Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość a kogo
ja mam możliwośc pisania w pracy choć robię to z telefonu , kiedy teraz do pracy idziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
no wiesz co ? to ja dla ciebie nie istnieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Ja do pracy idę dopiero w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
przepraszam, ale przez chwilę była cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
a to pozazdrościć takiej pracy mam nadzieję że też dobrze płatna i wybacz mi moja slamazarnosc wszak w pracy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Po 2 latach męki z telefonem dotykowym, przeszłam na model klasyczny a to niestety nie sprzyja szusowaniu po necie w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Pominę odpowiedź na temat opłacalności mojej pracy ponieważ postanowiłam nie denerwować się przed snem. Niestety to mój jedyny wolny weekend w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
jak czytałem twoja wypowiedź na temat płacy to się rozumiałem , więc lepiej pominąć temat pracy i płacy dla spokojnych snów twoich , a jeśli o telefon chodzi to dotykały miałem przez tydzień i wymieniłem na klasyczny i nawet jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Ja wytrzymałam 2 lata i w tym czasie dowiedziałam się ile ustawień w telefonie można pozmieniać uchem w trakcie 5 minutowej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
dotykowy wymaga pisania obiema rękoma a na klasycznym pisze w tej chwili kciukiem ale klasycznych telefonów jest coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
patrzę teraz przez okno i widzę jak zasypuje mój samochód , w moich stronach dziś spadło ponad 20 cm śniegu , może ty cierpią na niedobory to podesle tobie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
U mnie nie pada. Śniegu przyjmę każda ilość byleby pozbyć się tego przeszywającego wiatru. Mnie od jutra odśnieżanie samochodu nie dotyczy, pozbywam się mojej fury więc dziś może ją zasypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
gdzie mieszkasz, że u ciebie tak pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
gorzej jeśli śnieg podesle a wiać nie przestanie to problem będziesz miała gdziekolwiek dotrzeć hehehe , a jeśli chodzi o samochód to masz zamiar coś innego kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
w lubelskim a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Tak. Ale dopiero za jakiś miesiąc. Więc liczę na szybkie przybycie wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
wiosną to chyba najpiękniejsza pora roku , muszę niestety już kończyć bo mi zaczynają głowę zawracać , miło było z tobą porozmawiać przez chwilę i jeśli będzie okazja to do ponownego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Na dzisiaj kończę. Powieki mi opadają. Deficyt snu daje znać o sobie. Więc życzę miłej pracy, niech czas ci szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
dzięki i tobie dobrej spokojnej nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
jest pol metra śniegu szok zasypalo mi dom , co do the cure robert smith gral kiedyś punka dawniej cure to punkowa kapela byla , ja raczej oasis nie trawie ,jedynie stary punk rock 1973-1979 new york dolls , ramones, uk subs , buzzcocks, the clash, die toten hosen , the boys - breckfield nigst- to moja propozycja stawia na nogi jak żadna kapela ,,, the boys nazywani byli bitlesami punk rocka z bbc daj sobie ten numer a staniesz na nogi aż dym pojdzie... the cure zwrucil moją uwage jakims kawalkiem , robert smith z tamburinem taki delikatny punk.. super numer ,,, taki stary punk to rock/n/ roll, zabawa zabawa i jeszcze raz zabawa, pozdrawiam rozmuwczynie anete ze śląska gornego...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha no widzisz że dobrze o mnie świadczy ja nie znosze buractwa nigdzie i nie ważne czy to siec czy realne rozmowy , a mejle od wśiokuw bez czytania mogłas kasować , i po problemie... a ja niekturych żeczy jestem ciekawy po ludzku po prostu a nie żeby pisac burackie tekściki jak dziecko... teraz wybucham śmiechem czlowiekiem byc trzeba , anie burkiem ,,, co do facetuw jak każdy normalny nie znosze facetuw... kocham tylko dziewczeta ,,, a co do zboczeń to zdanie mam bardzo ostre,,,, ale nie chce mi sie nawet pisac ,,, w każdym normalnym facecie facet budzi wstręt - gadka i helo mam nadzieje że pojmujesz... aha może podamy propozycje ksiązek , filmuw wartych obejżenia gatunki tytuly itp ps, nie gorączkuje sie absolutnie,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
i wlasnie dlatego bogu dzieki nie wymieniam z facetami mejli - teraz śmieje bardzo,,, naprawde wole dziewczyny,,,, w ściśle określonym typie , a świat naprawde maly jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
na pewno nie polecam stonogi ludzkij slawny film ... ojezu aż niedobrze ktoś mi polecił... dzisiaj wyłanczam się ...z sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha jest poł metra śniegu szok a podobno idzie wiosna chate mi zasypalo kolejny powud by sie zamartwiac ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcyk
Fajnie jest poczytac ciekawe relacje z nieznajomymi ja samotby 35l Robert z Dabrowy Górniczej Pozdrwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Dzisiaj mam dzień zwątpienia w człowieka. I po raz kolejny stwierdzam, że nie nadaje się do życia w obecnej epoce, kiedy najlepiej jest wykorzystać, okłamać i okantować drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
witam wieczorkiem dopieo teraz zobaczyłem jak słownik w telefonie potrai wstawiać inne litery jak te które zamierzam zwłaszcza jak nie sprawdza sie co sie pisze , mówisz aneto iz tracisz wiarę w człowieka ? zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca która psuje wizerunek całego stada i potem właśnie przez jej pryzmat oceniamy wszystkich , nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo kogoś mozesz skrzywdzić taką oceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcyk
Anetko nie tylko ty masz takie obawy że niepasujesz do obecnej sytuacji ludzie bardzo się zmienili większość osób to fałszywe dwulicowe hieny które czychaja by oszukać ,druga osobe a osób które sa życzliwe serdeczne pomocne można policzyc na palcach jednej ręki niestety Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Dawno nie miałam takiej parszywej kumulacji. Niestety tych czarnych owiec jest teraz zdecydowanie więcej. To potrafi przytłoczyć człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×