już jakies efekty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja juz po tygodniu zauwazylam widoczniejsze zmiany..mocniejsze miesnie, no i bardziej zarysowane. Poczatkowo stosowalam diete, ale pozniej sie troche opuscilam;/ , no ale oczywiscie tak jak przy kazdych tego typu cwiczeniach najlepiej cos stosowac...zabieram sie do kolejnego dnia:) pozdrawiam szosteczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja juz mam za soba 3 dzien i chyba jeszcze zyje... po tych cwiczeniach to przez caly dzien czuje miesnie i dodatkowo jeszcze rowerek w powietrzu.... mam pytanie czy mozna zmieniac kolejnosc cwiczen??? ja jak zobie wszystkie 5 to nog nie moeg wyprostowac na szostym. wolalabym zaczynac od szostego i dalej normalnie leciec........ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Wam
nie wiem, na jakim jesteście obecnie etapie, ja wczoraj przerabiałam 12. dzień, i przyznam, że to jest bardziej monotonne niż męczące. A co do efektów - są !!! Co prawda dodatkowo wspomagam się jogą i dietą, co pewnie działa na moją super wyhodowaną oponkę ;-) ale ogólnie cały brzuszek.... nie sądziłam, że kiedyś będę go chciała pokazywać poprzez krótsze bluzki, etc. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Wam
aha, i nika, sens tych ćwiczeń to właśnie ich kolejność... nie bez powodu ostatnie jest akurat OSTATNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lipa,ze mnie mozna zmieniac kolejnosci... ale to nic dam rade-MUSZE... Co prawda duzego brzucha to ja nie mam,ale miesni tez mi prakuje. A po ilu dniach zaczyna widac juz efekty tych cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez te cwiczenia potwornie nudzą, najgorzej ze te serie powtarzac trzeba, zdycham z nudow doslownie:( i w ogole jakos dlugo je robie! na ilu powtorzeniach jestescie i ile minut wam to zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Wam
ja nie mierzę czasu, ale staram się to robić jak najszybciej, byle skończyć, bo to naprawdę strasznie nudne... efekty ja jużwidziałam po kilku dniach, chyba czterech, ale głównie na górnych partiach brzucha teraz przy 13. dniu ćwiczeń już mi się spłaszcza oponka :-) I walczę z boczkami, a walka to niełatwa !!! Macie na to jakiś sposób...? Bo mam super bikini z majtkami biodróweczkami i wygląda ci*lato, jak mi nad biodrami wypływa trochę tłuszczu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! za mna juz 4 dzien i skonczone 3 serie,was tez tak brzuch boli jak to cwiczenie wykonujecie? U mnie efrkty widac,albo raczej czuc,bo mam \"gorny\" brzuszek twardszy-teraz czekam az\"oponka\" sie splaszczy i wyjda miesnie na wierzch... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awranka
Jestem po 1 dniu - nasłuchałam się jak na początku mięśnie bolą etc, a u mnie nic, żadnego bólu, zastanawiam się czy wykonuję ćwiczenia prawidłowo - a może za szybko chcę żeby mnie bolały ;) Ach a co do czasu trwania ćwiczeń, to maksymalny czas wykonywania podczas 6 tygodnia nie powinien przekraczać 25 minut. Pozdrowionka i uściski dla wszystkoch a6w-iczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awranka ja popierwszym dniu tez zadnych boli miesni nie mialam,pojawily sie one u mnie dopiero 3 dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awranka
Uff no to spokojnie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie podczas 6 tygodnia nie powinno trwac to dluzej niz 25 minut, podczas kiedy u mnie trwa to juz teraz wiecej niz 25 minu( 12dzien)i nie moge tego zrozumiec.robie wszytsko po kolei, zadnych przerw itd. dlatego wczoraj zaczelam skracac ten czas napiecia miesni ale i tak za dlugo to robie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awranka
Drugi dzień za mną - mięśnie nadal mnie nie bolą.. Milkshake a w piątym ćwiczeniu też robisz przytrzymania?? Tam nie ma nic napisane o tym, żeby podczas wykonywania nożyc robić przytrzmania, może to dlatego.. (Ja zrobiłam właśnie ten błąd wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WielkieTyłki
o kurde to ja chyba coś źle robię, skoro mnie to nie męczy, muszę sie przyjrzeć tym rysuneczkom jeszcze raz. Tyle, że jestem początkująca i robię z 12 powtórzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ;) dałam się skusic na 6 weidera i jeste po pierwszym dniu ;) ćwiczenia nie są złe,tylko boję sie o moją motywację,mam nadzieje że z Wami mi się uda:DI bedziecie mnie podtrzymywały na duchu ;) Będę Wam codziennie pisała jak mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki! dzisiaj jestem juz po 7 dniu i jest dobrze (chyba) juz mniej mnie te cwiczenia mecza,mam nadzieje,ze niedlugo zobacze pierwsze efekty. Morelkaaa dasz rade, trzymam za ciebie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkaaa dasz rade,zobaczysz. Najgorszy jest sam poczatek jak bola miesnie,efektow nie widac i przychodzi wtedy zwatpienie czy to podziala. Ja to juz przerabialam i mam nadzieje,ze bedzie widac te efekty... Glowa do dory-dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×