Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość NiuNia19L
witajcie. Jestem Anita lat 19 i mieszkam w słupsku. Jestem bardzo puszysta samotna matka. Córka Nikola w październiku skończy 2 latka. Chciałabym czasami wyjść gdzieś na kawę piwo czy gdzieś na imprezę ale nie mam z kim. Wiadomo ze samemu to nie zabawa... :( odkąd zaszłam w ciążę to nigdzie nie wychodziłam ze znajomymi. Kontakty się urwały itp :( szukam przyjaciółki na dobre i złe. Bratniej duszy... Z która mogłabym gdzieś wyjść, śmiać się i płakać. Przyjaciółkę dla której nasza przyjaźń będzie najważniejsza do końca. Proszę pisać gg 33571945 i telefon 726083622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuNia19L
niuni87 może się poznamy? Słupsk... Szukam przyjaciółki. Nie jestem less :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeannette2806
Hej,hej! To znowu ja, chyba malo osob ze Szczecina tu zaglada i wciaz brakuje mi przyjaznej duszy ,chetnie poszlabym z kims na kawe, zakupy czy zwykle pogaduchy. Mam 42 lata, mezczyzne za granica i nie umiem sie odnalezc w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki78
Ja jestem ze Szczecina, mam 34 lata i chętnie zaprzyjaźnię się z samotną kobietą, na wspólne wyjścia, pogaduchy, kawę, moje gg 3414302.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuni87
koszalin,ktoś z koszalina! NiuNia19L miło mi tylko słupsk trochę daleko,szukam przyjaciółki na miejscu aby mieć z kim się widywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a84-84
hej!Ja jestem z okolic Koszalina,ale niestety nie mam jeszcze dzieci, mimo,ze jestem starsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuni87
witam koszalin! brak dziecka to nie problem, mój synuś pół dnia w przedszkolu siedzi, a jeśli można spytać to skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wislaczka
hejka jestem z krakowa. szukam bratniej duszy, koleżanki, pzyjaciółki, najlepiej jesli lubi jeździć na mecze wisły kraków, jesli nie a niema nic przeciwko niech napisze : andziulk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a84-84
Mieszkam nad morzem:)Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuni87
niuni87@o2.pl koszalin chętnie poznam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
moze jest ktos z katowic w wieku 37 lat lub wiecej,szukam przyjaciół i przyjaciołki jestem od 2005 wdowa z dorosłymi córkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daarkkkk
Witam . Czuje sie strasznie samotny :( mam 22 lata i mieszkam w stolicy , własnie rozstałem sie z kobietą . Bylismy razem 4 lata . Chciałbym poznac jakąś normalną usmiechniętą dziewczynę moze byc z dzieckiem i moze byc starsza , nie mam jakichś dziwnych przekonan co do kobiet z dziecmi a nawet jestem pełen podziwu dla nich , Chciałbym znowu być potrzebny . Czekam na e-mail . Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoOne
Hej, Mam 22 lata, od niedawna mieszkam w Krakowie, wszystkich znajomych i przyjaciół zostawiłam daleko stąd... Brakuje mi znajomości, wspólnych wyjść na kawę, piwo, do jakiegoś klubu. Po prostu szukam koleżanki, w przyszłości może przyjaciółki. Mimo, że mam sporo znajomych, brakuje mi kogoś do szczerej rozmowy, albo o pierdołach, albo na poważnie. Jestem dość niekonwencjonalną osobą ze skomplikowanym charakterem i burzliwą przeszłością. Uwielbiam towarzystwo innych ludzi, jestem bardzo ruchliwa. Czekam na dziewczyny spontaniczne, trochę szalone, nie bojące się wyzwań i dobrej zabawy ;). Pozdrawiam i czekam na maile: sm.sa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) widzę tu tyle postów i osób podobnych do mnie. Mam 27 lat i jestem mamą dwóch chłopców 8 latek i 6 miesięcy drugi :) Jak wiele z Was w momencie narodzin synka młodszego straciłam większość znajomości, bo wszystko w moim życiu uległo zmianie, jestem w woj. lubuskiego mieszkam nie opodal Zielonej Góry :) też szukam bratniej duszy, do pogadania, zakupów, wspólnie spędzonych wieczorków na przykład, bo wtedy mam z kim zostawić moje cudne pociechy :) mój mail: mpb3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selir
Hej, może jest tu ktoś ze Szczecina, lub okolic? Mam 25 lat, jestem mężatką, ale brakuje mi znajomej/koleżanki z ktorą mogłabym pojść do kina, na kawę itp. Interesuje sie literaturą, kinem, teatrem, lubię pojść na rower lub aerokbik. Jestem osobą towarzyską, ale też szczerą i uczciwą, jeśli ktoś ma ochotę pogadać to zapraszam, kto wie może wyniknie z tego jakaś fajna znajomość;) selir26@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RożaAksamitu
Witam Mam 18 lat,dziewczyna. Szukam przyjaźnij z kimś kto jest wesoły,otwarty i pogodny.Jestem spokojną ,miłą osobą,której los się tak ułożył ,że straciłam znajomych. Czekam na emile autorka1984@op.pl Okolice dolnegośląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak z trn
do dziewczyny28. Ja jestem z Tarnowa, rozstalimsy sie z dziewczyną w wakacje. po kilku latach, bo szukam kogoś z takimi cechami jak Ty je opisałaś. mój nr tel. 531 261 745. czekam na smsa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonypaluszek
poznam jakas fajna dziewczyne z sosnowca na pogaduchy.najlepiej z dzieckiem ja 28 lat slonypaluszek@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petunia15
Szukam bratniej duszy w wieku 40 plus do przyjażni realnej lub wirtualnej..jestem z Białegostoku .gg 1779456 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalina
hej wszystkim .Jestem w zwiazku od 7lat,nie mam dzieci,mam 27 lat i jestem z Koszalina.Szukam kolezanki(przyjaciółki) poniewaz od długiego czasu brakuje mi bratniej duszy,kumpeli z która mozna gdzies wyskoczyc,poplotkowac itp wiadomo z facetem to nie to samo :) mój mail lalalina@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova2132
Nie jestem sama?....jestem. Już nie mam złudzeń... Mam 38 lat, męża i 2 dzieci, a...byłabym zapomniała-do kompletu teściowa, która zawsze jest pod ręką. "Mamusia" o wszystko wypyta, przedyskutuje, przeanalizuje, pomoże i usłuży jedynakowi. Ty jesteś potrzebna tylko czasem-spełnij swój małżeński "obowiązek" i już stajesz się "przezroczysta". Wiele jest takich kobiet..a może i mężczyzn? Mieszkam w woj. małopolskim, szukam przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeannette2806
Hej! Nova 2132 jestes jeszcze mloda kobieta i czas pomyslec o sobie, mamy tylko jedno zycie i powinnysmy byc szczesliwe, dla siebie, dla dzieci bo one tez beda szczesliwe widzac ze jestesmy zadowolone.Wiem jak to jest z tesciowa przy boku dlatego doskonale Cie rozumiem i wspolczuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczik
Hej, mam 19 lat i od dwóch miesięcy mieszkam w Gdańsku (właśnie zaczęłam studia). Przyjaciółki nie mam od dawna, bo albo się wyprowadziły albo przestały mieć dla mnie czas. Chętnie wyskoczę wieczorem na piwo, albo popołudniu na kawkę. Cieprię na samotność, mimo, że mieszkam z chłopakiem. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji, możemy się poznać, np. mailowo: koczik@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczik
hej, wybaczcie, nie zauważyłam, że to forum dla "po 30, będę wdzięczna, jak ktoś usunie moje posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tama 15
Nowa 2132 chętnie do Ciebie napiszę. Może podasz maila. Też jestem z Małopolski i nieraz czuję się samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Nova2132 oraz tama 15 - z miłą chęcią dołączę do Waszego grona (mieszkam w Krakowie). Jeżeli macie ochotę piszcie - katarynia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfik22
Witam wszystkich samotnych,mnie również brakuje przyjaciół,niewiem gdzie mogłabym kogoś poznać,mam 23 lata,brakuje mi zwykłej rozmowy o codzienności,jestem osoba dla której wiek nie ma znaczenia dlatego chętnie porozmawiam z ludźmi w różnym wieku,mam nadzieję że ktos wkoncu napisze,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×