Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość dag000
hallo jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielan017
Czy sa ta jakies mile panie ktore chca poklikac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielan017
Kto chce numer gg lub kom ???? pisac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Po Nowym Roku juz 40echa... mam jednak wiele nowej energii, humoru a takze chęci do poznawania nowych fajnych ludzi:) Poklikasz ze mną?...zapraszam:) krakowianka myszkameister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka1969
Po Nowym Roku juz 40echa... mam jednak wiele nowej energii, humoru a takze chęci do poznawania nowych fajnych ludzi:) Poklikasz ze mną?...zapraszam:) krakowianka myszkameister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem ze Szczecina jak juz wczesniej wspominałan i z chęcią zaprzyjaźnie sie z fajnymi,ciepłymi i lojalnymi ludźmi.Mam nadzieje ze któryś/aś z was również ma głeboka potrzebę pogadać z kimś,wyżalic sie a do tego mieć poczucie bliskości z tą osobą.Jeśli tak jest piszcie na gadu 7177376. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witaj Zuziu, Zuzia to moja kotka...strasznie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witaj Zuziu, Zuzia to moja kotka...strasznie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Witaj Zuziu, Zuzia to moja kotka...strasznie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadius30pare
jestem samotny ......! czy jest ktoś z torunia z kim można poklikać numer na gg: arkadius(13205804)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia125
witam wszystkich.Od 6 lat jestem w drugim związku,rok temu urodziłam drugiego syna i wydawało by się że powinnam być szczęśliwa a jestem cholernie samotna.mąż wciąż w pracy,ja całymi dniami w domu,sama jest mi ciężko,męża ostatnio interesują dwie sprawy,jego dorosła już córka,która właśnie nie akceptuje naszego związku-i wyprowadziła się do chłopaka i praca.Odezwijcie się może i wy macie takie problemy,chcę pogadać.basia125@go2.pl.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr4
mnie też samotność dobija a jestem żonaty zona powiedziała że mnie już nie kocha a mnie brak wiary w siły aby coś zmienić więc męczę się już lata czuje się niepotrzebny niechciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynia434
nie martw sie piotr 4 ja tez tkwie w zwiazku w którym nie kocham meza jestem bo jestem z przyzwyczajenia i dla dobra dziecka ale tak jest zle i tez mam doła co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikmik
Dołączam do grona Samotnych. Samotność przytłacza mnie czasami - od 7 lat mieszkam setki km od stron rodzinnych, jakoś nie mogę się tu zaaklimatyzować. Mąż - cudowny, wspaniały. Praca - szkoda gadać. Etat w publicznym gimnazjum. Przyjaźń - życie gorzko rewiduje znajomości - kiedy tylko otworzę się przed innymi - czeka mnie głęboki zawód. Cóż ... taka karma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołaczam do Was
no i ja samotna.. niby mam męża dzieci ale ... czuję się strasznie samotna, :( chciałabym nawiązać dłuższe znajomości z osobami, które czują to samo, nie zostawiam maila ale zostawiam adres forum www.razemrazniej.fora.pl na razie sobie sama pisze ale wierzę że znajda się osoby czujące podobnie, które sa chętne na dłuzszą pogadankę i bliższą znajomość internetową..taka grupę wsparcia jak ktoś juz pisał .. razem raźniej więc łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadrowka
Moi drodzy, samotność jest straszna zwlaszcza jak sie mieszka w Warszawie i pracuje w instytucji gdzie nie ma miejsca na przyjaźnie. Mam 29 lat, jestm szczupłą i bardzo wesołą, pogodna blondunką. Nie mam wobec żadnego męzczyzny zobowiązań. Uwielbiam towarzystwo ludzi, wesołych, pogodnych i nie obludnych. Niestety tam gdzie pracuje trudno jest spotkac kogoś uczciwego i bezinteresownego. Po 8 godz. pracy i ciagłym kontrolowaniu tego co sie mówi, tesknię za prawdziwymi znajomościami i przyjaźniami. Jesli jesteś osobą pogodną, lubisz spotykać się ze znajomymi w pabach, na bilardzie, kinie.... i nie oceniasz ludzi po wielkości portwela ani wyglądzie, to napisz do mnie koniecznie - moze okaże sie że przypadniemy sobie do gustu. Czekam na prawdziwe przyjaźnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eili36
jestem bbb nieszczesliwa i samotna......załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eili36
pomimo, że mam męża i staż małżeński ponad 10 lat to nic wiecej z tego życia nie mam, jest to bbb przykre jesli osoba bliska ciagle mnie za wszystko obwinia, wyrzuca mnie z domu, mówi, że ma mnie już dość, nie może na mnie patrzec, wieczne kłótnie, co ja mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna17
ja też samotna jestem... Mam 17 lat i chetnie bym poznalała jakąś lojaną osobę która tak jak ja potrzebowała by przyjaźni... Jeśli jest ktoś taki prosze pisac, napewno odpisze asre@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna17
ja też samotna jestem... Mam 17 lat i chetnie bym poznalała jakąś lojaną osobę która tak jak ja potrzebowała by przyjaźni... Jeśli jest ktoś taki prosze pisac, napewno odpisze asre@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka30sci
Witajcie! Cóż pomimo 33 wiosen jak się okazuje w miarę przypływu kolejnych lat ubywa mi prawdziwych przyjaciół . Jedni wyjechali , inni się odwrócili w trudnych chwilach . Jestem i mam nadzieję być nadal osobą żywotną i cieszącą się pełnią życia , ale też poszukujących ludzi dla których pieniądze to rzecz drugorzędna . Dobrze mieć kogoś do kogo można zadzwonić , wyżalić się albo po prostu porozmawiać . Może znajdzie się podobna duszyczka , która poszukuje po prostu może za górnolotnie powiedziane przyjaźni , ale napewno szczerej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka30sci
Tak więc jak znajdzie się już taka duszyczka to zapraszam mój numer gg 7888985 . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia1909
Witam wszystkich!! dziś postawnowiłam, że już nie bedę dłużej siedzieć sama w 4 ścianach i wpartywać się w samotności w ekran tv, mam nadzieję że mi w tym pomożecie??:) Jestem z okolic Gdańska, piszcie, pozdrawiam, może to juz ostatni dzień naszej samotności??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka255
hej ja tez sie czuje samotna i chcialabym sie zkims zaprzyjaznic porozmawiac spotkac sie na kawe wyjsc gdzies,i nie chidzi mi tu o znalezienie faceta tylko przyjaciela)przyjaciólki jestem zokolic lodzi mam 26 lat gdyby ktos chcial napisac podaje nr gg 4617161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczkoona
Hej! ja z kolei jestem z Warszawy i jestem 22-letnią studentką. Też szukam nowych znajomości, może ktoś chciałby się zapoznać? Pozdrawiam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dags
Nigdy nie przypuszczałam że trafie na tego typu forum ... jestem z katowic, mam 26 lat, w nieformalnym zwiazku - na zewnatrz szczesliwa - w srodku niekoniecznie. Mieszkam z chlopakiem - jednak zdaje sobie sprawe ze to nie jest uczucie na cale zycie, nawet nie wiem czy w nas jest jeszcze jakiekolwiek uczucie, przyjaciol nie mam - z wyboru, za to grono znajomych - brakuje mi spontanu w zyciu, jakiejs szalonej podrozy, brakuje mi wspomnien, motyli w brzuchu na jego widok - tak wiem jestem mloda i zycie przede mna, chcialabym sie przytulic do kogos, polozyc glowe na ramieniu i uslyszec "czekalem na ciebie" ... cholernie mi tego brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia1909
gg 10290991, mail: adriannas1986@tlen.pl Piszcie!! odpowiem na każdą wiadomość! 23 l., Gdańsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia1909
Piszcie!! odpowiem na każdą wiadomość!! gg 10290991, mail: adriannas1986@tlen.pl Nieleczona samotność niszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna516
Od przedwczoraj jastem trzydziestolatką.Mam dwójkę wspaniałych dzieci,męża,własny dom,samochód.Wydawałoby się że nic mi do pełni szczęścia nie powinno brakować.Czego ja jeszcze chce?Potrzebuje kogoś z kim mogłabym popisać,komu mogłabym od czasu do czasu wypłakać się w "internetowy rękaw".Kto by mnie zrozumiał.Czasami łatwiej jest nam rozmawiać z zupełnie obcymi osobami.Naprawdę się otworzyć. Więc jeżeli kogoś zainteresowały moje marzenia to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×