Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość hlapu
witam ale wy nie myślcie że stonoga to bajka? takie historie były w naszym kraju dokładnie w latach 1940-1944. oświęcim mengele tak przyszywał bliżniakuw , identycznie, także pomysł wyszedl z polski ,od szwabskiego pseudo lekaza josefa mengele którego nigdy nie zlapano, jeśli ktoś myśli ze nie istnieją takie gnoje chore, 1- to demoniczny szwabski lekarz - łapie samotne laski ze stanuw 2- to syfiasty grubas , bybija zęby mlotkiem ,za sam jego ryj daje 1000-lat w celi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
druga propozycja to hostel 1,2,3,. też bogate amerykanskie gnojki wpadają na słowacji w łapy jakichś sadystuw, a ja w identyczny sposób jak w hostelu poznalem 4 panienki z koszyc bawiliśmy sie 2 dni , mieliśmy nawet jechać do bratyslawy razem , zepsól mi sie telefon i po kontakcie , dwa lata po tym spotkaniu obejrzalem film hostel aż gęba do podłogi mi opadła.. takie akcje, czasami lubie kino gore, hostel to ku ostrzeżeniu polecam, tacy ludzie takie podziemia i tortury to na 100% są . za forse można dzis wszystko. a życie cygana czy jakiegos gnojka nic tam nie znaczy, kasa i kasa liczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
polecam mój ukochany serial z dzieciństwa anglia 12 wiek robiony dla bbc piekny serial robin hood z majkelem prajdem , w roli szeryfa genialny - nikolas grace świetne plenery, genialny klimat , bajeczne aktorstwo no bajka, takich seriali dziś nie robią , postaram polecic wam troche filmuw,,,, 1- robert carly genialna rola o hitlerze , 2- świetna rola bruno ganca - w roli hitlera , nastepny aktor to świetny christof watz, django np. a z książek co polecacie , muza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko polecam komedie raczej nie do zdobycia ruską korol i kapusta jak komedie to tylko ruskie umrzesz ze śmiechu gwarantuje, ewentualnie czeskie też bardzo smieszne, np butelki zwrotne albo - obslugiwalem angielskiego krula, jaja szok, ciekawskaaneto- jak sama piszesz wiele żeczy o mnie dobrze swiadczy, no tak , aha ja nie jestem nietolerancyjny, mam wstret do ciot np ma być facet i laska amen , z tego jest rodzina nowe pokolenia , dzieci a pedalstwo to co jest/? dzieci adoptują patologia do spodu, trzeba malżenstwom pomuc żeby ludzie mieli warunki do godnego bytu. anie promowac obrzydliwe cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
takie wywody- ale właśnie ile stoji dekoder jakoś nie sprawdzam, no że ty hanielko ogladasz delikatne kino nie dziwi ach cóż za kobieca wrażliwosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
polecam z horroruw -last egzorcyzm- paranormal actiwity, ale 1, to są żeczy o opetaniu,,, podobno zdarzeń typu opetanie przybywa, nie dziwota, piszcie cos o potrawach , muzyce , trzeba to forum rozruszać troszke,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
piszmy o wszystkim lżej jest jak z kimś popisze, tak jakby problem zmniejsza się , wypisywal będe swoje myśli , doły , taka terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
o jezu tak bylo w polsce/? ja normalnie nie wieże? jest tu ktoś do popisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
??? coś nikt ni pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Jakoś opuściłam się w pisaniu gorący okres w robocie, że po godzinach siedze i a jak wracam to wyro i śpie, można powiedzieć że urwanie jaj (jak bym była facetem) :) na świecie różne rzeczy się dzieją, aż strach myśleć że nawet w Polsce ale cóż świrów nie brakuje. Dekoder to mam cyrowy polsat, jeden z tańszych kupiłam u siebie to tam kosztował 109zł no i plus do tego eurozłącze, wczoraj już analogową wyłączyli ale mi to już nie grozi, chociaż cosik TVP2 nie działa, ale to nie problem dużo wiecej innych prograamów i dużo lepszy odbiór, aż dziwne że ten staruszek taki wyraźny obraz ma. A co do filmów to jakiś drastycznych nie lubie, może faktycznie moja kobieca wrażliwość :) chociaż horrory lubie ale w dzień bo później śnią mi sie głupoty albo jak oglądam z druga połówką, której teraz niestey brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
A tak wogóle to miło że jesteście :) fajnie się z wami pisze, może to właśnie terapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
cześc pierwszy dzień wiosny,a tu śnieg , ale co zrobić hanielko tylko nie bulwersuj się mim textem ale stonoga to pomysl od niemcuw wzięty,,, co ślychac , samopoczucie jak u mnie fatalne,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
no jakby nie bylo brak to byś nie pisala , totalne dobicie i samotnośc,, aha tak telewizja poszla von ale jako kobieta , nie możesz miec urwania jaj , a facetom nie radze , smieje, no bo jak bym żyl bez jaj hahahahaha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko dobrze piszesz, ale jak śnieg zniknie będzie optymistycznie-cool s ste je palica. tak z kobieta wspulny seansik , nie rób mi smaka, budzie fajne kino i kobieta i piwo, a do tego jeszcze coś upichcone, ah ta kobieca wrażliwośc tak apropo z kąd piszesz, każda częsc tego kraju dogorywa, w śniegu a tak apropo ja staram się wpisac codziennie, jaką muze lubisz? pisz ogulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tak pisanie jest formą terapi- jest szansa rozmowy wymiany myśli , a co sądzisz jako kobieta na temat moich wywoduw powyżej? tak jest jak napisalem wielu ludzi podziela moje zdanie? skromne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko wnioskuje że jestes belferką , a z tym oglądaniem z kobieta filmuw no to narobilas mi smaka ja też nie mam z kim obejżec dobrego kina,,, i oglądamy z bracholem. pamietaj kino niezależne jest ok. hostele widziałas? trzecia czesc jest motyw z legendy o elżbiecie bathory, krwawej grafce z czachtic na ślowacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ja na dzis żegnam - ufam że bede- stastny ako blcha, i tafi mi sie bajeczna żena . dopoczutia , jutro poisze. śpijcie dobrze niech horrory sie nie śnia cześc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Wieczór filmowy w domu czy też w kinie z ukochaną osobą to zawsze brzmi dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Hlapu zmów paciorek przed snem w tej intencji i dobra żena się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Co do tych jaj to przecież żarcik :) natura mnie nimi nie obdarzyła i dobrze bo w końcu kobietą jestem. Ja niestety z braćmi nie mieszkam bo rodzeństwo rozsiane po kraju, więc filmy oglądam sama :( ale to nie to samo jak z miłą osobą przy piwku albo winie i z dobrym jedzonkiem, jak mieszkałam z byłym narzeczonym to i gotowałam a teraz dla samej to jak dłuej w pracy jestem to nawet się gotować nie chce, tym bardziej że współlokatorzy też czasem okupują kuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Pisze z warszawy, śniegu tu też nie brakuje. Smopoczucie tak w miarę spoko, poza nerwowością w pracy itym że polcja mnie zatrzymała do kontroli i próbowali mi wmówić że pasów nie zapiełam a zawsze zapinam. Wpisałam dziś w net tą stonogę jak spojrzałam na zdjęcia od razu wiedziałm że nie chcę tego ogladać, ble, to jakieś chore. Hostel, nie oglądałam ale może obejrze, a co do muzy, to lubie pop np. Shakira, Robet M, David Guetta, remiksy też ale nie za bardzo zmiksowane bo wtedy wychodzi nie wiadomo co, kiedyś słuchałam polski hip-hop (ale jak nie bluzgają), i techno, teraz też czasem posłucham. A wy w czym gustujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Z tego co piszesz to myślę że jesteś naprawdę w porządku, i masz zdrowe podejście do świata i ludzi, zresztą widziałam też takie opinie od innych forumowiczów na twój temat. Forum jest właśnie jak napisałeś taką wymianą myśli. Dlaczego myślisz że jestem belferką, skąd taka myśl? Tak jak napisała aneta, czasami i modlitwa pomaga znaleźć to czego nam potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
no witam , hanielko, muzycznie to ja slucham od 23lat starego punka anglia stany, te sprawy, ramones , the boys, toy dolls, uk subs, damned , the clash, stiff litle fingers, buzcocks, zonaa, cock sparrer, cocknej rejects, the adwerts, johnny moped, filmy to rożnie, bardzo, od horroruw, o opętaniu po horrory gore, ale lubie tylko hostel, ksiązki kinga- o klaunie it, oraz inne, masterton, ken follet guy smith, lubie dobre aktorstwo, lubie nikolasa grace , cenie jego gre, roberta carly z angli, stare seriale angielski robin szczegolnie te dla bbc lekko teatralne, lubie teatr, ale najbliższy mam w rzeszowie oprucz tego dużo gotuje mam taki talent kulinarny, czekam na propozycje potraw od was to potem sobie zrobie, np, pieke sam bułeczki drożdzowe posypywane makiem pycha jak chcecie napisze jak zrobić lubie i w miare znam słowacki, jak podobny jest do polskiego to sama sprawdz kapela zonaa , albo bardzo zabawna bajka slowacka puf a muf pośmiejecie,,,, tak jak po polsku , oceń sama , a te dziwne wstawki w moich textach to po slowacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tak że tematuw nam brakowało nie budie... chcem dvoj postelovu izbu, mate na izbie vane sprhe? lokatoży hanielko po zaworach dają na ogól , jak z kimś mieszkasz tak jest niestety ile ludzi tyle harakteruw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
nie robie bydla bardzo drażni mnie jak ktoś wykożystuje anonimowośc jaka daje komp i pisze bezdety. ja znam sie na żartach bardzo mam poczucie humoru ogromne, popisze wieczorem , a co do belferki no to coś o szkole napisałas wywnioskowalem ze sprawdziany moze poprawiasz, pod uwage możliwości nie bralem innej- mam brata informatyka w warszawie , ciotecznego pozdrawiam was kobietki ah ta kobieca wrażliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Tak wiem że po słowacku, bo już wcześniej pisałeś otym. Chociaż nie zawsze rozumiem o co biega,bo nie miałam styczności z tym językiem ale w sumie nie przeszkadzami to. Lokatorzy to w palnik raczej nie dają, bo jakby coś było nie halo to właścicelka by trgo nie zniosła. Bo to jest dość duży dom na dole i 1p mieszkają właścisele, a ja na samej górze, z dziewczyną i facetem, mamy wspólną łazienke i kuchnie i oddziele pokoje oczywiście. Troche dziwni ludzie oboje bo wogóle nie da się znimi pogadać każdy zapatrzony w siebie. Jeszcze ten gość to chociaż o pogodze zagada a tamta i tylko cześć i idzie, próbowałam jakoś zacząć rozmowe to szybko mnie zbyła i poszła do pokoju, wyprowadza się nie długo to może ktoś bardziej towarzyski przyjdze. Fajnie by było mieć jakąś koleżnake z którą można by było się napić kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Ja anonimowości też nie wykorzystuje, po to jest to forum żeby pogadać o życiu, czsem wyżalić czasem sie uśmiechnąć,myśle że część z nas znalazł się z tu z podobnego powodu. Wspomniałam o szkole bo w tym roku kończe studia i czasmi trzeba cosik napisać, a pracuje w biurze ochroniarskim. Może moja kobieca wrażliwość tu nie pasuje, ale cóż.... :) też was gorrrąco pozdrawiam, jeszcze dziś tu zajrze jak wróce do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopee.
Mając konto na naszym forum masz dostęp do skrzynki odbiorczej, która umożliwi Ci komunikację z osobą, którą chcesz poznać.Możesz również założyć swój profil wypełniając go danymi o sobie co pozwoli uzyskać informacje o Tobie zainteresowanym osobom :) http://niesmiali-forum.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko to masz robote niekiepską kobieta ochroniaż hmmmm, to kontakt raczej z zadymiażami, a koncerty ochraniasz, no np punk rockowe/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
takie zadufanie u tej panieny , lokatorki , to bieże sie z nieufności może do ludzi? ja osobiście mam wiele żalu do ludzi i wontuw, ale popiszesz na kompie to przejdzie handra, może cie rozbawie? izba to izba po polsku pokój a ja pytalem o prysznic oraz czy masz tam wanne- a co do kobiecej wrażliwos ci to tak dla śmiechu zawsze to dodaje, myśle że przyjemnie tobie sie pisze ze mną ? a tak na marginesie - to mase ludzi pisze kompletne bezdety po forach , ja też mialem dziewuche 11 lat i 10 lat temu odeszla bardzo bolalo zadała mi mase bolu bardzo i tak jestem sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×