Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Dziewczyna z listopada
Ja może nie jestem tak do końca samotna, bo mam przyjaciół (niewielu ale sądzę, żeprawidziwych). Ogólnie ciężko się dogaduję z ludźmi, bo mnie nie rozumieją. Jestem odrobinę ... nie wiem sama jaka. Mam parę śmiesznych nawyków mimo to że jestem młoda (lat 19). Po prostu mam czasami wrażenie, że jestem z innego świata, niestety niewielu istnieje ludzi na świecie, przy których mogę być w pełni sobą. Nie mam chłopaka, ale to jest kompletnie moja wina. Jestem marzycielką, wierzę w bajki i czekam na księcia:D Narazie mi to nie przeszkadza, ale pewnie jak będe sama do 30 to zacznie to być uciążliwie. Niestety jestem taka, może żyję złudzeniami, ale zwyczajne życie mnie nie interesuje. Być może kiepsko na tym wyjdę, ale jak już mówiłam jestem chyba nie z tego świata:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka92wroc
Hm....ja ostatnio też czuję się dośc samotna...mam 17 lat, wielu znajomych i "przyjaciół", ale tak naprawdę niewiele jest osób z którymi mogę szczerze pogadac. Teraz jeszcze są wakacje ;/ większośc kumpelek wyjechała...a ja marzę o prawdziwej przyjaciółce, lubiącej ploty, babskie wypady na miasto z którą mogłabym pogadac o wszystkim i o niczym...przydałaby mi się taka prawdziwa psiapsióła...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basmilka
Beata k skąd jestes? Z przyjemnością porozmawiam :-). Napisz na maila gg :-) Pozdrawiam basia basmilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damikk
cześc szukam drugiej połówki dziewczyny w wieku 12-14 moje gg 6087996 piszcie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenis
Zaglądam tutaj poraz kolejny... Jestem z POZNANIA, mam 25lat. Strasznie brakuje mi bratniej duszy, koeżanki albo chociaż jakieś znajomej, z którą od czasu do czasu można gdzieś wyskoczyć ... Jeśli jesteś z Poznania lub okolic lub nie zależnie od miejsca zamieszkania jesteś w podobnej sytuacji to napisz na pewno odpiszę :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Przyjacielu... Jeśli masz problem To ten problem jest też mój Jeśli płaczesz Po moich policzkach Spływają łzy Twojego bólu Kiedy się uśmiechasz W oczach mam blask Twojego szczęścia *** MIŁEGO DZIONKA I DUZO SŁONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Sama
Nie szukam drugiej polowy, bo ja mam. Brakuje mi przyjaciól, bardzo! Mam dużo znajomych, ale wszyscy są zajęci, zabiegani. Nikt do mnie nie przychodzi, nikt do mnie nie dzwoni. Wiem, że gdzieś jest moja kochana przyjaciolka z ktorą moglabym się pośmiać, porozmawiać, poplakać. Niestety nie moge na nią trafić. mieszkam na Dolnym śląsku, mam 39 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek80
też jak w temacie szukam przyjaciół mam męża córkę 6lat ale czasami brakuje kogoś z kim można porozmawiać i popłakać jestem ze śląska 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia250
.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola32
Witajcie ..Czytam wasze wypowiedzi i jakbym samą siebie słyszała Jestem z Podkarpacia mam 32 lata, skonczyłam studia mam dobrą pracę i czuję się stasznie samotna. Nie mam swojej drugiej połówki , nie mam też przyjaciół , a Ci których za takich uwazałam zawiedli mnie po raz kolejny okazało się że jestem im potrzebna wtedy gdy oni maja problemy, że dobrze jest się mi wypłakac niestety gdy ja mam problemy lub gdy zwyczajnie chce z kimś pogadac nie ma nikogo.Z każdym dniem coraz bardziej uświadamiam sobie jak bardzo jestem samotna i zastanawiam dlaczego tak jest, ale co mogę zrobić przeciez nie wyjdę na ulicę i nie będę krzyczec że szukam znajomych czy męża...zresztą boję się że ktoś po raz kolejny mnie zrani .. Najgorsze są weekendy i święta ...Nie mam juz sił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emima
drugą połówkę mam... hmmmm - chyba już miałam, teraz trwamy w stanie zawieszenia, jakby w separacji na własne życzenie.... to w ogóle jest klasyczny toksyczny związek... nawet już nie mam sił opisywać wielu zdarzeń, które doprowadziły mnie do momentu, że teraz czuję się wypluta ze wszystkieego, bezwartościowa... że na myśl o samotności czuję ulgę... a z drugiej strony to jeszcze pogłębia stan bezradności i bezsensu... Niby nie powinnam narzekać- mam 36 lat, pracę, którą lubię, znajomych - hmmm niby mam, ale to wszystko takie letnie, powierzchowne... do tego wszystko traci sens, gdy mężczyzna którego kochasz okazuje się niedojrzałąa osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liducha
Orzeszku 80 ja tez jestem ze slaska.Szukam bratniej duszy z ktora bedziemy nadawac na tej samej fali. napisz do mnie moze to akurat nasza fala:))) moj mail: lidziorek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 37
witam jestem z podkarpacia chciala bym miec kogos z kim mozna pogadac wypic kawe upiec mu dobre ciasto przyjaciela na dobre i zle jechac na wakacje :) byc dla kogos kims bo przez cale zycie bylam nikim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny w-sieci
Truskawka25 jestem z twojej okolicy, jest jakaś dziewczyna z woj. kujawsko-pomorskiego? która by chciała pogadać, jeśli tak to zapraszam 11664515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameistergmail.com
Emima, skrobnij do mnie proszę...myszkameister@gmail.com Dorota, 40, Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameistergmail.com
Wiola, 32... Mysle, że znalazłybysmy wspólny język... myszkameister@gmail.com Dorota, 40 , Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, jestem facetem, szukam kogos do pogadania, najchetniej dziewczyny. Mam 33 lata. Nie mieszkam w polsce. Reszta na 1234103 ...wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Pani_Sama, jakbys o mnie pisala... odezwij się, please....myszkameister@gmail.com Dorota, 40 Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Samotna 37 jeśli nie przeszkadza Ci pieczenie ciasta tylko dla przyjezdnego gościa, chętnie zrewanzuję Ci sie tym samym;)wyjazd na wakacje-pomysł pierwszorzedny:)... myszkameister@gmail.com Dorota, 40, Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 37
myszkameister CHETNIE jestes z krakowa a ja od stron bieszczad wolala bym kogos z blskich okolic ale czemu nie zapraszam nad zalew solinski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Samotna 37:) miło mi bardzo...;)podaj moze maila.... na pewno warto cos skrobnąc do siebie... P.S. Nigdy nie byłam w Bieszczadach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basmilka
Sporo tu ostatnio ludzi z południowo-zachodniej czesci Polski. A ja wciaż czekam na wielkopolanki, poznanianki z tej "ciut starszej młodziezy" :D . Znacie jakieś inne fora czy strony z ludzmi podobnymi do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaon1234555
Widze, że sporo jest osób, który mają podobny problem co ja mimo młodego (powiedzmy) wieku. Mam 20 lat i tak jak reszta osób odwiedzających to forum mam kłopot z własną samotnością. Nie wiem z czego wynika on u innych u mnie np. ma duży zwiazek z chorobą. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę napisać do osoby, która ma możliwe, że podobny problem podaje swoje gg6834922 możliwe, że ktoś ulży sobie we własnym poczuciu odosobnienia no i co tu dużo gadać również w moim. Jeżeli ktoś zdecyduje się napisać to polecam pózną porę, mam kłopoty ze snem. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny w-sieci
Witam, jest tu ktoś z kujawsko pomorskiego? Torunia Płocka itp, to zapraszam bo nNNN straszna, kobiety oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva75
witam, a już myślałam że tylko ja mam jazdy, bo brak mi znajomych i czuję się samotna do bólu , nie mam z kim pogadać jestem z Rumi jeżeli ktoś chciałby się spotkać i czasmi pogadać czy wspólnie spędzić czas bo serdecznie zapraszam choć jakos niewiele osób z nad morza tu widzę mam 33 lata i rocznego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva75
o podałam zły mail, bo może ktoś się zdecyduje napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa31
Witam goraco MAM NADZIEJE ZE SIE PRZYJME do waszego grona siedze sama i tak szukam w sieci jakichs odruchow ludzkich... przytlacza mnie fakt ze tak wielu z nas szuka bratniej duszy - a tak trudno sie odnalezc w tym tlumie!!! czyz nie? do DESERTED jestes bardzo zrezygnowany.. a twoj wpis troche dziwnie bezposredni..... ja tez nie mieszkam w polsce(LODZ -oryginalnie) wiem jak to bywa.. poprostu sie dolacz i poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×