Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martel..

Depilacja -Pomocy dziewczyny!

Polecane posty

Gość Martel..

Prosze o rady , napewno was to rozsmieszy na poczatku , ale ja naprawde potrzebuje rady osob doswiadczonych. Czym depilujecie miejsca intymne ? Nie chodzi mi tylko o bikini i wzgorze lonowe ale cala czesc intymna . Sama boje sie ryzykowac bo Tam skora jest delikatna , a ja uwazam ze jest estetyczniej byc tam wydepilowana. Napiszcie jak wy dajecie sobie z tym rade-Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
wiekszość kobiet goli całe bikini lub po brazylijsku zostawia tylko pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz ze sto razy bylo,ale ja do golenia uzywam pianki Venus i dobrych zyletek, ostatnio odkrylam gilette dla kobiet i sa jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martel..
Malinko ale mi chodzi o miejsca jeszcze intymniejsze , czy tm mozna poprostu wygolic czy lepiej kupic jakis krem. Bikini i wzgorek to nie problem ale dalsza czesc to juz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martel..
siakaś jedna , co ile czasu musisz powtarzac golenie? Czy odrastajace wlosko Cie nie kluja. Ja po goleniu bikini dostawalam szalu tak czasami draznilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Wiem o co Ci chodzi bo sama się też golę i to tak dokladnie jak mówisz.Powiem Ci tak ja to robie golarką ale z włosem bo pod włos mam podrażnienia. Nie jest to idealna gładkość i nie trwa długo ale jest bezboleśnie. Niektórzy to robią woskiem i depilatorem. Woskiem próbowałam raz i powiem Ci że ból nie do wytrzymania, ale za to gładkość idealna jak dobrze zrobisz i długi efekt, tyle że później jest problem z wrastającymi włoskami. Najlepszą metodą byłby laser ale to już jest niesamowicie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martel..
Malinko , ja wlasnie boje sie ze przy nawet malenkim odroscie beda kuly to naprawde jest uciazliwe, ale z drugiej strony nie wygolone te miejsce tez wyglada nie ciekawie i slyszalam takie opinie ze jest nie higieniczne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
No wiec jeśli tego nigdy nie robiłaś, to na początku odrastanie będzie Ci troche przeszkadzać np. może troche łaskotać. Ale po jakimś czasie przyzwyczaisz się i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
No i szczerze mówiąc depilacja ma naprawde ogromne znaczenie estetyczne. Ja się czuję np. bardziej komfortowo wydepilowana, nie mówiąc o tym że 99% facetów bardzo zwraca na to uwagę. No i faktycznie jest o wiele higieniczniej a szczególnie w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam depilator :). Pierwszy raz jest faktycznie dla twardzielek bo boli ;) i trzeba się trochę nagimnastykować żeby sobie czegoś nie zrobić ale potem trzeba tylko przejechać raz na powiedzmy 2 czy 3 tygodnie i wtedy kompletnie właściwie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i najpierw trzeba ile się da podciąć nożyczkami, bo inaczej to będzie wyszarpywanie a nie depilacja ;). Kurde, chyb się robię bezpruderyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja używam kremu do depilacji Veet i mam po nim 2-3 dni spokoju. Potem zaczynają odrastać ale nie sa tak kłujące i sztywne jak po maszynce do golenia. Oczywiście maszynką też od czasu do czasu (jak nie mam czasu na bawienei się z kremem) ale już nastepnego dnia włoski odrastają a poza tym ja zawsze sie jakoś skaleczę:/ Raz próbowałam wosku-tydzień spokoju! A potem wrastające włoski! Ja nie wiem-wszyscy piszą że mają ok. miesiąca spokoju to czemu mi po tygodniu odrosło? Jak an razie krem najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy że nie powyrywały Ci się tylko poucinały albo... szybko Ci rosną ;). U mnie też nie jesttak, że mam 3 tygodnie porcelane ale dopiero po takim czasie jest sens coś z tym meszkiem robic ;). A ja mam bardzo kontrastową urodę, czarne brwi, rzesy i wszystkie możliwe włoski są u mnie twarde i ciemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaa7
Wiecie tak na dobrą sprawę to ja uważam, że włosy w pewnym miejscach po prostu nie powinny rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martel...
Malinko -----------------zgadzam sie z Toba . Fakt , staram sie podcinac na krociutko-kurcze jak to brzmi , ale wygalac do konca nigdy nie probowalam . Ja juz to widze jak ta moja akcja depilacji "tych " miejsc intymnych bedzie wygladac .Tylko zeby mnie nie kulo bo to naprawde jest wkurzyjace resze -dam rade. Wiem ze to glupie co na pisze , ale zawsze sie zastanawiam gdy jestem u ginekologa czy nie spytac oto czy jest to higieniczniej , ale oczywiscie zawsze na wizycie juz niemam odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martel...
Dziekuje oowieczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska888
Ja tez mam z tym problem , ale trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamicka9
A ja sobie wczoraj scharatalam. Goliłam maszynką i strasznie się pozacinałam, byłam cała czerwona i piekło, pełno krostek. Gollam pod włos i nie wiem dlaczego ale bolalo cholernie, od kilku goleń maszynką mnie boli gdy pod włos, dawnej tego nie mialam:( Próbowalam kremem veet, ale do niczego, pół mi zostalo, a reszta na drugi dzien i tak odrosła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do higieny to hm... jak ktoś się nie myje to mu łysa cipka i tak nie pomoże :) a jak dba o higienę to mogą mu kłaczki nawet starczeć. estetyka to inna sprawa. gust jeszcze inna, choć często zbliżona ;) a monotonia to kolejna sprawa... ja jestem zwolenniczką przystrzyżonego trójkącika :) a \"tam głębiej\" - maszynka elektryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafee
a czym się róźni maszynka elekrtyczna od depilatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna krowa
maszynka obcina wlosy przy skorze a depilator wyrywa je z cebulkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczna krowa
ja nienawidze swoich wlosow pod pachami w kroku. gole sie codzienie ale to jest zly pomysl. po paru godzinach zaczyna kluc. probowalam depilatorem ale boli jach cholera nie idzie wytrzymac. pojedynczo wyrwalam sobie wlosy depilatorem po chwili bylam cala spocona zdretwiala i wogole koszmar. dlalam soebie spokoj ale chyba nie wytrzymam i sie spije kiedys tak ze nic nie bede czula i sie wtedy ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafee
mleczna krowa a golisz pod włos? nie masz podrażnień? a maszynką elektrczna boli? i ja z podrażnieniami? a jest gładkośc po takiej maszynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasix 24
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od wielu lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Najpierw kupowałam gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 44
Naturalne metody są najlepsze Od kilku lat używam pasty cukrowej. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Z samego początku kupowałam gotową pastę, teraz robię ja sama. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 29
Moja przyjaciółka miała depilację laserową, i to był właśnie Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. po jednym zabiegu było widac efekt. Było w sumie bezbolesne. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 27
Znajoma zrobiła sobie depilację laserem, o ile zapamiętałam, to był to Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Sama byłam pod wrażeniem efektu. Już po jednej sesji widać było efekty działania lasera. To był bardzo dobry wybór. Zabieg był bezbolesny. Super rezultat. Jeśli myślicie o zabiegach depilacji laserowej, to naprawdę polecam. http://www.dfu.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×