Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanko

czy mozna jechac w ciemno nad morze?

Polecane posty

Gość zapytanko

jak myslicie warto wyrwac sie jutro nad morze?tzn chodzi mi o to czy znajde jakies wolne kwatery jadac w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znając miejscowosci nie polecam. Co z tego ze dojedziesz nad morze skoro tam nie będzie wolnych miejsc i będziesz musiała/musiał szukać \"głebiej\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armani mania
a ja mysle ze bez problemu znajdziesz wolne kwatery-mnostwo osob stoi przy ulicach i sie oglaszaja-znajdzies zu nich o wiele tansze kwateru niz te w interncie-ja juz nigdy nie zamowie kwatery przez internet tylko bede jezdzic wlasnie w ciemno.w zeszlym roku w jastarni(prezciez bardzo popularnej) w srodku sezonu bylo pelno wolnych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mieszkam nad morzem
i nikt przy mojej ulicy nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko
a moze macie jakies namiary na kwatery prywatne? dziekuje za odpowiedz na moje zapytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha na ulicy? mieszkam 10minut od morza i nikt tu się nie reklamuje na ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
no własnie mam dzis jechac ,obdzwoniłam już pół mieszkan w Łebie i znalazłam aż jeden wolny apartament,ale to dla VIPow a nie dal mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko
najlepiej pasowaloby mi wybrzeze zachodnie ,bo najblizej,ultra97 dzieki za namiary...ja tez obdzwonilam juz pol wybrzeza i nic...tak to jest jak szef daje urlop na ostatnia chwile i z wielka laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
oj w ciemno to nie polecam.. przy takiej pogodzie wszystko zajete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko
no to sie zdolowalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
i udało mi sie coś znależć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen
A ja wlasnie wrocialam z Leby, gdzie wybralam sie wlasnie w ciemno - znalazlam kwatere za 100 zl na 3 dni. W sumie takie byly przecietne ceny i raczej byly wolne miejsca, tyle za nam nie chcialo sie po kilkunastogodzinnej podrozy latac z plecakami i szukac. Ogolnie warunki takie sobie, ale da sie przezyc. A bylo zajebiscie :D!!! Wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko
ja szukam i nic,ale dzwonilam do dziwnowa i mily pan powiedzial ze nie ma sie co zalamywac ze zawsze cos sie znajdzie,wiec zaraz sie pakuje i jedziemy,moze mi sie uda,a jak nie to wroce trudno..pozdrawiam serdecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez żadnych problemów znajdzie się tanią kwaterę w Kołobrzegu. Wystarczy iść przed dworzec. Stoi tam mnóstwo oferujących pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie te pokoje......daj spokoj....kilometr do morza...,z lazienka na pietrze......albo w jednym pokoju my -w drugim wlasciciiele mieszkania..nieeeeee.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOKŁADNIE zgadzam sie z tymi
wyżej!!!Mieszkam nad morzem i wiem ze w małych kurortach jest bardzo ciezko o kwatere w srodku sezonu.A nie porównujmy np kołobrzegu,władysławowa czy miedzyzdroi !!!Bo czesto ludzie nie takich kwater szukaja ....twierdzac ,że mieszkaja cały rok w miescie nie po to aby jeszcze na urlopie mieszkac w bloku .Mieszkam w gminie rewal i PRZENIGDY nie słyszałam zeby ktos stał gdzies na ulicy ,przystanku czy gdziekolwiek i zachecał na kwatery ...jaka bzdura .Moze tak jest własnie w kołobrzegu czy ustce -tam nie bardzo ludzie chcą odpoczywac -tylko cos zwiedzic -więc wiadomo ze pokoje sa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylem tam
Ośrodek Wypoczynkowy "Zakątek" ul. Piaskowa 51 - 82-110 Kąty Rybackie Omijac! lokalizacja - 800 m w glab lasu po drozce jak dla terenowych aut. wlasicielka zataja o info. wszystkie odleglosci podawane do obiektow sa "na przelaj" przez las ( slowa wlascicielki ) osrodek - brudny, wszedzie porozrzucane smieci parking - kawalek klepiska, z dala od domkow. nie da sie przejsc do zaparkowanych aut przez osrodek, odgradza wsz. gleboki row ze smieciami obsluga - opryskliwa, wulgarna. kiedy zrezygnowalem z pobytu to maz wlascicielki grozil mi pobiciem. nastepnie zamknal brame wjazdowa informujac mnie, ze przyjedzie ktos kto zrobi ze mna porzadek. radze wszystkim omijac to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystko zależy od sezonu, ale we wrześniu jest to już mniej ryzykowne. Pewnie w sezonie tez mozna ale trzeba się liczyć z większymi kosztami zakwaterowania, jeśli dla kogoś to nie jest problem to można sobie jechac tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej mieć sprawdzone miejsce, tak w ciemno to nie wiadomo na co się trafi. Ja ze swojej strony mogę polecić ośrodek Primavera w Jastrzębiej Górze, jest to miejsce o tyle fajne, że jest tam co robić nawet gdy pogoda nie dopisze. Można zbudować formę na siłowni lub basenie, korzystać z zabiegów spa, czy pobawić się w salonie gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w ciemno i nad morze to tylko autem - wtedy w tych mniejszych miejscowościach na pewno coś się znajdzie. Chcociaż warto przed wyjazdem spojrzeć gdzie jest najwięcej miejsc noclegowcyh. Myślę, że w Stegnie zawsze coś się znajdzie. Oblukaj stronę: http://www.stegna.com/ . Życia nie mierzy się ilością oddechów... Życie mierzy się ilością chwil, które zapierają dech w piersiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zawsze problemy z nadwagą. Niezbyt duże, ale jednak nie byłam zadowolona ze swojego wyglądu. Znajoma pani dietetyk poleciła mi pobyt w Ośrodku Imperiall w Sianożętach, który organizuje turnusy wyszczuplające na naprawdę zaawansowanym poziomie. Wybrałam pełny pakiet metamorfozy, gdzie otrzymałam coaching żywieniowy, ustawioną pode mnie dietę, trening personalny. Poza tym praktycznie codziennie chodziłam na zabiegi redukujące tkankę tłuszczową w SPA. Bieżnia próżniowa świetnie na mnie zadziałała. W hotelu szczerze mówiąc jest tak dużo atrakcji, że trudno w tydzień wszystkie przejrzeć. Bilard, siłownia, strefa wellness, baseny, wypożyczalnia sprzętu sportowego. Polecam gorąco hotel wszystkim osobom, które chcą walczyć z nadwagą w profesjonalnej atmosferze. Oferta jest rozbudowana i skuteczna. Przez tydzień pobytu schudłam prawie 4.5 kg. Świetna motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×