Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troki od kaleson

W piątkowy wieczór siedzę samotnie przy kompie i jestem bez jaj gostkiem

Polecane posty

setunia roxzumiem Ciebie :-) ja mam pracę od poniedziałku od piątku ale jak przychodzi weekend...pustka żadnej koleżanki, przyjaciółki, kogokolwiek. siedze sama czasem myslę że nawet to lubię....bo musze luibić....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakowianka20 - ja juz tv nie moge ogladac bo nawet to mnie doluje buuuuuuu, na dodatek mieszkam blisko morza i pelno tu par radosnych turystow ktorzy sie wszystkim zachwycaja, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakowianka🖐️ alea🖐️ chbya zaraz pojde posiedziec sobie na balkonie albo lawce , tak mi goraco:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledudek
:D..o rrraju...no przeciez to jaja "Kiedy mówię otwarcie kobiecie czego chcę to kobieta mówi otwarcie do mnie : spadaj facet , idę poszaleć ".... tekst jak z kabaretu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manawee a co z ludzmi z pracy, nie da sie z nimi gdzies wyskoczyc;) bo ja obecnie mam wakacje i tak siedze poki co w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też gorąco... a do tego nie ma czym oddychać jakąś godzinkę temu krążyła dookoła burza, ale do mnie jakoś nie chciała dotrzeć ;( setunia - zazdroszczę tego balkonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fusyta
cze Smutasy, ja też solo ...hm ale powiem szczerze na tym watku zagęszcza się troszkę więc chyba nikt nie powinien czuć się samotny - może ktoś ma jakiś fajny temat do obgadania? jestem z Białegostoku i pozdrawiam wszystkich z regionu w którym misie polarne biegaja po ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka20
ja tez juz nie moge wszedzie pelno par wszycy sa sczesliwi tylko ja nie moge sie w tym wszystkim odnalezc:/ czemu? nie mam pojecia... chce kofajacego czulego faceta ale gdzie takiego zdobyc ?? wszyascy leca tylko na moje cycki przeleciec i dowidzenia ja tak nie chce :(to siedze w domu teraz i mam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troki od kaleson
Zastanawiam się nad pewną sprawą , statystyki podają , że pięć kobiet w Polsce przypada statystycznie na jednego faceta , więc dlaczego jestem nadal wolnym facetem i kawalerem do tego po trzydziestce ? Chyba znam odpowiedź , pracuję w zawodach technicznych i tu nie ma kobiet , szkoda napewno nie pójde do PUB-u aby tam partnerkę moją poznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdziłam że po prostu nie zasługuję na miłośc i juz. Przeciez kazda kobieta ma jakis zapas czułosci, lojalnosci, ciepla itd więc czemu akurat nie ja? Przeciez nie wyglądam jak ropucha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvea szkoda jeszcze tylko , ze dzis sasiedzi nie graja na gitarze i nie spiewaja tak jak wczoraj:D mam mgielke i sie nia ochladzam:classic_cool: troche pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troki od kaleson czemu nie pojdziesz do pubu? moze akurat poznalbys kogos sympatycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie każdy zasługuje na miłość... czasami poprostu trzeba czekać (wiem, że łatwo się mówi :( ) ... może nawet jest ona gdzieś blisko a nie dostrzegamy jej. Troki - a dlaczego od razu zakładasz, że nie poznasz kobiety tylko dlatego, że nie ma ich w Twojej pracy? a poza pracą jakieś znajome? może znajome znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledudek
a ja chciałabym pójść na balety do PUBu, lecz się sama boję... chyba znow będe słuchać cały wieczór plyty z ros.przebojami Anny German i przeróbek tychże w wykonaniu rosyjskich wykonawców muzyki pop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko 1 facet na 5kobiet, to juz wiem dlaczego jestem sama:D obecnie w Polsce jest 5mln singli widocznie 4mln to kobiety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvea - gdyby nie fakt ze WSZYSCY moi znajomi są \"sparowani\"/zaręczenie/ po slubie to MOŻE byloby mi łatwiej, a tak to nawet nie mam z kims pojsc na impre a sama nie pojde bo roznie to moze wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
troki rozumiem Cie doskonale... u mnie z kolei same baby... przez caly okres studiow, zycia towarzyskiego brak, ciagle ktos chory w rodzinie i trzeba sie nim zajmowac, :((( sama jak palec jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ultra - no cóż... muszę przyznać, że po ostatniej Twojej wypowiedzi poczułam sie jakbym była Tobą :O Koleżanki albo mają już mężów i dzieci... albo spędzają czas głównie w towarzystwie swoich facetów, ew. innych par... Eh... szkoda, że te statystyki nie są odwrócone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
setunia- a jak ja marze o specerze... :( sama nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvea - no niestety takie kolezanki mają w nocy ciekawsze zajęcia niz bycie czyjas hmm towarzyszką w łowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruschka dokladnie mam tak samo:o alvea fajnie by bylo:) wzielibysmy piwko ze soba i bylaby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra! To umawiamy się na jutro gdzieś w połowie drogi i idziemy na \"łowy\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeledudek
laski..zobaczicie autor spękał :D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troki od kaleson
Powiedzcie mnie proszę samotne kobiety , czy jeszcze czekacie , czy już nie czekacie na swojego gostka ? Powiem Wam, że zaczynam sobie odpuszczać , chyba się przyzwyczaiłem do mojej samotności i samotnych świąt ale chę nadal poznać na zawsze moją miłość i chcę się zakochać w mojej partnerce i chcę mieć bardzo swoją rodzinę , skromnie żyję , opłacam należności , mam własne mieszkanie i na koncie w banku ponad pół miliona zł . ale nie chwalę się , nie chodzi przecież o forsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruschka
dlaczego tak ejst, ze jak sie spotka kogos fajnego w necie to zazwyczaj ejst z daleka :((( piffka nie pijam, ale dla mnie soczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troki... hmmm... Może nie czekam w jakimś napięciu na tego jedynego... czekam już raczej z takim spokojem - jeśli spotakm takiego to cudownie, jeśli nie... no to nie jest koniec świata. Staram się nie załamywać. I nie chodzi tu tylko o drugą połówkę, ale może głownie o bratnią duszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×