Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy_bardzo

po co wlasciwie jest to forum ?

Polecane posty

Gość ciekawy_bardzo

po co jest to forum na którym pierwotnie zakładajac miały toczyc sie tematy o "życiu erotycznym" a obecnie jest miejscem gdzie prymitywy którzy zatrzymali sie na etapie rozwoju embrionalnego mogą sie pomabijac z ludzi którzy przychodza tu szukac odpowiedzi na nurtujace ich pytanie, lub miejscem gdzie zamiast dostac krotkiej i wyczerpujacej odpowiedzi (co NIC NIE KOSZTUJE) otrzymuje tylko "takie tematy juz były" "zaśmiecasz forum" "idz spac jestes gówniazem" LUDZIE CO WY ROBICIE ! a co to szkodzi ze po raz 100000001 ten temat sie powtarza, przeciesz to was nic nie kosztuje a wole zeby to forum bylo zasmiecone tysiacami takich samych pytan, niz załosnymi tekstami poszywaczy czy innych wałkoni próbujacych biernie sie dowartosciowac :| jezeli nie podoba wam sie to pytanie to nie odpisujcie na nie.. za 15 minut zniknie ze strony bo pojawi sie 30 innych.. jesli nie podoba sie wam to co pisza inni nie czytajcie tego.. a jesli ponizanie drugiej osoby na forum, drwienie z problemów drugiego czlowiek, tylko dlatego ze sami jestescie prostymi ćwiokami i macie bardzo niskie mniemanie o sobie, a bezpieczeństwo dajace wam komputer nie naraza waszego zdrowie jest dla was szczytem marzeń to weździe lina i powieście sie na najbiższej grubej (bo szkoda zeby sie zlamala pod wami gałąź i drzewo ucierpialo) gałezi... bo takich ludiz jak wy naprawde nie potrzeba na tym świecie... WIEC PROSZE ! zachowajmy choc resztki kultury i wyrozumialosci jesli ktos cche o cos spytac niech pyta jeden dwa czterdziesci razy, odpowiedz na jego pytanie przeciesz nic was (nas) nie kosztuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_bardzo
lubię podszywy to sens mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przykro
mi za długi ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_bardzo
wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_bardzo
ale w czym problem ? dlaczego za długi ? co w tym trudnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytać się nie chce. Może mały konspekcik? Skrócik? Streszczenie? Chyba, że mamy gadać o tym, że za długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_bardzo
wlasnie widze naprzyklad ten daemno teraz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja już sensów nie szukam ;-) I tak mi się napisać chciało, że takie tamaty to chyba spod palcy idealistów. Z całym szacunkiem, ale właśnie jestem odzierana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlitta że jak
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ideałów, nooo... Getting real, chciałoby się rzec. Całkiem fajne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
cos w tym jest pamietam ze kiedy zaczalem tu bywac po raz pierwszy to znacznie wiecej bylo tu pytan i prosb o pomoc a teraz zrobilo sie kolko wzajemnej adoracji ale taki chyba los foow internetowych - kostnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee... bez przesady
dobry podszyw nie jest zły. szkoda tylko, że kpi się tu czasami z poważnych problemów. co innego, gdy ktoś zakłada żartobliwy topik, a co innego, gdy pyta "na poważnie". masz rację co do powtarzających się topików. forum jest po to, by na bieżąco toczyła się rozmowa. nie cierpię, kiedy ktoś odsyła mnie do topiku-tasiemca, na którym inni wymieniali się poglądami miesiące temu. jakbym chciała poczytać to wklepałabym hasło w google, skoro jednak zakładam tutaj temat, to znaczy, że chcę wymienić z kimś poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRANCA - to nie ja
no wlasnie o to chodzi. ale widac, ze sa tez pewne osoby,ktore dopierdalajac innym - dowartosciowuja sie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×