Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

a było w zasadzie wszystko, co i w romansie, bo to przecież prawdziwy romans był:D włącznie z happy endem;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem czy do korzeni:o:) może po prostu topik troche trza rozruszać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to jeszcze jeden z wytworow \"Pana Geniusza\" Tarantino, to chyba rzeczywiscie nie komedia romantyczna ;), szczerze mowiac tez nie slyszalam o tym filmie, ale poszukam i wypozycze jak beda mieli, bo moj maz to wielki fan, a ja nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezysera lubie:) nie wiem czy to dobra/odpowiednia pora na \"rozruszanie\"topicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora rzeczywiście młoda nie jest, ale komu spac się nie chce - ręka do góry:D:D a film warto obejrzeć, Quentin tylko story napisal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrze kiedy wszysciutkie jego filmuy pffff ostatnio niby wczesnie spac chodzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, bede szczera- mi sie spac nie chce nic, a nic, wiec 🖐️ (mam wrazenie, ze nie pojde spac jeszcze przez dobrych pare godzin :o), a Ty Lolo masz caly tydzien wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak jakby wolny trzeci tydzień już prawie:D ale od jutra juz do pracy się biorę. Jeszcze tylko pół buteleczki winka jak widze w dobrym towarzystwie wypije:):D choć niektórzy się wyłamują:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol buteleczki powiadasz? no to sie upijemy, ze ho ho :D szczerze mowiac, to mi wiele nie potrzeba, ekonomiczna jestem :), ale Setunia to ma mocna glowe ;) :p hej Seti, prosze wypic kawke, albo dwie i posiedziec z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa ja juz wypilam dzis 2dzienne kawki i mi starczy ;) moze kiedys Wyu sie do moich normalnych godzin funkcjonowanie dostosujecie, to wypije z wami kawke, czy winko:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, te dwie kawki to chyba wczoraj wypilas, a dzisiaj to jeszce ani jednej :p, a poza tym Ty mloda jeszcze jestes, to mozesz siedziec i cala noc i nic Ci nie bedzie :) a ile Ci jeszcze do wakacji zostalo? i bedziesz miala sesje, czy Ty juz konczysz w tym roku, bo nigdy nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona niby tak ale trzeba za mlodu juz dbac o zdrowie coby na starosc cisnienie za weysokie nie bylo ,np:P;) mam sesje!i koncze!!!!i takie tam ;) i nie wiem kiedy to wszystko;) i nic nie wiem:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka kawka:P:P nie ma silyn sobie zrobic a nikt mi nie zrobi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka 🖐️;) a co Ty taka spiaca:P nie wyspalas sie dzis?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwika na razie w pelni;) ale jak dlugo to nie wiem:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×