Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Hmm, zaskoczeni będą bywalcy tematu... Pozdrawiam Was i po promyku dla każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kiedyś wyjdziemy pod tą samą chmurkę:) Ja również dziękuję, jak mówiłem dla wspaniałej, cudnej kobiety rzucę każda robotę..szkoda ,że muszę teraz do niej wrócić... Dobrej Nocy🌻 A ty o siebie:) P.S podążaj za promykami, w końcu doprowadzą Ciebie do tęczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzyskałem nadzieję, że jednak tu jesteście, choć nie za wiele Was, cudne, wolne Kobiety. Może na wakcje wyjechałyście? ps. Ostatnia nocna konwersacja piękna, romantyczna. Niestety nie włączyłem się - Krzysztofa wczoraj bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
Po wakacjach wracamy, spokojne, odprężone, gotowe zmierzyć się ze światem. Odmienione i pełne najcieplejszych uczuć. Tylko czy jest ktoś , z kim można się podzielić tą radością życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w tym roku nie mam wakacji więc chętnie przyjmę pozytywny ładunek energii od Powakacyjnie Pozytywnie Odmienionej Cudnej Kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
Już przygotowuję slodka przesyłkę : kropla wody z Bałtyku , 3 ziarenka piasku, chłodna , północna bryza, rozgwieżdżone niebo, zapach sosen na wydmach, przytulanie w śpiworku, jagodzianka na dzień dobry, i nieśmiały uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
nic nie jest zbyt piękne...A prawdziwym możemy uczynić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
nic nie jest zbyt piękne...A prawdziwym możemy uczynić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
nic nie jest zbyt piękne... a prawdziwym możemy uczynić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
nic nie jest zbyt piękne... a prawdziwym możemy uczynić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudniejsza Kobieto, czy Ty jesteś Cudną Kobietą, u której ma już 5 plusów :) czy naprawdę jesteś jeszcze cudniejsza od Niej? Masz rację, nic nie jest zbyt piękne, może tylko Dwoje Zakochanych Ludzi. Idę podlać ogródek:)🌼🌼🌼🌼🌼 Niedługo wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudniejsza Kobieto, czy Ty jesteś Cudną Kobietą, u której ma już 5 plusów :) czy naprawdę jesteś jeszcze cudniejsza od Niej? Masz rację, nic nie jest zbyt piękne, może tylko Dwoje Zakochanych Ludzi. Idę podlać ogródek:)🌼🌼🌼🌼🌼 Niedługo wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
nie jestem Cudna Kobietą... jestem dziś w wyjątkowo dobrym nastroju, więc wydaję się sobie i światu wyjątkowo atrakcyjna... Podróże, zwłaszcza te w poszukiwaniu prawdy o sobie, dają mi poczucie siły.Spojrzenie z dystansu na codzienne troski pozwala uwolnic się od upiorów i daje spokojny sen. Ogródek mówisz? czuję juz zapach wilgotnej ziemi, chętnie położyłabym się na wilgotnym trawniku patrząc w gwiazdy i czując na ciele drobne kropelki, które spływajac po skórze łączą się między soba w maleńkie strumyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda roślinom pozwala żyć, przetrwać i wzrastać. Człowiekowi potrzebny do tego jest drugi Człowiek... Co Cię Cudniejsza Kobieto wprawiło dziś w wyjątkowo dobry nastrój?? I czemu tylko dziś czujesz się \"wyjątkowo atrakcyjna\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
skąd dziś ten nastrój? sama się dziwię...Znów zaczynam życie ...odkrywam na nowo swoje pragnienia, zaczynam marzyć...Nagle usłyszałam muzykę, poczułam smak malin, przypomnialam sobie dotyk, zrozumiałam ,że Człowiek istnieje, tylko trzeba otworzyć serce aby do niego trafić... Dziś znów cieszy mnie smak wina i ciepłe wieczorne powietrze... Co to sprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
może tak, może nie...jeśli to tylko w sobie... ale trafniej byłoby powiedzieć-na nowo siebie polubiłam Czy Ty możesz tak powiedzieć o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię siebie i akceptuję (ze wszystkimi zaletami i wadami), i myślę, że to jest warunek zdrowych relacji z innymi ludźmi. Podstawa do tego, żeby drugą osobę móc obdarzyć uczuciem, \"podzielić się sobą\". A do zakochania jeden krok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
aby móc się dzielić trzeba mieć czym. Teraz wiem ile trzeba włożyć pracy i wysiłku by stać się "dawcą" Dawać też trzeba mądrze, bezinteresownie, nie oczekują nic w zamian, jednak nie należy zapominać o sobie. Popełniłam błędy, których nie da się naprawić, ale można ich uniknąć w przyszłości. To daje mi dobre samopoczucie, pozwala uwolnić się od poczucia winy,i daje nadzieję...jutro znów obudzę się z usmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda dzisiaj to nie imieniny Karoliny, ale też nie będę się wtrącać... Wszystkiego najromantyczniejszego, Krzysztofie! Uśmiech dla Borisa. (Pst! Z ciszy w promyki... To działa!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest się czym dzielić. Kiedy daję nigdy nie myślę o sobie, nie oczekuję nic w zamian. Rozumiem, że ktoś nadużył Twojego \"dobrego serca\", ale wyszłaś z tego mocniejsza. Tak trzymać! A wiem, że nie jest to łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ setunia, może zgodnie z tematem topicku powinnaś zagościć tu dłużej... Znam Cię trochę z wątku, który \"sparafrazowałem\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudniejsza kobieta
ciągle jeszcze jest we mnie...ta nadzieja? naiwność? spontaniczność?nie pozwolę tego w sobie zabić! to nic jeśli znów się pomylę i obdarzChudy Loloę uczuciem "małego człowieka", jeśli potrafię kochać to znaczy,że jeszcze żyję! Aby żyć muszę również spać, dlatego dobranoc Wam... może jutro znów będę cudowniejsza? Chudy Lolo, szukaj dalej, jesteśmy wokół Ciebie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Cudniejsza Kobieto, ja postanowiłem o 5 wstać, chyba jestem masochistą:) Jeszcze trochę tu posiedzę. A jutro zapowiada się bardzo interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy Lolo , a ja zaczynam Ciebie \"poznawac\"na tym topicku, chociaz jeszcze wszystkiego nie przeczytalam i zaczynam zmieniac o Tobie zdanie;) Ale tutaj w przeciwienstwie do naszego topicku jest juz duzo \"cudownych, wspanialych, wolnych kobiet\":) U nas nas tylko dwoch facetow sie udziela;) I jaki z tego wniosek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dasz rade wstac , najwyzej po pracy odespsz, chyba ze masz inne plany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy celebrować będziemy narodziny potomka kolegi z pracy więc pewnie nie odeśpię... i wniosek generalnie taki, że \"wszysto się może zdarzyć...\" setunia, a jakie miałaś, (masz) o mnie zdanie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×