Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasiu_23

Dla nas facetów liczy się ładna pupcia i duży biust

Polecane posty

Gość jasiu_23

Dla nas facetów liczy się ładna pupcia i duży biust Ech dziewczyny ale wy jesteście głupiutkie. Dla nas facetów liczą się u kobiety ładna pupcia i duży biust. Mało nas obchodzi ile znacie języków, ile skończyłyście fakultetów albo jaka macie osobowość. Ładny pupa i duży jędrny biust to jest to czego szuka facet w kobiecie a jest to uwarunkowane ewolucyjnie i nie ma sie na to co obrażać. Tak było jest i będzie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz idz sie powieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djlsdhfefg
jak ja się ciesze ,że nie trafiłam na takiego debila jak ty!!autorze topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu_23
Za gorami, za lasami pewien gość dał po 1000 euro każdej z 3 kobiet... Pierwsza kupiła super ciuchy, kosmetyki i powiedziała: ubrałam sie i wymalowałam dla ciebie, bo cie kocham! Druga kupiła kino domowe, telewizor plazmowy, canal+, 1000 puszek piwa i powiedziała: kupiłam to dla ciebie, bo cie kocham! Trzecia zainwestowała w akcje i zarobiła 10.000 euro i powiedziała: zrobiłam to dla ciebie, bo cie kocham! Z którą facet sie ożenił? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Z tą co miała największy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiu_23
Jeśli chodzi o inteligencję to oczywiście dobrze by było gdyby kobieta nie była głupia jak but ale zbyt inteligentna tez nie jest dobra bo taka za bardzo fika i myśli że wszystko jej wolno. No ale jednak pupcia i cycuszki i tak są najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×