Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alergiczka

najlepsi dermatolodzy w Warszawie...proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Udaj się do Centrum Dermatologicznego "FEBUMED". Jestem pewna, że Ci pomogą. Leczę się u nich na łuszczycę i efekty są zauważalne (żadna inna klinika nie potrafiła mi pomóc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaPyza
Najlepszych, to znajdziesz w Febumedzie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikami. Sama leczę się w tym gabinecie i naprawdę jestem zadowolona (już na pierwszej wizycie ustalono kompleksowy plan leczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także leczę się w Centrum Dermatologicznym "Febumed". Byłam w kilku klinikach, jednakże dopiero w tej zajęto się mną tak, jak powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić Ci Iwonę Bryszewską - Cyniak - przyjmuje w Febumedzie, przy ul. Batuty 7. Udało jej się rozprawić z łuszczycą u mojego męża :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol Ga
Wraz z moim nastoletnim synem uczęszczamy do dermatologa znajdującego się przy ulicy Kasprowicza 27, ich adres internetowy to http://www.high-med.pl/ gdzie polecam zapoznać się z ofertą według preferencji. Adaś ma 12 lat i bardzo zależało mu na zwalczeniu efektów ubocznych dojrzewania, Pani doktor spisała się na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do listy najlepszych dermatologów na pewno dodałabym p. dr Barbarę Bojar z przychodni Prosen. Konkretna, kompetentna i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka771
Tutaj http://wilmed.pl są namiary na specjalistyczną przychodnię, która ma wielu świetnych lekarzy, w tym właśnie dermatologów. Warto iść do osoby, która ma doświadczenie, ponieważ dermatologia jest naprawdę trudną dziedziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×