Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samimi

A6W-pierwszy dzien! jest ktos ze mna???

Polecane posty

Gość jaworek
Hej, Właśnie trafiłam na tę stronkę. Mam za sobą 17 dni i mam nadzieję ę dam radę do końca. Widziałm dużo pytań o przerwę między seriami- nie mogą być dłuższe niż 30 sek. a ćwiczenia mie powiinny trwać dłużej jak 25 minut. trzymam kciuki za siebie i za was buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_gdynia
buuu a ja jestem na 4 dniu =( i szyja mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonaaa
Cześć wam :) dzisiaj mam zamiar spróbować tą "magiczną" szósteczke i mam nadzieje ze sobie poradze .. u mnie podobnie jak i u niektorych z was bedzie problem z motywacja ale mam nadzieje ze sie uda ... MUSI :) pozdrawiam was wszytskie i trzymam kciucki .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M4rta
Hej, może to dziwne, ale mam pewnien problem ze zrozumieniem tego:D patrze na tą tabelke, i nie nie rozumiem tych serii, gdzi eone są i w ogóle ..Obrazków jest sześć..kurde tych serii nie rozumiem...:/ wiem, ze to głupie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M4rta
to w końcu dochodzi w ostatniej serii do tego, że robie to wszystko 72 razy? czy to nie o to chodzi?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
W ostatniej serii robisz 3 serie*6 cwiczen kazda*24 powtorzenia na cwiczenie co daje 1296 powtorzen.. wow..nie sadzilam, ze tyle tego jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mózg
Czy te ćwcizenie jest naprawde tak skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star_1989
Jestem dopiero po 2 dniu i wszytko jest ok ;) Tylko mam problemy z kością krzyżową - strasznie boli, ale to może przez to, że na podłodze wykonuje ćwiczenia :D W komórce pisze sobie przypomnienia by nie zapomnieć, ale boje sie, że jednak nie wytrzymam... Jest może ktoś, kto tak jak ja ma za sobą dopiero 2 dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwUnia_
star_1989 ja tez zaczęłam 29 grudnia dzisiaj 7my dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał-19
Hej ludzie jestem tu nowy i mam zamiar stosowac cwiczenia a6w mam nadzieje ze to mi pomoze no i zycze powodzenia juz cwiczacym Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuusiaa
Ja jestem na 19 dniu. Powiem wam jedno: ZDYCHAM po tych ćwiczeniach.. Ale efekty są.Zycze wytwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dopiero po 6 ale spoko bo juz tak mnie nie boli wszystko jak podczas pierwszych 3 dni a co wiecej zaczęłam sie pocic przy 3 serii czyli znaczy ze coś to daje mojemu tłuszczykowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał-19
Hej jestem po pierwszym dniu i czuje ze moje miesnie brzucha niezanikły ze gdzies tam sa pod tym sadełkiem dzis dzien drugi damy rade!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis robie 4 dzien i rowniez po dlugiej przerwie zobaczylam ze moje miesnie odzyly :D Jedyny problem to taki ze podczas cwiczen boli mnie szyja ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał-19
Ja dzis tez robie 4 dzien i powiem wam ze to pomaga miesnie mnie bola no ale DAMY RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał-19
Lu xD DAMY RADE!!! ja dzis robiłem 3 serie i powiem wam ze coraz lepiej mi to wszystko wychodzi i sa efekty czuje z emiesnie poracuje pozdro 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam zacząć od jutra ale nie rozumiem czy 6 razy trzeba powtarzać jedno cwiczenie czy wszyskie cwiczenia robic po koleji i i dopiero potem 6 razy powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieiwem czy mnie zrozumieliscie chodzi o to czy np 1 cwiczenie 6 razy powtorzyc 2ćw 6 razy czy zrobic całą serie i dopeiro wtedy powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusza
hej wszytskim. :D mam pytanko:D . Czy w cwiczeniu piatym czesc barkowa tlowia jest uniesiona do gory a nogi sa w ciaglym ruchu ?czy moze ta czesc barkowa musi ze tak powiem byc polozona na ziemie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle w gorze :) i nogami na zmiane. Ja robie tak ze ta druga wyprosotowana noge 3mam nad ziemia wtedy bardziej napina mi sie brzuch ale nie wiem czy to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zaczelam ,katorga straszna,boje sie ze mi zylka peknie.powiedzcie prosze czy to daje efekty?po jakimczasie musze wiedec zeby sie nie wykonczyc na darmo.aha co do cw 5 to jedni to porownuja do nozyc inni do rowerka,to w koncu jak?bo mnie to ani do tego ani do tego,no moze do rowerka.jak je robic dokladnie?boje sie ze cos robie zle i bede meczys sie na darmo bez zadnego efektu.slyszalm ze w brzuszkach nawet oddech jest wazny?prosze o jakies wskazowki...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renusza
dzieki Lu;) Własnie dzisiaj cwiczylam 3 dzien:D Narazie nie widze efektow ale mysle ze beda niebawem Boje sie tylko czy czegos nie robie zle bo tych cwiczeniach strasznie boli mnie szyja , po godzinie bol mija. czy cos robie zle;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie czasem wydaje ze szyja boli mnie bardziej od miesni brzucha :P ale jak skoncze cwiczyc to po kilku minutach juz nic nie czuje :) przez pierwsze kilka dni tez myslalam ze cos robie nie tak ale jak czujesz ze pracuja miesnie to nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renusza
O wlasnie ja czuje podobbnie , ze boli mnie bardziej szyja, ale miesnie brzucha czuje tez wic mysle z enie ejst zle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivejka_20
hej dziewczyny,chcialabym zaczac a6w,bo coz....wszystko pieknie,ladnie,tylko ten brzuch!a przeciez kupowanie coraz szerszych spodni w pasie mija sie z celem:> poki co przestalam jesc slodkie i moje ukochane chipsy;( a teraz pytanie: jak rzecz sie ma z rozgrzewka?jak ona u Was wyglada?pozdrawiam i zycze wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhh dawno mnie tu nie bylo (ten urok ferii) i niestety na 14 dniu skonczylam 6 bo opuscilam 2 dni pod rzad cwiczen :( ale od poniedzialku zaczynam znowu :) ja rozgrzewke przed 6 robie zadko tzn. czasem krece hula hop a po 6 wsiadam na rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktos powie
jak to z tymi seriami czy je mozna rozlozyc na caly dzien?np jedna rano,druga w poludnie 3 wieczorem?powiedzcie bo ja to robie na raty i nie wiem czy dobrze,nie zrobie wszytkiego na jeden raz nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×