Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna dziewica

wiecie co wczoraj sobie pomyslalam?

Polecane posty

Gość inna dziewica

wczoraj sobie pomyslalam o moim pierwszym razie z miom chlopakiem ktory mial juz inne dziewczyny i to juz nie bedzie jego pierwszy raz wiec pomyslalam sobie ze dla mnie to bedzie cos nowego niezwyklego i wogle bardzo waznego a dla niego :( to bedzie zwykla normalne rzecz i tak mi sie jakos smutno zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
co mam zrobic z tym smutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
jasne prawiczka chyba z 10 lat mlodszy ode mnie musialby byc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
a przeciez to nie jest najwazniejsze owszem wazne i wogle ale nie najwazniejsze przeciez on mnie wtedy nie znal i bylo by nienormalne gdyby on teraz w weku 25 lat powiedzial mi ze nic nie bylo bo czekal na mnie jak mial czekac skoro nawet o mnie nei wiedzial bo gdyby wiedzial ze ja bede i nie czekal to wtedy byloby to co innego a tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja sie nadam? jestem młodszy od ciebie (37 l.) i jeszcze jestem prawiczkiem :classic_cool: zgadzasz sie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
nie jetses mlodszy ode mnie a prawei 2 razy starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość
bosheeee... ale masz problemy!! A jakie podejscie:O Czy to jest najwazniejsze??? Myslisz, ze jak ktos juz miał kogos wczesniej, to teraz dla niego seks jest jak codzienne mycie zebow?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zalamuj
mnie! jestes jak ci faceci, ktorzy czuja zapach penisa pierwszego faceta ich dziewczyny! mimo, ze kochala sie z nim 2 lata temu! zalosne 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
to ty mnie nie zalamuj pewnie jestes jedna z tych co to w wieku 13 lat ktos wyruchal a ona nawet tego nie zauwazyla bo byla zbyt nawalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz sie z nim kochac, to chyba sobie ufacie, znaczycie wiele dla siebie, jeśli podjęłaś tą decyzje, to chyba nie jest to przyoadkowa osoba, darzy Cię uczuciem. A jeśli się kogoś kocha, jeśli on Cie kocha, szanuje itp. to nie będziesz dla niego kolejną zabawką, ani niczym takim, tylko kimś kogo kocha, kimś szczególnym i ten moment będzie wspaniały. Jesli masz co do tego wątpliwości, to czy na pewno powinnaś kochać się z kimś, kogo nie jestes pewna? :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc
och, jaka elokwencja - widac ze jestes zdecydowanie niewinnym i wrazliwym kwiatuszkiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
bo dwie twarze kazdy ma jedna dobra druga zla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to o elokwencji było do mnie, to wybaccie, ale ja mam trudności z wysławianiem się i moze zostałam źle zrozumiana ;) chciałam pomóc ;) Ja bym nie poszła do łóżka z kims, kogo nie jestem pewna, o kim moge pomyslec, że pokaze, jak powiedizalaś, \"inną twarz\" :) Ale Wasze życie to Wasza sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
to nie bylo do ciebie tylko do mnie wiec nie musisz sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
a to z dwoma twarzami bylo do -->dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zalamuj
alez ty jestes subtelna! jak na dziewice przystalo ;-) a ten ryj jak kalosz to pewnie od nadmiaru seksu oralnego,hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle
ze gdybys sobie wziela prawiczka, mialabys potem inny problem.jakbyscie sie juz ze soba nabyli i nabzykali do woli, jak nic kusiloby go, zeby z inna potem sprobowac - dla "punktu odniesienia"..a tak chlopak wybzykal sie z innymi i teraz Ty mozesz byc jego jedyna - bo (moze) wlasnie znalazl to, czego szukal przez cale zycie.skoro juz nie jest z tamta (tamtymi), wiec to musialo byc nie to.liczy sie tu i teraz. moj facet nie raz wypomina mi, ze nie bylam dziewica wiazac sie z nim, i wiesz co - wkurza mnie to strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna dziewica
a jak ja mu tez zaczne to wypominac i jego tez bedzie to wkurzalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle
to w koncu nie wytrzyma i Cie rzuci. ja postawilam ulitimatum - koniec z obsesjami, nieuzasadniona zazdroscia, wypominaniem.. albo zegnamy sie. na razie cisza. takim wypominaniem mozesz zniszczyc to, co moze byc naprawde wartosciowe i szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×