Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chciałabym klapsa

mam ochotę na ostry numer z moim facetem...ale taki

Polecane posty

Gość ja tez lubie
byc gwalcona i gwalcic jego. Wole to drugie :P Czuje sie wtedy zajebiscie! Najlepiej podczas jakiegos meczu, jak on siedzi przed tv i oglada i sie wkurwia ze mu przeszkadzam. Ja mu wtedy na sile wpycham glowe miedzy nogi. Stawiam ale, a potem nabijam sie na nia i bije go po twarzy :P Oczywiscie za chwile mecz idzie w zapomnienie i posuwam go na jezdzca do wytrysku, szybko i mocno. Uwielbiam te poczatki, gdy on sie wzbrania przez mecz i mowi, ze pozniej, bo musi podejrzec. To mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie
mialo byc: stawiam pale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez lubie
no i : bo musi obejrzec, nie podejrzec... tak sie podniecilam, ze robie bledy... zaraz ide go wyruchac znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubie
dominowac w seksie, uwielbiam byc zdominowana i tylko jak facet stosuje przemoc, to chyba jest jakies uzupelnienie mojego pozaseksualnego zycia. w ktorym ja jestem dominujaca, tzn ogolnie nie do faceta, bo by mnie facet zdominowany przeze mnie przestal podniecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
no dobrze, gusta się ma, a to wynika z kobiecej natury i ogólnie męskiej dominacji...i dlatego raczej większości się podoba. Ale...jeśli ten to np. lubi-to dlaczego nie odwrócić czasem ról. Przecież to chodzi o branie ale i DAWANIE rozkoszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×