Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

ale jaja, Dziewczyny, właśnie spaliłem garnek z olejem, paluszków rybnych mi się zachciało....:) Zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Setunia;-) ja znam miłość, wiem co znaczy kochać. Teraz jestem sama. I doszłam do tego , że już się boję... boję się otworzyć, boję się cierpienia, boję się być słaba tak naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
haha, Lolo dawaj te paluszki bom głodna, zjem nawet spalone;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Satinell- moje gratulacje;-) ale kim jest tajemniczy G.T.? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo to pewnie przez to forum:D smacznego moze da sie je zjesc;) very dlaczego sie nie udawalo? \"Folozofia wschodu\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałem, że je w piekarniku przez 8 minut trzeba trzymać, a ja je w 15 sek. na oleju załatwiłem:) very, proszę bardzo, paluszki a la chudy Lolo, smacznego:) (nawet nie do końca spalone:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chudy Lolu
gdzie jesteś - oto ja - samotna, cudowna, wrażliwa kobieta jakich wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Setunia, bo ja wiem...? miałam pecha, chciałam dawać i czułam się z tym szczęśliwa...do czasu. Z wszystkimi eksami się przyjaźnię, więc chyba nie jest źle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
o ła! Lolo, w zyciu nie jadłam tak pysznych paluszków! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very - cieszę się bardzo, że smakowały:) Następnym razem będę bardziej czujny, jak wilk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marysieńka.............. tu są WOLNE KOBIETY, a więc nie potrzebują zaglądać na tę stronę, mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również przyjaźnie się ze wszystkimi eks... tylko ja chcę juz mieć swojego najważniejszego!!! ilez jeszcze mam szukać?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
oki, ile lat ma G.T :-) Satinell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo dopiero zaczelam czytac , wiec pewnie jeszcze sie rozkreci:D Zaczelo sie od tego , ze facet po swojej urodzinowej imprezie obudzil sie u boku 17nastolatki.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie impreza byla z okazji jego 30stych urodzin;) Ma tez przyjaciolke , z ktora zna sie ze szkoly podstawowej i postanawiaja w koncu sie ustatkowac uczuciowo;). Zakladaja sie , komu pierwszemu sie to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Setunia, obstawiam nastepujący rozwój przypadków: on kręci z małolatą, ta przyjaciólka prowadza sie z jakimś gosciem, z którym sie wszystko posypie, a nasz bohater wyratuje ją z uczuciowych opresji i nastapi happy end;-) aaa, a małolata bedzie krecic na dwa fronty albo coś w tym stylu, w każdym razie z małoatą mu nie wyjdzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze słucham Trójki, ale w piątki często. Ciekawe komu się uda, ja stawiam na rówieśnika, przynajmniej ja bym tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
zakładam sie o browca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez obstawiam kolezanke z podstawowki:D A ja zazwyczaj slucham trojki;), prawie zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
eeeee... no nie! nie możemy obstawiać tak samo wszyscy, bo: a/ kto komu postawi wtedy browca? b/ moze trzeba przeczytac zakończenie, a srodek tak bardziej pobieznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×