Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka1980aa

po jakim czase sex??

Polecane posty

Gość agnieszka1980aa

jestem z chlopakiem 2 miesiace po jakim czasie zaczynacie sie kochac? on ma chce widze to po nim ale ja jeszcze nie jestem gotowa. czy moze mnie ztego powodu zostawic?? czy bedzie czekal az ja bede gotowa?? boje sie ze mnei zopstawi ale ja sie nie chce zmuszac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie jesteś gotowa to nie rób tego kroku ... najgorsze co może być to kobieta idąca z facetem do łóżka tylko dlatego żeby ją niezostawił ... moim zdaniem jak Cię szanuje i mu zależy na Tobie a nie na sexie to poczeka :) ... nie śpiesz się z tą decyzją bo potem możesz tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Raven_
Jeśli nie masz zasady, że seks po ślubie, to nie ma się do czego spieszyć :) Skoro nie jesteś jeszcze gotowa, to mu to delikatnie wytłumacz. Jeśli z tego powodu Cię zostawi, to jest dupa nie facet. Z drugiej strony nie można przesadzać z tym czekaniem nie wiadomo ile czasu. Wiesz, żeby to się latami nie ciągnęło, bo z punktu widzenia faceta to będzie na pewno nie do wytrzymania ;) Ale tak do pół roku możesz spokojnie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
To jest jeden ze sposób żeby sprawdzić, czy facetowi nie chodzi tylko o seks. Mój facet poczekam az bylam gotowa jakies 1,5 roku. Myśle, że jeszcze możesz spokojnie poczkeać, jesli nie masz do niego przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łączenie
14:51 Alpejskie Mleczko Mój związek zaczął się od sexu, ale wcześniej znałam ta osobe baaaardzo długo. Dwa miesiące to powinien byc ten czas , ale tylko wtedy gdy jestes gotowa... nie można zamartwiac sie czy cie zostawi , skoro to jest dla niego najwieksza wartość , to nie warto...ale nie wierze..dużo jest mądrych ludzi na świecie..głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łączenie
14:53 hmmmmmmmmmmmmmm jak mu ufasz to wiesz czy to juz czas czy nie ale lepiej pozniej niz wczesniej faceci zapewniaja o swojej milosci a potem leca "z jezorem" do kumpli i opowidaja jak to z Toba bylo wiec lepiej poznac go dokladnie....jak dla mnie 2 miesiace to malo 14:54 to zalezy od was, jak czujesz, ze nie jestes gotowa, to poczekaj jeszcze a jak chlopak z tego powodu cie zostawi, to sie przekonasz, ze dobrze zrobilas 14:55 marda9764 ja to zrobilam po 4 miesiacach i tez do konca nie bylam przekonana 2 miesiace wydaje mi sie za szybko...3-4 .. nie patrz na to czy mu sie chce jak kocha to poczeka,mozesz przez ten sposob wlasnie sprawdzić jak bardzo mu na tobie zalezy .na tobie albo na sexie z tobą .Jak pojdzie od ciebie to chyba masz odpowiedz i sie nie zamartwiaj wtedy bo bys byla glupia .powiedz w prost nie jestem jeszcze gotowa ..jak poczekasz to znaczy ze mnie naprawde kochasz a jak nie to znaczy ze jestes jednym z tych facetow ktorym zalezy tylko na sexi. Ja mojemu od zawsze walililam w prost i nadal jestemy razem nie mamy przed soba tajemnic.. zawsze ja i on mowimy to co myslimy jesli nasze zdania sie roznia probujemy znalezc kompromisaby byl korzystny dla obu strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×