Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

czesc:) jakims sposobem obcięło parę ostatnich stron topiku.. nic to, piszę, bo jednak postanowiłem go usunąć. Jeśli ktoś ma ochotę się wpisać to zapraszam, do niedzieli. Chciałbym Wszystkim podziękować za miłe chwile tu spędzone i osoby tu poznane zarówno wirtualnie jak i realnie. Dziękuję i życzę Wam wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz tak myslalam, ze predzej czy pozniej to nastapi dziekuje za wszystko i zycze powodzenia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nic Setuniu, sama wiesz... Ale pozdrawiam Cię serdecznie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) no, no - brzydki język:-) Stwierdziłem, że nie skasuje:P raz do roku zajrze, zobacze co się dzieje, i sobie znowu za rok np. zajrze. A może za tysiąc lat kosmici będą te serwery przeglądać, to se poczytają, a co tam..:-) lolo (nieustannie chudy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa, jeśli chodzi o CWWK, to stałem się bigamistą. Jedna CWWK to za mało:D no dobra, żart;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no - widzę tu znaczne usprawnienia techniczno-technologiczno-manualne wprowadzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo coz za mila niespodzianka 🖐️:D a juz mialam isc spac;) o to ile masz w koncu tych CWWK???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ile tu ludzi pisze wysylam posta i on dopiero gdzieś daleko na liście ląduje..\ chyba, że to jakaś dyskryminancja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ikonki jeszcze nie wprowadzono:D a jezyk to ma ladny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - a miałem iść wcześniej spać, a tu takaż wena mnie ogarnęła. Pisz co u Ciebie, nic to, że publika się dowie - ja gg prawie już nie używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mysle ze dyskryminacji tu nie ma;) widze ze sie ostro wziales za nadabianie zaleglosci w pisaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee taka publika to moze se czytac:D tutaj tak czy siak jestem anonimowa;) u mnie nic ciekawego moj dlugi pacowity weekend wlasnie dobiega konca nic se nie odpoczelam w sumie:( a u Ciebie co tam dobrego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo ich jest, jestem w rozterce - oczywiście na koniec się okaże, że zostanę bez żadnej (wiem, takiej ikonki też nie ma) A właściwie dlaczego? Dlaczego nie ma takiej ikonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo no to mam nadzieje , ze w koncu na ktoras sie zdecydujesz bo przedzej czy pozniej wszystko sie wyda:D ja natomiast na razie troche planuje odpoczac CWWM ale jakos nieudalnie mi to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napierają? startują? smalą cholewki do Ciebie? Nuuu nic tylko się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowity, bo od piatku pomagalam w przygotowaniach do pewnego przyjecia komunijnego a wczoraj to juz w gol caly dzien tam byam na kiec jak juz wszyscy sie rozeszli i zostali "sami swoi" t tez troche sobie popilam:P i dzis mialam lekkiego kaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie no bz przesady:P ale szczerze to troche juz sie zmeczylam tym andkowaniem a teraz to nie mam czasu bo sesja sie zbliza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×