Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

justynko nie wiem kto tu sie miga:P takie rzeczy to trzeba miec pod nickiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec niech panna justyuna sprawdzi ta swoja skrzynke :P;) i nie marudzi juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswiezam:P A w ogole , to co tam i jak tam?;) mam nadzieje, ze dzis dobrze posdzlo wszystko,,,,,:) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrecz przeciwnie uwazam ze to na\\ormalne;) ja teraz poki co jestem \"odcieta od ludzi\" tu u siebie raczej nikogo nopwego tak po prostu nei poznam wiec cala nadzieje poki co pokladam w tym wynalzku:o poki co ide spac🖐️ kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy bedzie cdn.;) z tego co Lolo pisze, to sie raczej na to nie zanosii:) Lolo nie dziekuje, co by nie zapeszyc:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak se machne;) mam nadzieje lolo ze oki u Ciebie:) szkoda bardzo zetak rzadko tu pioszesz ale chbya wiem dlaczego ale mimo to to szkoda,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chbya jednak nie ma sensu tego topu tak podnoscic bo on umiera smiercia naturalna juz od kilku miesiecy i nie ma co tego kryc tylko powiedziec to w koncu otwarcie! Lolo ta opcje szukania CWWK juz dawno z tego co pisze wykreslil! ja chbya powoli internet tez zaczynam skreslac pod tym wzgledem;0 wiec ja mowie Good Bye and Good Lock 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn
Wiele rzeczy można powiedzieć .Współczesna medycyna dysponuje środkami wspomagającymi proces leczenia iż nie rzadko zdarzają się poprawy ,w pozornie beznadziejnych sprawach .Dużo zależy też od samego pacjenta .;)Czy temat będzie kontynuowany czas pokaże ,bo jak to mówią ;do tanga trzeba dwojga .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd nie nastapi
Do CDN--->zgodzę się z Tobą w 100%, niektórym nie pomaga nic na świecie, bo już na zawsze pozostaną beznadziejnymi fagasami, nie będę mówić kogo mam na myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn
cd nie nastąpi- Z jednej strony powinienem być zadowolony z pochwały wyrażającej zgodność poglądów , każdy jest łasy na pochlebstwa i wszelkiego rodzaju pozytywne opinie na swój temat .Zresztą jak większość z nas .Aczkolwiek uczciwość jednak nakazuje dokonać pewnego sprostowania .Otóż nie do końca chodziło mi personalnie że "ktoś" jest beznadziejnym fagasem .Raczej odnosiłem się do pewnej filozofii myślenia zaprezentowanej przez Setunie ,jak przypuszczam pod wpływem impulsu dotyczącej całkowitego skreślenia internetu, w celu poszukiwań; Cudnego, Wolnego, Wspaniałego, Mężczyzny,chodziło mi iż do końca trzeba zachować pewną dozę, chociaż malutką ,ale jednak optymizmu .;) Setunia -Widzisz do tanga nikt sie nie porywa jak twierdzisz, bo w przeciwieństwie do zwykłych dyskotekowych wygibasów ,jest on trudniejszy . Pomimo że jest właściwie kłótnią kochanków ,w czasie której kobieta próbuje stroić fochy partnerowi , wymaga synchronizacji ,współdziałania ,...ale co może najważniejsze przewidywalności .Otóż śmiem twierdzić ,że duża cześć ludzi woli tymczasowość , z tego względu iż sami nie wiedza czego do końca chcą .:) Autor tematu chwilowo gdzieś się zgubił ,myślę że jednak powinien pojawić w stosownym czasie, chociażby dla samego oficjalnego pożegnania ,jeśli do tego miałoby dojść tak byłoby najuczciwiej ,aby zakomunikować, co ostatecznie zamierza. Szkoda byłoby tego tematu biorąc pod uwagę ilość zapisanych stron z dzielenia się wspólnymi wrażeniami i doświadczeniem .Ja niestety nie zastąpię Lola, gdyż jestem jeszcze chudszy ,a do cudowności ,to już w ogóle ....i szczególe wiele mi brakuje .:D🖐️ ps .z tym serwerem to już przegięcie, żeby przez godzinę nie można było wysłać wiadomości .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×