Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Lolo kopa lat :) jasne ze jestem! bywam! napisalam prace mgr o tym forum nawet:D od 06.07 jestem Pania magister:) :classic_cool: zagladaj czesciej:) P.S. jak sie miewa Twoja CWK:)? pozdrawiam wakacyjnie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznik lecz sioe:D zasmieciles tpick po jaka cholere tu jakies posty wklejasz co to kogo kurwa obchodzi chbya tylko Ciebie widac nei masz wlasnego zycia juz tylko zyjesz zyciem innych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdzieme cię
czyli facio w dalszym ciągu przebywa tutaj.:(:O Czyli poszukame cię.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, raz na ruski rok, pojawiam się i znikam... :) setunia - jesteś? spóźnione gratualacje za magisterkę, co porabiasz teraz... ktoś mnie jeszcze pamięta, czy w otchłani zapomnienia przysypany kurzem w kącie spoczywam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lolo jak widzisz jeszcze Ciebie ktos tu pamieta:P:) dzieki za gr z okazji mgr:) teraz sobie pracuje i ciagle poszukuje CWWM;) A Ty6 Lolo? Praca ta sama?:) Zona, dzieci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam sie jeszcze pochwalic, ze robie prawko:P w koncu lepiej pozno niz wcale 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Setunia :) Wszystkiego naj... z okazji Dnia Kobiet 🌼 (oczywiście spóźnione ;) U mnie praca ta sama, żony brak, dzieci brak, Kobieta ta sama. A co porabiasz w pracy? I mam nadzieję, że wkrótce pogratuluję Ci posiadania prawka :) Jacyś CWWM na horyzoncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lolo to ja Ci skladam spoznione zyczenia z okazji wczorajszczego dnia Mezczyzny:D🌻 No to zacznij moze cos o tej rodzinie myslec w koncu:) u mnie jak zawsze sa jacys M w poblizu ale po czasie okazuja sie niecudowni :P no i teraz to jakos wazniejsze sa dla mnie inne sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakież to inne sprawy mogą być ważniejsze od tego CWWM, czyżby prawko, praca? fujj... wstyd :) spóźnione podziękowania z okazji Mężczyzny Dnia :) co do rodziny, to wiem, że czas najwyższy, ale jeszcze trochę pozostanę CW"W"M - mam nadzieję, że nim jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo gdyby sie pojawil moj CWWM, to by pewnie nic inne wazniejsze nei bylo:) a na przyklad dzis po pracy mam jazde i mi sie mega nie chce, bo przeraza mnie wizja bycia w domu o 21 :P No to chbya teraz czas na zyczenia wielkanocne:) Pogodnych swiat wielkanocnych Lolo🌻 i mam nadzieje do napisania za jakis czas:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Na smingusa zlal mnie tyl;ko troche moj sąsiad, który mnie zaskoczyl mnie jak jeszcze bylam w pieleszach tzw:P terminu egzaminu jeszcze nei mam, jaks tak sie mi to przciaga........ a wypadaloby juz dopelnic tych fotr\rmalnosci, bo mam 3,5h jeszcze co planuje wykorzystac przed egz Poza tym to u mnei nic nowego:) w sprawach ❤️ bez zmianwiekszych;) a U Ciebie Lolo jak po switach i co nowego?:) edukacja na MBA zakonczyles juz?:) pewnie tak;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy IoIo
Hejka setula😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy lolo reaktywacja
W marcowy smutny wieczór postanowiłem odkurzyć wspomnienia. Czy mnie jeszcze pamiętasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy lolo reaktywacja
Setunia, ha! na forum piszą, że Ty Matka Polka! Prawda to?!, napisz co u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chudy Lolo
Ehhh, dawne czasy... I tyle zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość chudy Lolo
Z łezka w oku czytam ten topik po 12 latach, szybko zleciało. Cudowna okazała się niestety bardzo niecudowna. Jeszcze chwilę muszę sobie z tym radzić... I życie układać na nowo. Chętnie bym z Wami znowu tu popisal jak Wam się ułożyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×