Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

noooo ten fanclub to od dzis dopiero:D kurcze dziwne to jest:/ nie dochodza ode mnie wiadomosci do mnie tez od ludzi nie dochodza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja odśnieże, trzeba popracować - w końcu święto pracy jest:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzaleznisz sie niedlugo od tego grillowania ale to juz lepsze uzaleznienie nizli uzaleznienie od pracy:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada się jeszcze trzy dni grillowania, ale niestety, nie obędzie się bez pracowania, tylko czy wątroba wytrzyma?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz wspomoc sie jakas tableta jak to w reklamie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, jakoś jeszcze daje rade:D:D dziś na szczęscie spaliłem też troszke kalorii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dzieki czemu? Rowerek? Meczyk? Ogladanie meczu przed tv?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerek:D a później TV meczyk, teraz winko i dobry film A co u Ciebie? Jak dzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na fajnym spacerku;0 meczyk tez aczkolwiek tylko pierwsza polowe luknelam;) 23ciego na pewno juz w calosci obejrze!!!!!!! a teraz piwko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracamy do \"korzeni\";)??? jaki filmik ogladasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz będę afirmować patrząc w lustro. Cudna, wspaniała wolna. Niechby qrde to ostatnie chociaż się spełniło. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKA oooo jak fajnie Cie widziec!!:)🌻 moze bym skocvzyla podyskutowac na Toj topik:>;) afirmuj sobie do woli bo to pomaga:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jeszcze nie spicie :) tylko Lolo pewnie smacznie chrapie, usnal w fotelu z piwem w rece, taki interesujacy byl film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończył się:D oglądalem już kiedyś, Prawdziwy romans:D:D ale nie tak romantyczny jak w tytule:D Kto oglądał?? i dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor Lolo :) to Ty jakis \"wrazliwiec\" jestes, ze romansidla ogladasz :) i absolutnie nie chcialam Cie obrazic, to bardzo fajna cecha u mezczyzny, i wiem, ze wielu nawet lubi poslepic w romantyczne komedie, tylko sie nie przyznaja :p moj maz zawsze oglada od deski do deski, zeby potem stwierdzic, ze to \"takie glupie jakies\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co szkoda??????:o wez przestan!!! nigdy o tym filmie nic nie slyszal;am;) moze kidys go obejrze jak bede miala okazje:o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×