Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Czytam sobie troche wczesniejsze strony topicku;) A teraz w ogole bym sie nie obrazila gdyby przez kolejne 2godziny puszczali caly czas Doorsow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Lolo ! Jeszcze tak sobie zapytam - co jutro będziecie porabiać ? Nie znam tego co teraz na trójeczce leci ? A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka jutro weekend wiec mozesz spac do poludnia;) Ale jak jestes bardzo zmeczona to dobranoc:) i napisz tu jeszcze dzisiaj ;) lolo nie wiem czy moje plecki wytrzymaja to siedzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro projekt muszę zacząć i pewnie dokończyć więc cały dzień przy kompie:( Ale ma to też dobre strony...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie znam ;) Nawet nie slyszalam , czy podawali nazwe:D Na jutro czyli dzisiaj nie mam zadnych konkretnych planow, pewnie to samo co kazdego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo ja proponuje najpierw prace , a pozniej przyjemnosci;) ale ty masz podzielna uwage , wiec sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak śpie codziennie do południa. Ale tez juz mnie plecki bolą i kark bo cały prawie dzionek ślęczę przy kompie. W takim razie do jutra a własciwie do dzisiaj ! Już sobota ! :) Miłego spanka Wam życzę i cudownego \"poranka\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie Birbantka:) Setunia - do trzeciej przynajmniej :) a to mi podchodzi pod Pink Floyd, nie wiem bo na chwilę wyszedłem, wiesz co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka , a ja nie lubie spac tak do poludnia, bo wlasnie poranki sa cudowne:) Spij dobrze i cudownego \"poranka\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to ale ta trabka mi do Floydow nie pasuje, chyba ze to jakas specjalna wersja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , prawie jak Floydzi, dziwie sie , ze dzis jak z tata jechala to nie wlaczyl sobie Floydow;) Mi tez sie fajnie z Toba rozmawia;) , a poczatek byl nie za bardzo:D [ten na 3 stronie;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłem... początki są rzczywiście czasami trudne;) a więc to był Rain -nie znam, a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×