Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

nie dobrze, że szara, tym bardziej rutyna, pewnie trzeba by coś tu zmienić:) no i jeśli to było polskie morze, to nie zazdroszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na razie na dłuższy nie wybieram, tylko jakieś weekendowe wypady, trochę obowiązków mam na miejscu może we wrześniu na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w takim miejscu, ktore jest naprawde cudowne, pogoda byla swietna, bo w czerwcu;) we wrzesniu tez jest ok, ja tez wtedy byc moze wybiore sie na kolejny urlopik na dzialke na grzyby, choc podobno juz sie zaczely skubane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rutyny, to nie znalazlam jak dotad na nia lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia-->juz idziesz?:( zmiany, hmmm naprawde ciezko o nie ale cos pomysle, chyba wlasnie tego potrzebuje, a najlepiej takiej diamteralnej zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchetniej zmienilabym otoczenie - tak calkowicie i to na dluzej a nie tylko na czas urlopu, chcialabym sie wyciszyc i wszystko poukladac w glowie, chyba to co ogladam na codzien nie dziala na mnie najlepiej, ale dosc marudzenia, KONIEC CZARNYCH MYŚLI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obys mial racje:) a powiem mi czemu wpadasz tu zazwyczaj tak poźno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu dnia z racji obowiązków wolę tu raczej nie zaglądać coby się nie rozpraszać, więc bywam tu poźnym wieczorem bo mogę się wtedy skupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to skupienie to b. wazna sprawa tu na kafe:) ale zbyt czeste zagladanie tutaj moze uzaleznic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie uzależnienia nie są najgorsze;) zauważyłem, że Ty w tygodniu raczej wcześniej spać chodzisz.. powoli i ja będę szedł spać, podobno o 7ej mam wstać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja w tygodniu chodze wczesniej by rano obudzic sie do pracy:) ja tez powoli zmykam, dzieki za rozmowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Niespodziewajka! To ja:). Tylko ja.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną niedziele, przy okazji podniosę co trzeba:D Pozdruffka i do miłego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jestem :D cudna, wspaniała, inteligentna, piękna, wolna :D i przede wszystkim skromna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest trudne dla mnie do zrozumienia.. linger, skoro my takie wspaniale i naj naj.. w kazdym calu :D to czemu caly czas same..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest trudne dla mnie do zrozumienia.. linger, skoro my takie wspaniale i naj naj.. w kazdym calu :D to czemu caly czas same..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dziewczyny, bo jesteśmy zbyt idealne i zwykli męscy śmiertelnicy czują, że nie są nas godni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisalam tak z przekory:p Bo tak naprawde mam dosc uzalania sie nad soba, teraz mysle pozytywnie i dobrze mi z tym:) Kazda kobieta moze byc wspaniala jeśli znajdzie odpowiedniego faceta, zaś facet jeśli trafi na taka kobietę, która pozwoli mu to okazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
My jesteśmy wspaniałe i bez facetów! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×