Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stresik

Ziołowe leki uspokajające

Polecane posty

Gość jedna z rad
na zdrowie należy spojrzeć holistycznie, więc sam lek to za mało!!! Pokrótce to spojrzenie można ująć w 4 punktach: 1.prawidłowe odżywianie 2.wysiłek fizyczny rekreacyjny na poziomie potu 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne Szczegóły na: www.vademecum.zdrowia.prv.pl Wspomagająco można zastosować lek ziołowy, który nie uzależnia, a nazywa się: intractum visci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajcie
a znacie jakis odpowiednik deprimu??? zeby dzialal uspokojajaco ale nie usypial w dzien czlowieka????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajcie
a to nie na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka7777
Polecam Nervomix, ja sama go stosuje i nie zamula, ani nie otępia. Co prawda to delikatny lek ale mi pomaga skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDM
elo taka uwaga hydroxizinum to psyhotrop uzaleznia a ziólka najwyzej wysikasz.... ale tez 3ba uwazać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroksyzyna to nie
psychotrop, poza tym nie uzaleznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astres Forte http://av.pl/6395,astres-forte-30-tabletek.html jest dostępny bez recepty w każdej aptece i nie powoduje senności za dnia jak innego tego typu preparaty. W dodatku już jutro z okazji Walentynek można skorzystać z nadarzającej się okazji, jaką będzie w http://av.pl/, czyli rabat aż 10 zł od 99 zł kwoty złożonego zamówienia. Ta atrakcyjna oferta jest wyłącznie jutro w Święto Zakochanych i trwa do północy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaB6482
Korzystaliscie z leku o nazwie Astres Forte? Bo szukalam informacji dotyczacych tego produktu i nie wiem co myslec. Mozecie cos powiedziec mi o tym produkcie? Jest sens go kupowac, slyszeliscie o zamiennikach? Tu zanalazlam troche komentarzy o Astres Forte: http://www.listalekow.pl/astres-forte/ - myslicie, ze to prawdziwe komentarze? Nie chcialabym sie rozczarowac i roztrwonic bezsensownie kase, dlatego postanowilam Was zapytac. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osob lykajacych tabletki bez recepty te z apteki polecam poczytac jakie ziola wchodza w ich sklad i kupic w kazdym sklepie...a nie nabijac kabze koncernom farmaceutycznym.. robia je z ziol ktore mozemy sami kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wypróbować takie leki, często okazują się strzałem w dziesiątkę, poza tym są niedrogie, to ogromna zaleta, w http://aptekipodlasie.pl/ mam duży wybór takich leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po mojemu to najlepszym z takich leków jest Valerum Max czy jakoś tak. W rzeczywistości to ile ludzi tyle opini. Radzę znaleźć ten swój poprostu metoda prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zamawiam suplementy diety i zioła w tej aptece online http://www.aptekamirowska.pl. Warto poprzatrzeć, bo mają spory wybór preparatów ziołowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragama34
mi najlepiej sprawdza się Extraspasmina. dla mnie najlepszy lek na stresy. pomaga mi odpocząć po całym dniu pełnym stresów. jak potrzebuję to łykam kapsułkę i jest po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Rafka
Zdecydowanie wolę ziołowe środki. Mnie dobrze uspokaja i wycisza nervomix control. Na razie nie miałam potrzeby by brać coś na receptę i sądzę, że ziołowe środki są najlepsze, bo nie uzależniają i można prowadzić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiskaoi
Przejrzyj sobie ofertę soków salus - nie ma co faszerować się jakimiś chemicznymi tabletkami. Moim zdaniem lepiej iść w jakieś ziołowe preparaty i to najlepiej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ziołowe tabletki otumaniały... nie wiem dlaczego, nie mogę ich brać. Zaraz chce mi się spać, co z tego, że uspokajają jak jestem po nich nie do życia. Dużo lepiej funkcjonuję pijąc biovital, on ma w składzie wyciąg z głogu który ma działanie łagodzące napięcie nerwowe. I tak szczerze po nim mam więcej energii (a o to mi też chodziło) i do tego jestem wyciszona, spokojna, ale i skoncentrowana. Nigdy więcej tabletek typowych na uspokojenie, jak macie z nimi podobny problem to w 100% polecam spróbować z biovitalem. Jest bez recepty oczywiście, dwa razy dziennie po łyżce trzeba pić. Najlepiej regularnie, nie to, że doraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaW
Ziołowe nie powinni otumaniać, chyba że w składzie jest bodajże kozłek. Tylko, że takie środki są bardzo silne i często owo "otumanienie" może być pożądane, jezeli, bo zażywasz je, kiedy dotknęła ciebie ciężka tragedia, np. śmierć kogoś bliskiego. Po śmierci mamy zażywałam nervomix forte. W takich sytuacjach po prostu trzeba wziąć coś skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×