Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość marieodette
Jestem z Kielc.Mam 26 lat i czuje sie potwornie samotna...Nie mam nawet z kim wyjść do kina,czy pojezdzic na rowerze...:(Mam tyle pasji i nie mam z kim ich dzielic...Wakacje tez zawsze sa problemem bo nie ma z kim pojechać...(no akurat w tym roku udało mi sie pojechac z kolezanka nad morze,ale ona mieszka w Warszawie i rzadko sie widujemy:(.Wiekszość moich dawnych znajomych poprostu pozakładała własne rodziny albo wyjechała a ja jestem sama i juz nie moge dłużej tego znieść:(.Jeśli jest tu ktoś z Kielc albo okolic i chciałby sie spotkac czy pogadac to bardzo chetnie(może być chłopak i dziewczyna,wiek nie ma jakiegos szczególnego znaczenia,fajnie by było gdybysmy odnalezli chociaz jakąs jedną wspólna pasje i mogli ja dzielic..napisz może nam sie uda?Moje gg 958689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolna zabawa
szukam kolezanki wiek niewazny,z ktora moglabym wyskoczyc na zakupy,na kawe,na dyskoteke(lubie cluby w calej polsce i w mazowieckim,ale te podkarpackie.energy,moderna... sa najlepsze)jesli lubisz dobra zabawe ,a nie masz z kim spedzac wolnego czasu to pisz.jestem z WARSZAWY,ale nawiaze kontakt z super ludzmi z innych miast.mam 26 lat. moni26czka-onlineonline@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga77
Hejka jestem z wielkopolski .Mam 32 lata.Jakby ktoś chciał pogadać jestem do dyspozycji;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem z w-wy,mam 34lata,szczesliwy zwiazek i dziecko,,wlasciwie nic do szczescia nie powinno mi brakowac ale tak nie jest, brakuje mi prawdziwej babskiej przyjazni,plotkowania,wspolnych zakupow,wypadow rodzinnych na wakacje itd, jezeli myslicie podobnie to piszcie na mojego maila na pewno odpisze pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bercikkrakow
Cześć! Jestem z Krakowa, mam 29 lat i trapi mnie ten sam problem co większosć z Was - czuję się samotna mimo, że otacza mnie mnóstwo ludzi. Jeśli ktoś ma ochotę napisać to zapraszam - może znajdziemy tu to czego szukamy (bercikkrakow@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniarenia
Tak bardzo źle mi w tej samotności. Mam 35 lat i żyję w nieudanym związku - choć niedawno wydawało mi się, że jestem kochana. Nie mam nawet komu o tym powiedzieć. Tak bardzo potrzebuję przyjaciółki, nie tylko po to aby samej czerpać, ale również dawać pocieszenie i być oparciem. renia5555@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczka36
hejka ! jestem z Sosnowca i jak wielu z was ,którzy tu piszą czuję się samotna wśród tłumów.... szukam kumpelki do pogadania ,wyjscia na kawke, w wieku po 30 . gg 1963368

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana20
Hej. Mam 20 lat i ten sam problem co wy. Samotność mnie przytłacza :( Może znajdzie się tutaj ktoś z Lublina bądź okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29samotna
Hej, mam 29 lat jestem z Białegostoku i samotnośc trochę mi dokucza, mam chłopaka, ale brakuje mi przyjaciółki z którą można wyskoczyc na zakupy, poplotkowac, wypic kawkę. Jeśli ktoś chciałby ze mną pogadac podaje swój numer gg 12862107.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chętnie
no widzę że samotnych wśród tłumu jest masa czyli nie tylko ja tak mam:) jeśli ktoś ma ochote popisać bardzo chętnie wysłucham gg6460442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisB
może się przysiądę... ja: 36 lat z Białegostoku niby w związku ale ostatnio mocno chwiejnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss
Mam 33l (wygląd na ok.28:p) i za długo w byłym związku chyba byłam, bo teraz odczuwam to podwójnie(naprawde przykre to jest juz dla mnie :(..... Zwiedziłam już Cafe, Sympatię i inne podobne. Skutek jak widać :/ Może jest Ktoś z Katowic albo ok.? do pogadania rzecz jasna. My gye gye 13071389 Kasss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss
Mam 33l (wygląd na ok.28:p) i za długo w byłym związku chyba byłam, bo teraz odczuwam to podwójnie(naprawde przykre to jest juz dla mnie :(..... Zwiedziłam już Cafe, Sympatię i inne podobne. Skutek jak widać :/ Może jest Ktoś z Katowic albo ok.? do pogadania rzecz jasna. My gye gye 13071389 Kasss. ............................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameistergmail.com
Doris, ja z krakowa ale kocham Białystok- miasto Zamenhofa:) moze znajdziemy jakies swpolne tematy? skrobnij do mnie, please... myszkameister@gmail.com Dorota 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Doris, ja z krakowa ale kocham Białystok- miasto Zamenhofa:) moze znajdziemy jakies swpolne tematy? skrobnij do mnie, please... myszkameister@gmail.com Dorota -40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezpłuciowy przyjaciółka
Cześć samotni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAXXX
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisB
balonik@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINAXXX
i ja szukam i szukam i Połowy pomarańczy ..i przyjaciół :) >Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANI33
Ostatnio coraz bardziej dokucza mi sasmotność, chociaż jestem w szczęśliwym związku i mam męża czuję się samotna. Mam 33 latal,niedługo pojawi się dzidziuś. Jedyną osobą, zktórą dobrze mi się rozmawia jest mój mąż, ale on 2 tygodnie pracuje poza domem i wówczas strasznie dokucza mi samotność. Poszukuję więc prawdziwej przyjaciólki od serca z ktrórą mogła bym porozmawiać, póść na kawę, poomilczeć i czuć się swobodnie, wspólnie spędzić wakacje. Miałam kiedyś przyjaciół, ale niestety zaczęłam pracować w Warszawie i straciłam z nimi kontakt. W tej chwili w moim otoczeniu poza mężem są osoby, na których pomoc zupełnie nie mogę liczyć. Mieszkam w Ostrołęce i bardzo chętnie poznam przyjaciółkę z tych stron. Pozdrawiam wszystkich samotnych. Podaje swój numer GG 8699412.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi smutno,chłopak za granią nie mogę na niego polegać,on zresztą mi pisze,że na mnie polegać też nie może :( myśli że z inną było by mu lepiej,5 lat razem i wszystko pewnie pójdzie się jeba** przyjaciółka którą miałam od 5 lat ma teraz prace i nowego chłopaka i zero czasu dla mnie,na smsy i tel.nie odpowiada ...rodzice ? hmm zero wsparcia,ciągłe kłótnie .. :( wszystko jest do dupy ... mieszkam w kujawsko-pomorskim .. mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANI33
Cześć Anitko rozumiem Cię doskonale ja również z mężem mieszkam z moimi rodzicami, ale oni mnie nie rozumieją, nie mam w nich wsparcia, ciągle tylko awantury, kłótnie, a mi teraz szczególnie potrzebny jest spokój, bo niedługo urodzi sie dzidziuś i nie wyobrażam sobie jak wtedy sama z tym wszystkim sobie poradzę. Szkoda, że mieszkasz tak daleko, ale kiedy tylko masz ochotę to pisz, napewno nie będziesz czuła się tak samotna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbrzydła mi samotność
Od niedawna mieszkam na Dolnym Śląsku.Nie mam nikogo,prócz byłego męża i dalekiej rodziny. Fajnie byłoby z kimś pogadać :) Mam 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... mam 37 lat i jestem ze Szczecina. Nadchodzi jesień i długie wieczory. Szukam koleżanki, z którą mogłabym wybrać się do kawiarni, kina, na zakupy, spacer, czy w wiele innych miejsc, gdzie samotnie chodzi się "dziwnie", a z kimś jest miło i przyjemnie....zwyczajnie porozmawiać, pośmiać się, podzielić radościami, smutkami, sprawami ważnymi i takimi całkiem bez znaczenia, a czasem parasolką w deszczu. Szczerej, życzliwej, niezawistnej...po prostu prawdziwej przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
Joanna_,tak pięknie to ujęłaś,ze aż zachciało mi się uwierzyć w prawdziwą przyjaźń...Całe życie za tym tęsknię.Jestem z Torunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Joasiu, a gdzie Twój mail?;) Wyczuwam w Tobie bratnia duszę:) Dorota myszkameister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrownica z
do myszkameister wielu osobom piszesz, że wyczuwasz w nich bratnią duszę... dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z
do myszkameister wielu osobom piszesz, że wyczuwasz w nich bratnią duszę... dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Uzasadniam na priva:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×