Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alergiczka

najlepsi dermatolodzy w Warszawie...proszę o pomoc

Polecane posty

Gość M3x
A propos tej alerigii to moze ja bym polecił ci cos zupelnie innego. Moze byc ze zaden dermatolog nigdy nie pomoze. To moze miec podloze psychologiczne i z tym dobrze radzi sobie NLP. Wiec ja bym znalazl dobrego NLP'ra do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petraaaaaa
Też miałam ostatnio problem i to poważny ze skórą. Na Pięknej 44 przyjmuje dr Bliżanowska. Nie tylko profesjonalna ale i sympatyczna. Już po pierwszej wizycie miałam dużo lepsze nastawienie do swojego wyglądu. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milia.e
a czy któraś z Was była u doktor Bojar? zapisałam się do niej, ale jestem po prostu ciekawa czy któraś ma doświadczenie z panią doktor. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantarka
Pani Bacz - Malinowska jest specjalistką od problemów dematologicznych na podłożu uczuleniowym. Przyjmuje we własnej klinice: www.dermedicus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninKa-cytrynka
Byłam bodajże w zeszłym tygodniu u dr Bojar, bardzo fajna pani doktor, ma bardzo dobre podejście, przyszłam oczywiście w makijażu (byłam skrepowana, nie chodzę bez makijażu a byłam odrazu po pracy, a nie wyobrażam sobie wyjść bez korektora i podkładu!), ale bardzo szybko sprawiła, że się rozluźniłam, omówiłyśmy wszystkie możliwości i rozpoczęłam kurację. Wrażenie bardzo pozytywne, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie dla mnie najlepsza jest dr Bojar, równa kobieta i zna się na tym co robi! Przyjmuje w przychodni na Woli (prosen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyleczylam sie z tradziku w klinice estivance i tam przyjmuje dr Krajewski, u mnie fajnie wszytko przebieglo i udalo sie wyleczyc tradzik takze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam problem z duzymi przebarwieniami na twarzy i wyladowalam w http://www.medicor.warszawa.pl/ Tam mi pani doktor pomogla. Naprawde maja dobrych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Brajczewska z Dermedica na Kazimierzowskiej. Jest bardzo bystra, błyskotliwa i naprawdę troszczy się o pacjenta. Chodzilam do niej na zabiegi estetyczne, zawsze mi dobrze doradzała i informowała wyczerpująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Dermedicus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrzy dermatolodzy są w Klinice Dermedica tutaj adres ich strony www www.dermedica.com.pl są naprawdę profesjonalistami, wykonują szereg różnych zabiegów m.in. usuwanie brodawek, usuwanie kurzajek czy też usuwanie znamion. POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym dermatologiem jest dr Łopuszyńska z gabinetu Bella Derm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka33
W Noble Medicine http://noblemedicine.pl/ przyjmuje Prof. dr hab. n. med.Katarzyna Woźniak specjalizuje się w w leczeniu przewlekłych i nawracających chorób skóry.Prof. Katarzyna Woźniak specjalizuje się także w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób autoimmunologicznych skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Miła obsługa i wszechstronna oferta jest w przychodni Corpomed w Starej Miłosnej, nie wiem czy ją kojarzysz? Moja córa tutaj chodzi na zajęcia korekcyjne i jest cała zachwycona...żeby on tak chciała się uczyć z taką werwą jak te ćwiczenia na płaskostopie w domu powtarza to byłaby geniuszem ;P Można się zapisywać telefonicznie, wszystkie dane masz podane na ich stronie www.corpomed.pl . Przez telefon powinni bez problemu na wszystkie pytania odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie? Dr Bacz Malinowska, przyjmuje w klinice Dermedicus, tu masz więcej info o Niej http://dermedicus.eu/eksperci.html - świetna specjalistka, wyleczyła mi buzię z okropnego trądziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie do dermatologa chodzę już sporadycznie, chociaż zdarzało mi się jeszcze rok, dwa lata temu biegac podobnie jak tobie. Wtedy z pomocą przyszedł lekarz ze specjalistycznej przychodni na Bielanach - http://www.high-med.pl/, jeden z lepszych i jedyny, który faktycznie pomógł mi w leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia, jesli powoduje zmiany skóre to wymaga konsulatacji z dermatologiem i nie ma tutaj żadnej gadki. Może nie pomógł Ci jeszcze żaden specjalista, bo się na tym po prostu nie znał. U mnie z uczuleniem udało się uporać, ale najpierw wizyta w specjalistycznej przychodni na Bielanach - http://www.high-med.pl/ i później dopiero dopasowane, konkretne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jezeli żaden dermatolog nie pomaga to warto pójść do kosmetyczki ktora ma doswiadczenie w leczeniu różnych schorzeń dermatologicznych? Ja mialam trądzik i pomogły mi tylko zabiegi laserem w centrum kosmetycznym na placu konstytucji w warszawie. Po takiej serii kilku zabiegów moja skora zmieniła sie zupelnie i potem chodzilam tylko na oczyszczanie twarzy u zwykłej kosmetyczki. Ze wzgledu na bol podczas takiego zabiegu moja koleżanką poleciła mi krem z lidokainą ze strony: www.naporost.pl i juz stale tam kupuje za pobraniem lub paczkomatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku mogę polecic dr n.med. Macieja Krajewskiego, mój problem dotyczył trądziku i sprawnie się z pomocą Doktora z nim uporałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Barbara Bojar, bardzo ale to bardzo dobry dermatolog, a przy tym sympatyczna kobieta, która doradzi i pomoże i zleci badania a nie w ciemno daje to co zawsze! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u różnych dermatologów, stosowałam maści, antybiotyki, witaminę pp, cynk, leki robione na zamówienie, ale problemy cały czas nawracały. Niedawno stosowałam tabletki z http://niszcztradzik.pl/ i jak do tej pory efekty stosowania były najlepsze. Stan cery bardzo się poprawił, od miesiąca nie mam żadnej krostki. Mam nadzieję, że tak zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za sobą już kilku dermatologów i niestety ale trudno znaleźć takiego który naprawdę się zna. Jak przychodzi się do nich z trądzikiem to nawet porządnie nie spojrzą tylko zapisują to co zawsze. Nie obchodzi ich żeby zrobić badania i dzięki temu dowiedzieć czy to na przykład nie sprawy hormonalne. Wydałam na takie totalnie beznadziejne wizyty dużo pieniędzy a stan twarzy zamiast się chociaż trochę polepszyć to w drugą stronę pogorszył. W końcu znajoma ze studiów poleciła mi moją obecną dermatolog w Polmedzie na Grzybowskiej www.polmed.pl która od samego początku porządnie się mną zajęła. Najpierw wykluczyła wszystkie prawdopodobne przyczyny trądziku a potem zaleciła leczenie łącznie z wreszcie bardzo dobrą pielęgnacją domową. Teraz nie mam już praktycznie żadnych wyprysków tylko muszę zająć usunięciem blizn które powstały przez nieudolne leczenie tamtych wcześniejszych partaczy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinnee
Pani doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska z Viva-Derm jest naprawdę świetnym dermatologiem. Ogólnie bardzo mocno polecam tę klinikę, znajduje się na ul. Puławskiej w Warszawie. Skorzystałam niedawno z -15% zniżki na usuwanie przebarwień i moja twarz jest teraz zupełnie inna :) Na pewno na Twój problem też coś poradzą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia23g
Miałam problemy ze skórą na twarzy, więc zdecydowałam się pójść do dermatologa i wybrałam doktor Małgorzatę Kwiatkowską, sympatyczna miła pani :) Przyjmuje w VeritaMed (http://veritamed.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko się można dostać do lekarza w City Clinic - www.cityclinic.pl Jak szukałam alergologa dla swojej córki to tutaj się umówiłam do p. Wójtowicz i jestem zadowolona. Robią testy, odczulają, pełna opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama pracuje w lotnictwie wiec bardzo musze dbac o zdrowie. Mam świetna dermatolog, cala moja rodzina tam chodzi, już za pierwszym razem stawia trafną diagnozę i daje leki, które pomagają. Profesor Katarzyna Woźniak przyjmuje w Alfa w Warszawie, wpisz tą przychodnie i zadzwoń żeby się umówić na wizytę. W razie pytań odezwij się do mnie na mail: fatima.m@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dr Barbary Bojar, przyjmuje w Prosenie. Przez pryszcze okropne i straszne, poodwiedzałam wielu lekarzy, dopiero u pani doktor się udało.Nie ma szału, bo trochę późnio trafiłam do pani dr ale jest o niebo lepiej i w końcu pokazuje się bez tony podkładu. Jakbyście się chcieli umówić to tutaj znajdziecie do niej numer http://znajdzlekarza.pl/barbara-bojar2/dermatolog-wenerolog/warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Małgorzata Kwiatkowska z http://veritamed.com to na prawdę wspaniała osoba, byłam u niej i jestem mega zadowolona z przebiegu wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×