Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość p. Justynaaaa
To pijemy. Wasze zdrowie, Moi Drodzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, coś słabo znowu jesteś przygotowana:D następnym razem proszę mi sie poprawić, no chyba, że to \"odwyk\":D p. Justynaaaa, Ty co popijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo:o zaden odwyk!;) nie wiem co bedzie nastepnym razem i kiedy bedzie ;) moze to Ty wtedy bedziesz \"o suchym pysku\";) wracasz jutro???? P Justyna juz spac poszla:( chyba;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hmm, Lolo, żyję po prostu. :) Postanowiłam nie skracać sobie młodości i postudiować ile się da. :P Ale teraz są wakacje, więc sprawdzam ilem warta na rynku pracy (czyt. aplikuję, chodzę na rozmowy, a potem - jeżeli mnie chcą - mówię, że mnie jednak ta propozycja nie interesuje), piszę drugi rozdział książki (niedługo lektury obowiązkowej dla niektórych, mam nadzieję), dziś mam egzamin praktyczny na prawko, siedzę na tym forum no i tak czas mija. Nie mam faceta i zbytnio mi nie zależy na zmianie tego, no chyba że się zakocham. :P Aaaa, i uwielbiam dobre piwko i karaoke, też. Napisałam. Rewanż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Setunio, i na spanie przyjdzie pora. Najpierw dokończę piwko. Wyobraź sobie, że chciałam się podzielić pitym przeze mnie w tej chwili piwkiem z pewnym uroczym Panem z pulpitu. Dobrze, że nie pije - przynajmniej komputer jeszcze na chodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Szkoda. Teraz masz pretekst, by nas opuścić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po9
setunia wiec kim jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi spiaca juz jestem jakby nie bylo chyba nie odespalam wczorajszego siedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę trzymał kciuki za egzamin:) a w jakiej dziedzinie szukasz pracy? no i o czym ta książka (wow!) hmm, ja z kobietami mam podobnie, nic na siłe, ale ostatnio w związku ze zmianą charakteru moje pracy brakuje mi po prostu kontaktu z nowymi ludźmi:( studiować... też studia kontynuuje, a raczej zdaje tylko egzaminy (bądź nie, jak ostatnio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dziękuję bardzo, Lolo. Pracy nie szukam - gdybym szukała, nie aplikowałabym tylko po to, by potem się rozmyślić. Jeżeli chodzi o książkę, to jestem tylko współautorką. Niebawem przydzie czas na napisanie własnej, ale to jeszcze nie teraz. Mam nadzieję, że uda nam się wszystkim kiedyś spotkać na żywo. Np. na piwku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Dobranoc. Też się udam już na spoczynek. Ale rano Was podczytam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie za wiele do czytania nie będzie, też niedługo przynajmniej powinienem się udać, ale mi się nie chce spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po9
lolo,czemu lolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
seti - tym razem spudlowalas... to nie ja bylam po9 :P przywitam sie z reszta stalych bywalcow tego topicku, czyli z Lolo ;) 🖐️ choc pewnie i tak juz spia, wiec dobranoc zarazem :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×