Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

🖐️:) jesteście wspaniałe i bez facetów, ale z facetami wspanialsze:P:) dwa dni na Mazurach, taka pogoda, a tu trzeba było wracać,ajjj:o macie jakiś dobry sposób na ten upałek?? (zimne piwko odpada - pisze następną pracę na zaliczenie:( ) przekazuję pozdrowienia od Setuni, która się plażuje w Gdańsku i okolicach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo:D Wrociles:D Na upal...jak nie piwko to moze zimna woda:) Dziekujemy za pozdrowienia od Seci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ linger, wróciłem i nawet się troszkę opaliłem (na kajaku) i parę rybek złowiłem:D z tą wodą to dobry pomysł, tym bardziej, że po sobotniej mazurskiej nocy mam jakby mniejszą ochotę na piwko, nawet zimne:D pozdrowienia przekażę:) na grzybach byłaś?:D teść brata był, mówi że są niezłe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opaliles sie na kajaku? a nie na twarzy?:P Nie bylam na grzybach, bo caly weekend sprzatalam, przy okazji siedzac na kafeterii. To jakas goraca imprezka byla skoro masz juz dosc piwa?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hehe.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie byla to rybka fugu, skad wiedziales?:D Moze przezyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest też taka, że jak do północy nie wyśle pracki to mogę ja nie przeżyć:D Na dwie godzinki znikam, tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem, wysłałem:D powodzenie się przyda, bo punktów brakuje:o idę spać, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dobranoc, Lolo. 🖐️ Śnij ciekawie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hej Setunia! 🖐️ No myslimy, że żyjesz. Jakby mogło być inaczej? Jak się bawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia🖐️dziekujemy za pozdrowienia:D Lolo, moze sie wszystko uda i bedzie po Twojej mysli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są wszędzie... ale to zależy od tego jakiego cudu --- porządasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) no nie jest to łatwe:o ale może uważamy, że zbyt skomplikowane, a to chyba nie musi być aż tak trudne..;) może ci, którzy nie mogą znaleźć swojej połówki, po prostu szukają doskonałości, a takie, hmm chyba jednak nie istnieją.. ps. ja swojej jeszcze nie znalazłam, choć doskonałości nie szukam, w zasadzie to wcale nie szukam, zdaję się na bieg wydarzeń;) (to sobie pofilozowałem:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×