Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SKINDOCTORS.pl

rozstepy w trakcie ciazy

Polecane posty

Gość SKINDOCTORS.pl

Panaceum na rozstepy tworzace sie w trakcie ciazy Pregnacy stretch away skin doctors SKIN DOCTORS to jedne z najpopularniejszych kosmetyków na świecie. Produkty SKIN DOCTORS są znane w ponad 30 krajach na całym świecie, sprzedawane są w milionach sklepów, salonów piękności, aptek oraz polecane są przez chirurgów kosmetycznych i cieszą się niesłabnącą popularnością. Już teraz są także dostępne w Polsce! Teraz i Ty możesz korzystać z unikatowych i ekskluzywnych kosmetyków, wyjątkowych kosmetycznych odkryć i rozwiązań często wcześniej nie stosowanych w innych kosmetykach, stworzonych w Australii, które zlikwidują Twoje niedoskonałości, pozwolą Ci się cieszyć piękną, młodą i zdrową skórą! A wszystko to w najwyższej jakości za przystępną cenę – specjalnie dla Ciebie! Ciąża to piękny i wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Jest to czas nadziei, oczekiwania i wielu zmian. Skóra kobiet w ciąży musi się rozciągać - główne zagrożenia to rozstępy i dlatego w tym tak trudnym dla skóry okresie potrzebna jest jej szczególna pielęgnacja. W czasie ciąży pod wpływem działania hormonów włókna kolagenu i elastyny ulegają rozerwaniu, zostają one zastąpione nowymi, cienkim, skóra staje się cieńsza, na powierzchni skóry tworzą się blizny – rozstępy. Rozstępy w ciąży to podłużne zmiany skórne przede wszystkim na brzuchu, piersiach, biodrach i udach, mają kolor różowy, czerwony lub liliowy, później stają się białe. * Rozstępy w ciąży to problem, co drugiej kobiety. * Wielkość ciąży nie ma wpływu na powstawanie rozstępów. * Częściej pojawiają się u kobiet młodszych. * Ilość poprzednich ciąż nie ma wpływu na rozstępy. * Okazuje się jednak, że od teraz koniec z rozstępami, będziesz piękna w ciąży! PRZEDSTAWIAMY CI PREGNANCY STRETCH AWAY! NAJSILNIEJSZA BROŃ W WALCE Z ROZSTĘPAMI! KREM STWORZONY SPECJALNIE DLA KOBIET W CIĄŻY! Ten rewolucyjny krem został stworzony specjalnie dla Ciebie, ponieważ jesteś wyjątkowa, przed Tobą trudny okres w życiu, krem bezpiecznie zadba o Twoją skórę w trakcie ciąży – pozwoli skórze zyskać tak potrzebną elastyczność, a wszystko to bez rozstępów, abyś mogła cieszyć się piękną skórą w ciąży. Wyobraź sobie – Twoje ciało bez rozstępów! NIE MA LEPSZEGO, SZYBCIEJ DZIAŁAJĄCEGO PRODUKTU NA RYNKU! TO NAPRAWDĘ DZIAŁA! Pregnancy stretch away to całkowita rewolucja w walce z rozstępami. Krem został stworzony dla kobiet w ciąży, aby zapobiec powstawaniu rozstępów, uelastycznić i ujędrnić skórę, a wszystko to całkowicie bezpiecznie. Krem szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, nie jest przeszkodą przy badaniach USG. Pregnancy stretch away to unikatowa, potężna kombinacja, 6 aktywnych składników zamkniętych w kremie, każdy z nich działa już od pierwszego zetknięcia ze skórą, każdy w inny sposób, aby skutecznie pomóc Ci utrzymać skórę w doskonałym stanie. Badania kliniczne potwierdziły zaskakującą redukcję rozstępów, dramatyczną poprawę stanu skóry. Dlaczego stretch away jest lepszy od innych produktów na rozstępy? Pregnancy stretch away jest to unikatowa kombinacja aż 6 potężnych, aktywnych składników sprawdzonych w likwidowaniu istniejących i zapobieganiu powstawaniu nowych rozstępów. Pregnancy stretch away nie zawiera retinolu, atakuje rozstępy na wszystkich płaszczyznach, pozwala skórze bezpiecznie się rozciągać, jest dedykowany dla kobiet w ciąży. Inne kosmetyki z reguły zawierają tylko do 2 aktywnych składników i nie wolno ich stosować w ciąży. Niewątpliwą zaletą pregnancy stretch away jest także bardzo korzystna cena oraz jego wyjątkowa wydajność (aż 200ml) w porównaniu z podobnymi produktami. Zapamiętaj, że nie wolno stosować kosmetyków z retinolem w trakcie ciąży. Jak mam stosować ten krem? Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów należy 2 razy dziennie wmasować krem w podatne na rozstępy miejsca. Ponieważ kobieta w ciąży (i nie tylko) wymaga wiele miłości, czułości krem może być wmasowywany przez partnera. Czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne? Nie stwierdzono żadnych efektów ubocznych, w przypadku podejrzenia wystąpienia alergii należy przed kuracją wykonać próbę uczuleniową na niewielkiej powierzchni skóry. Na jakie części ciała najlepiej stosować ten krem? Krem możesz z powodzeniem stosować wszędzie tam, gdzie pojawiły się, lub mogą się pojawić rozstępy. Najczęściej w czasie ciąży to: piersi, brzuch, uda. Od kiedy i jak długo powinnam stosować Pregnancy stretch away? Idealnie, kiedy krem stosujesz już przed planowaną ciążą, kiedy się do niej przygotowujesz. Krem możesz stosować przez cały okres ciąży, od dowolnego miesiąca. Produkt testowany dermatologicznie. * Rozstępy się zmniejszają. * Bez jakichkolwiek skutków ubocznych! * Piękna, jednolita, gładka skóra bez szpecących rozstępów! * Skóra łatwo się rozciąga. * Nie pojawiają się nowe rozstępy * Produkt przeznaczony dla kobiet w ciąży. * Jest to kosmetyczna odpowiedź na odwieczne problemy z rozstępami! Przedstawiamy Ci unikatowy produkt, nic więcej nie jest Ci potrzebne dla osiągnięcia spektakularnych rezultatów! Już nie musisz codziennie myśleć o szpecących rozstępach! Możesz się skupić na swojej ciąży. Już nie będziesz się wstydzić swojego ciała! ZAPOMNIJ O ROZSTĘPACH – JEST JUŻ PREGNANCY STRETCH AWAY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzw
sprzedaż internetowa.....wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuję
FISSAN i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuję
a poza tym, czy oferty handlowe nie są na kafe zabronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
To raczej nie jest miejsce na reklamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę
pełną ofertę reklamową i adres strony, na której są ceny, taki mały odsyłacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku stosowałam krem i nie pojawił się żaden rozstęp. Najważniejsza w tym wszystkim jest regularność. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja od poczatku stosowalam krem i i tak sie pojawily rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dużej mierze to geny. U mnie 8 mc 3 ciąży, ale nie mam ani rozstępu. Ale próbować zapobiec trzeba. Może to bez związku, ale bardzo polecam it. C. Bierze udział w syntezie kolagenu. W tej ciąży jestem chora i łykam ją jak cukierki (używam bardzo czystej i dobrej vit., ale nie podam marki, żeby nie robić reklamy - 1zł/pastylkę w zielarskim). Skórę mam lepszą niż normalnie, poznikały mi też przebarwienia po pierwszych ciążach i ten fakt też z tym wiążę (filtrów nie używam jak nie używałam, a w wakacje nic mi nie przybyło, ani się nie nasiliło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×