Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarrrrrna

Poszukuje przyjaciela-kochanka

Polecane posty

Gość czarrrrrna

Jestem mezatka od 14 lat Nie chce skrzywdzic meza ale chce byc jeszcze szczesliwa Czy mam do tego prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza****
na babskim forum poszukujesz? w dupie mam czy jesteś, czy nie jesteś szczęśliwa. szukasz bolca do dupy to rusz tłusty zad sprzed kompa i poszukaj w realu bolcownika :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babskie forum
tylko z nazwy:P ,a do szczęścia każdy ma prawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzyjemy w wolnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babskie forum
ale co to za życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie poscielisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babskie forum
chyba się dzisiaj nie wyśpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appeee
ile masz lat i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupy tlustej nie mam
Troche mnie nir bylo ale juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appeee
halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona-niestety
Nie chcesz krzywdzić męża, powiadasz...Powiem Ci tak: jeśli zrobisz tak ,jak planujesz, to rozpieprzysz życie sobie i jemu, no chyba że jesteś betonową suką i potrafisz nic nie czuć do człowieka, z którym chodzisz do łóżka. Pamiętaj, że gość, z którym się zwiążesz, też ma swoje uczucia. Reasumując- skrzywdzisz siebie, bo będziesz w podwójnym związku, co oznacza tęsknotę ,poczucie winy wobec jednego i drugiego, zdrade; następnie skrzywdzisz męża, no bo kim on w końcu jest- właśnie przyjacielem i kochankiem w jednym, taka rola męża, a Ty zamierzasz go zdradzić, po trzecie, skrzywdzisz też swojego kochanka, bo jeśli się w Tobie zakocha, to będzie mu pękało serce, że nie potrafisz odejść od męża, bo być może on dla Ciebie jest za mało warty...To skomplikowana relacja, ale zawsze ona oznacza poważne kłopoty, dla wszystkich was. Odradzam Ci, i wierz mi, wiem, co mówie. Jeśli nie chcesz krzywdzić męża, to rozwiedź się z nim i daj mu szanse na nowo ułożyć sobie życie z kobietą, która będzie chciała by to ON był jej przyjacielem i kochankiem. A i Ty będziesz wtedy szczęsliwsza, będziesz żyła swoim życiem bez poczucia winy. Zastanow sie nad tym. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NumLock
albo przyjaciel, albo kochanek, te dwie rzeczy razem są możliwe bardzo bardzo rzadko. I radze ich poszukac w męzu A jezeli juz koniecznie tego chcesz - to nie pisz o tym tylko zacznij dzialac ---------------------------------------------------------------------- www.kobieta.wellnesslife.pl - najlepsze porady na temat PIELĘGNACJI!!! www.horoskop.wellnesslife.pl - sprawdź jakiego powinienieś mieć ZWIERZAKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja potrafie czytac miedzy
wierszami natomiast, az za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×