Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Zdrowych... pogodnych... i w miłej rodzinnej atmosferze. ( i za bardzo nie folgowac z odzywianiem zeby za duzo nie bylo do odrabiania.... oczyszczania ;) hihi ) Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Witam :) Siako Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz. W lecie zrobie ta nalewke napewno, zazdroszcze Ci ze pozbylas sie wilczego apetytu na lakocie, ze wygladzila Ci sie cera, ze wlosy masz w lepszej kondycji, ze nie masz juz zaparc :) ja tez bym tak chciala! 😭 Wiem ze siemie lniane jest dobre na te sprawy, bo kiedys je wcinalam i do toalety chodzilam jak w zegarku, ale przestalam bo uslyszalam kilka nie pochlebnych informacji na jego temat. Np. ze nie nalezy codziennie spozywac go zbyt duzo bo to moze byc szkodliwe, nawet bardzo...... niewiem ile w tym prawdy, ale przestalam siemie pic bo sie wystraszylam konsekwencji. Teraz mysle ze to chyba bujda na resorach. Siako podaj mi prosze ile tego kleiku dziennie spozywalas i czy to siemie gotowalas czy tylko zalewalas goraca woda? Napisz......prosze A skad wiedzialas ze masz candide? robilas badania, czy domyslilas sie po objawach? Bo ja juz tez nieraz sie nad tym zastanawialam, u mnie objawy niestety w wiekszosci sie zgadzaja, ale badan nie robilam. Czyli Siako Ty sie pozbylas choroby? czy jeszcze nie do konca, wiem ze to dlugotrwaly proces niestety :( Jeszcze raz dziekuje Ci za odp i nie przejmuj sie niczym za bardzo, to pewno przesilenie wiosenne, wszyscy od czasu do czasu czyjemy sie zle, tak juz jest, ale najlepsze jest to ze po burzy zawsze wychodzi sloneczko :) wiec uszy do gory. Papajo oleju nigdy nie mialam starego, no cos Ty ;) Patrze na daty, sprawdzam co kupuje. I tez robilam z budwigowego i tez jest niedobry, no poprostu mi nie podchodzi i basta. Teraz mam poprostu olej lniany, zimno tloczoczy, nie wiem czym sie rozni od budwigowego, na moje oko to niczym. Troche tylko cena i troche smakiem, na + oczywiscie. Plywak dzieki za linka :) i mam jeszcze jedno pytanko, ta miksture ktora mi poleciles do picia (pije calutki czas :) ) z oliwy i cytryny to trzeba pic 1xdziennie czy 2x? Ja pije raz ale nie jestem pewna czy na poczatku nie pisales o 2-och razach, a pozniej cos mi sie obilo o oczy ze pisales o 1 razie i juz zglupiala i nie wiem :P No wiec napisz mi jeszcze raz.......prosze :) Wesołego jajka, kurczaków, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, tęczowych mazurków, mokrego dyngusa I ode mnie całusa ;) Życzenia wielu radosnych chwil na Święta Wielkanocne przesyla Milka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka raz dziennie na czczo w zupelnosci wystarczy Wesolych Swiat 4 all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys pisalem , ze zauwazylem, iz przy przygotowaniu sody z klonowym porysowalem patelnie, a niektorzy uzywaja sody do czyszczenia zebow, oto co pisze Clark "......Nie stosuj pasty do zębów, nawet odmian zdrowotnych. Używaj samej wody lub sody oczyszczonej (patrz Źródła), lecz najpierw ją rozpuść -w przeciwnym razie może rysować szkliwo. ...*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Witam Świątecznie :) Plywak dzieki za szybka odpowiedz :) Darvas trafne spostrzezenie.... tez (choc juz dosyc dawno) ale przez pewnien czas mylam zeby soda, ale krociotko, wiec na szczescie nie zauwazylam skutkow ubocznych nierozpuszczonej sody. Ale dzieki Tobie mamy juz przestroge na przyszlosc, dzieki :) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Wlasnie dlatego to zamiescilem, aby na przyszlosc inni tez byli tego swiadomi. Makler Znalzlem tez u Clark na temat przebarwienia skory o ktorym rozmawialismy "......Woda utleniona, stężenie spożywcze. Ma właściwości antyseptyczne. Jako utleniacz, nigdy nie powinna stykać się z metalem (wypełnienia metalowe). W kontakcie ze skórą może ją wybielić i powodować pieczenie. Jest nieszkodliwa....." To co ja u siebie zauwazylem. Ale z tego co ona pisze mozna wywnioskowac, ze nie ma co sie tym przejmowac. A jak twoj palec (polany perhydrolem), odzyskal swoje normalne kolory, czy jest "martwy"? Jezeli chodzi o klonowy z soda to widze ze jest bardzo skuteczny, dokladnie tak jak pisze Moritz. Bede to co jakis czas stosowal. Widze , ze ten proszek zasadowy, ktory caly czas biore, daje tez efekty, stolec ma rozne barwy, czesto zielona i zolta z czego wnioskuje, ze sie ladnie wnetrze oczyszcza, co jakis czas pojawia sie kolor czerwony, ale jego jest coraz mniej. Robie dokladnie to, o czym pisala Clark, wczesniej ph moczu rano mialem ok 5.5 teraz staram sie doprowadzic aby byl pow. 6 i taki pozostal nawet po ryzgnacji z proszku zasadowego. Ostanio zaczyna sie pojawiac rano ph pow.6 Od chyba juz 4 tygodni wlasciwie nie jem nic kwasowego, tylko kasze i warzywa, wiec w koncu pewnie dojde do celu. Oto co ciekawego znalazem w opisie dzialania Alkala N "...Jesli wartość pH moczu spada ponizj 7 - przewazają kwaśne składniki moczu. Jeśli pH jest ponizej 6, następuje patologiczne zachwianie równowagi. W przypadku długotrwałych przesunięć pH w stronę odczynu kwaśnego, wzrasta udział kwaśnych produktów przemiany materii w płynach komórkowych i w moczu, co moze prowadzić do powaznych zaburzeń w organizmie..." "...ALKALA wpływa głównie na mezenchymę (przestrzeń międzykomórkową, przestrzeń Pischingera), która ma decydujące znaczenie dla wszelkich procesów odzywczych i wydalniczych komórek organizmu. Wszelkie blokady i zaburzenia funkcjonalne oraz zmiany pH zachodzące w tej przestrzeni prowadzą do obnizenia sprawności czynnościowej wszystkich narządów w organizmie..." Poniewaz tan srodek opiera sie na tych samych skladnikach co proszek zasadowy i inne tego typu (ALKALA N w postaci proszku zawiera głównie wodorowęglan sodowy (Natriumhydrogencarbonat) i wodorowęglan potasowy (Kaliumhydrogencarbonat) oraz cytrynian sodu (Natriumcitrat)) a wiec to jest to o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Darvas :) Napisz dlaczego sadzisz ze klonowy z soda jest bardzo skuteczny? Po czym to zaobserwowales? Tez myslalam zeby go zastosowac u siebie, ale te zaparcia moje.........chyba sa przeszkoda, jak myslisz, bo wydaje mi sie ze jak organizm podczas tej kuracji zacznie sie oczyszszczac a tu blokada i nie mozna wywalac smieci, to moze byc dziwnie. No chyba ze klonowy na zaparcia tez jest dobry :) napisz Darvas co zaobserwowales po jego stosowaniu, jestem bardzo ciekawa. A co to jest ten proszek zasadowy? bo z tego co piszesz to fajna sprawa skoro po nim wydalasz takie kolorowe stolce, to musi porzadnie oczyszczac. Darvas a moze Ty mi cos doradzisz na zaparcia, probowalam mnostwo rzeczy juz i nic nie pomaga :( jelito tez juz oczyszczalam (zadnych rewelacji nie bylo, troche sie zawiodlam) teraz pije Colon C, nawet przez chwile cos ruszylo, ale to tylko przez chwile i tylko na chwile, dalej kicha. Sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Darvas :) dodam jeszcze odnosnie tych moich zaparc, ze mimo iz jestem szczupla osoba to brzuszek mam dosc wystajacy (jak Alusia) i twardy wlasnie w oklicy jelita grubego, wiec stawiam na kamienie kalowe....:( tylko nie moge trafic za nic na metode, ktora sie ich wkoncu pozbede! Masz moze jakis pomysl? Bylam nawet kilka dni (dokladnie 4) na samych sokach + lewatywy z kawy (napewno ogladal ktos "UZDROWISKO WSTYDLIWYCH CHOROB"- tylko tam po sokach i kawie ludziom wychodzilo niesamowicie duzo kamieni kalowych, wiec i ja sie skusilam na taka terapie). Podczas lewatyw wychodzily takie grube nitki sluzu, ale dluzej nie wytrzymalam, za malo efektowne bylo to oczyszczanie a za bardzo meczace, w ostatnim dniu dostalam takiego dola ze kapiac sie, siedzialam godzine w wannie i ryczalam :( psychicznie nie wytrzymalabym ani dnia dluzej, fizycznie jakos dalabym jeszcze rade, no ale trzeba bylo przerwac bo jeszcze troche i skonczyloby sie kaftanem :P Jezeli ktos zna jakies skuteczne metody pozbycia sie kamieni kalowych lub przynajmniej zaparc, to niech napisze :):):) BLAGAM :) Milka bedzie bardzo bardzo wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Jesli chodzi o sode i klonowy to jest to terapia polecana (jedna z kilku) przez Moritza na raka. Najlepiej jakbys poczytala sobie jego pozycje "Rak nie jest choroba", prawdopodobnie jest na chomiku Maklera. Ma oczyscic oragnizm z chorych komorek, bakterii. Jest bezpiecznym i silnym srodkiem, co ja osobiscie w pelni potwierdzam. Osobiscie uwazam, ze mozna sobie te terapie przeprowadzic nawet kontrolnie albo z ciekawosc jak to zrobil Makler. Jest tania, prosta i krotka(7-8 dni). Jezeli beda jakies efekty to znaczy, ze cos jest nie tak i nalezy dalej szukac w tym kierunku. U mnie juz na nastepny dzien pojawil sie czarwony (wlasciwie ciemno- rozowy) mocz i stolec. Po trzech dniach w czasie wyproznienia bylo tego bardzo duzo po czym kolor ten zniknal. Po dwoch dniach pojawil sie ponownie (ju tylko stolec) i wtedy dokladniej sie przyjzalem i zauwazylem, ze lwasciwie stolec jest normalny tylko w nim sa jakby male nasionka z ktoych ta barwa sie wydobywa jak kal polezy troche dluzej w wodzie. Dlatego po tej terapii zdecydowalem sie na proszek zasadowy (zawiera min sode) zwlaszcza, ze z pomiaroww ph moczu rano wynikalo, ze jest za niskie (ok5.5) jak na to co jem (tylko warzawa i kasza). Aktualnie biore caly czas tez MO, ktore ma za zadanie min. likwidowac zlogi , zgodnie z tym co pisal Plywak. Sadze tez ze MO rowniez dziala, powoli ale systematycznie oczyszcza organizm. Niestety, albo na szczescie, nigdy nie mialem problemow z zapraciami wiec w tym wzgledzie wiele tobie nie pomoge. Jezeli chodzi o lewatywy to tematu tez jeszcze nie ruszalem, choc mam zamiar niebawem, ale zaczne od lewatywy z piolunem na pasozyty. Zdaje sie ze ktos pisal o lewatywie z sokiem z cytryny i wyobrazam sobie, ze to mogloby wyplukiwac zlogi w jelicie, nie wypowiadam sie jednak, na pewno napisza cos madrzejszego koledzy z wiekszym doswiadczeniem, jak wroca ze swiat. A tak z ciekawosci sprawdzalas jakie masz ph moczu rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Darvas dzieki za ekspresowa odpowiedz :) Bede musiec poczytac Mortiza, koniecznie. Mam straszna ochote wyprobowac ten syrop z soda, tylko powstrzymuja mnie te cholerne zaparcia! A efekty masz zadziwiajace, czerwony stolec.......ciekawe zjawisko, ja mam kilka chorob, ciekawe jakie u mnie bylyby efekty. Moze organiazm chcac pozbyc sie tego z czego by sie oczyszczal, przebrnalby jakos przez jelito, niewiem. Moze ktos wie czy zaparcia sa przeciwskazaniem do zastosowania klonowego z soda? Darvas a dlugo stosujesz juz MO? Tez o tej metodzie podczytywalam troche ostatnio, masz moze jakas fajna stronke na ten temat? Moze i ja zaczne "to" brac ;) Lewatyty z cytryna tez juz stosowalam i powiem Ci ze lepsze urynowe, sa bez porowniania bardziej efektywne, robiac z cytryna w pewnym momencie zaczyna wylatywac czysta woda, a podczas urynowej raczej tak sie nie dzieje, caly czas albo kupka albo ciemna woda....z kupka :P Darvas nie sprawdzalam nigdy ph moczu, nawet sie boje, pewnie tragiczne. Ale kupie paski i zmierze i dam znac jak tam moja zasadowosc sie ma albo i nie... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby podać dobry link to tego oczyszczania wątroby ? Kliknąłem na pierwszy w google, ale tam w składnikach jest jakaś nalewka orzechowa, której w Polsce nigdzie nie widzę, żeby mozna było zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzecie moze mineraly jonowe np. w formie napojow, o ktorych pisze np. Moritz? Milka Moritz "Niezwykle plukanie watroby i woreczka zolciowego" tam znajdziesz prawdopodobnie pomoc na swoje problemy. Ja startuje od jutra z plukaniem jelita za pomoca soli gorzkiej wlasnie z tej pozycji. Oj bedzie jazda( mam nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśka 12
Jak przeholowałam w diecie ,glównie w pochłanianiu ciast,to powinnam zrobic przerwe w piciu wody utlenionej? Eh,to paskudne łakomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Witam. Pomimo,że jestem po oczyszczeniach wątroby pojawiły mi się na szyi ciemne wisiorki . Kiedyś czytałam , że jest to objaw zanieczyszczonej wątroby .Może ktoś z Was wie jak się tego pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja myję zęby sodą i imbirem w proszku i jest ok. Milka Na zaparcia pomaga doraźnie herbata z rumianku,lewatywa.Ale tak naprawdę to zróżnicowana dieta bogata w kasze,jogurt,kefir,owoce,warzywa.Musi Ci się to wszystko unormować.Możesz pić soki zaproponowane przez Tombaka. Jak zaczęłam żyć wg jego filozofii,to miałam takie czyszczenia jelit,że myślałam,że się wykończę:posiedzenia na toalecie trwały z godzinę,smród,potworny ból ,no nie wiem,jak skręt kiszek.Miałam tak 3 czy 4 x w odstępach tygodnia czy dwóch...Za lewatywy się wtedy nie brałam.Myślę,że wtedy wyczyściłam się z kamieni,może nie całkowicie. Teraz odkryłam lewatywy z moczu,też czyszczą.No i chcę z piołunu spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darvas od jutra zaczynasz plukanie jelit czy watroby ? odnosnie alkalizacji organizmu, to duze wlasciwosc alkalizujace posiada lecznicza woda „Franiszek" charakteryzujaca sie m.in. wysoka zawartoscia sodu. http://www.hurtownia-mikolaj.pl/woda_lecznicza_franciszek.html Rok temu, po kilku dniach picia w ilości ok 1L dziennie, ph zbadanego moczu wyniosło 8.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Darvas te ksiazke juz przeczytalam jakis czas temu, ale nie pamietam aby Mortiz pisal tam wiele o metodach na zaparcia, a moze poprostu juz zapomnialam, pewno niedlugo bede musiala odswiezyc sobie pamiec i jeszcze raz przeczytac, ale dzieki za trop ;) No wlasnie a z tym plukaniem jelita sola gorzka to masz na mysli oczyszczanie watroby, czy samo plukanie jelit? Iska nie przejmuj sie, to wkoncu Świeta byly, wiec mozna bylo sobie pofolgowac......a od jutra znow trza zacisnac zeby i wlaczyc lampke kontrolna i bedzie git :) Bogumilo a mi sie wydaje, ze takie wisiorki moga wskazywac na polipy w jelicie. Matylduś :) z nieba mi chyba spadlas. Dzieki za rady Kochana. Prosze Cie ogromnie napisz mi jeszcze jaka konkretnie filozofie Tombaka masz na mysli, jakie metody stosowalas? Dzieki czemu tyle osiedzialas sie w toalecie, tez tak chce :):):) Napisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Milka alpejska Pytałaś mnie o grzybicę, czy miałam stwierdzoną. Otóż miałam w 2009 roku, tak z czystej ciekawości zrobione badanie z krwi na obecność InG specyficznego candida. Wynik mi wyszedł "bardzo wysokie zagrzybienie". Zaczęłam czytać różne informacje i na jednym formum (chyba kafeteria candida), osoba o pseudo "WYLECZONA" napisała właśnie taki przepis na walkę z grzybicą (siemie lniane, nalewka orzechowa, drożdże i tran), zaczęlam to stosować i moje samopoczucie się polepszyło (zniknął zły humor, zmęczenie ospałość). ale gdy zauważyłam poprawę, to tak po trochu przestawałam brać te specyfiki... i przyszły mi nowe choroby, kamienie żółciowe, depresja. Tak że nie można mnie nazwać wyleczoną. Jedno jest pewne nie mam zaparć. Ale najbardziej kłopotliwa jest dla mnie powracająca depresja, raz jest lepiej, raz gorzej. Czasami mam wrażenie, że jak zaczęłam stosować te różne specyfiki, to właśnie zaczęły się u mnie pojawiać stany depresyjne... ale to tylko moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka prosze nie zganiac wystajacego brzuszka :):) na kamienie kalowe hiehie aby trzymac okolice talii w "ryzach" odpowiedzialne sa miesnie proste brzucha (glownie , oczywiscie i tylne i boczne tez ale w mniejszym stponiu maja wplyw na wystajacych brzuszek ;) ), ktore to maja za zadanie trzymac cala talie stabilnie i silnie ( cwiczyc przednia i tylna strone talii) lewatywy troche tez splaszcza brzuch....ale nie jest to glowny czynnik popatrz na talie plywakow :) talia pracuje caly czas, choc nie tak intesnywnie jak ramiona i "cala" gora czy biodra nogi i tu ogolnie...co wy macie z tymi zaparciami? duzo "trocin" jesc to nie bedzie najmniejszego problemu pol szklanki owsianych pol zytnich orkiszowych czy innych...zalac letnia woda do namiekniecia, lyzka miodu lyzka kakao, lyzka oleju z dyni lnianego lyzka z pestek winogron troche pokruszonych skorupek jajecznych lyzka rodzynek i masz przepyszne i zdrowe sniadanie duzo witamin mineralow olejow wody kakao slodkiego...bylego lasucha slodyczowego :) zaspokaja pod kazdym wzgledem i juz po takim sniadaniu wogole mnie nie ciagnie do slodkiego i czekolad w ciagu dnia miks swiezy owocowo warzywny "pochodna " jaroslawa przepisu 2 pietruszki,4 marchewki 3 jablka seler buraczek czerwony, zalac zelatyna,,,,wychodzi mi 7 pelnych salaterek jedna dziennie z olejami jak na snaidanie + 2-3 g wit C + pokruszona skorupka + lyzka miodu...ew troszke wody i mam znow centrum witaminowo mineralne i o zadne braki sie nie martwie jesli dodam do tego kilka kromek chlebka ciemnego to mam syty zdrowy posilek znow obfitujacy w mase "trocin" blonnika polecam wyprobowanie takich :) kombinacji trociny - balast i oleje i nawodnienie i zadnych zaparc nie bedzie i jelita solidnie oczyszczone lewatywami beda sie na biezaco oczyszczac i doczyszczac colon C i blonniki to wywalanie pieniedzy w bloto lepiej za to kupic kilka rekalmowek zielonego i stosowac codziennie i bardziej na zdrowie to wyjdzie! darvas ja po perhydrolu tylko raz mialem kilka opuszkow tak jakby po przejechaniu po powapnionej sciannie :) szybko skojazylem i solidnie starlem pumeksem perhydrol trzymam w takiej buteleczce jak po aptecznej wodzie utl....widocznie jedna kropelka gdzies tam splynela... teraz owinalem papierem....ze ma co ew wilgoc wchlaniac...gdyby jakas kropelka sie zablakala... tyle ze na wierzchu troche naskorka bylo utlenione.... delikatna sprawa... ale trzeba uwazac na mnie soda nie zrobila...zadnego wrazenia, poza tym ze pare razy....po tym mialem jakby delikatne odbicie :) niby po slabo gazowanej wodzie hiehie ale moja mala... skutecznie na nia to dziala....oslabiona przymulona glowa ja pobolewa, stolec "niby normalny" ale syfiasty oczyszcza ja to i czy to proszek zasadowy czuy skorupka jajeczna...tez czytalem ze ma wlasciwosci przyciagania i oczyszczania organizmu z pochowanych po zakatkach ciala naszego ciezkich metali i toksyn wlasnie przelatuje malachowa... tez tam o moczu... ze w nocy i rano mocz jest kwasny pozniej coraz bardziej zasadowy sie robi zadnych patalogii stanow chorobych oslabienia stanow zapalnych...niczego takiego nie obserwuje forma rosnie caly czas co widze po treningach silowych, bo tu od razu nawet niedostateczna regeneracja wylazi od razu nie ma co chyba przeginac... chociaz...kto woli :) jesli panie pisza ze maja problemy z zaparciami....to znaczy ze za malo zielska jedza czyli podstawa do odkwaszania... wszystko sie uzupelnia a ja sie coraz lepiej miewam :) i juz takie drobiazgi mnie nie frapuja mierzylem u ojca PPM hehe jak ten czas leci w lipcu juz bede mial rok osmoze a ttatus...juz teraz w maju...4 lata!! raz juz filtry zgrubne wymienial...teraz wszystkie orpocz membrany liczyl ze na 9 lat mu starczy membrana... male zuzycie i dosc czysta woda po zlaniu wody.... mineralna 44-47 PPM demineralizowana 34! u mnie mineralna 34 demineralizowana 28 iska :) dzien warzywno owocowy....albo 3 dnia na diecie jablkowo wodnej lewatywka wstepna oczyszczajaca pozniej kawowa... i jestes jak nowa :) a wode ...chlej :) i sie nie szczyp bogumila... wiszace brodawki....polipy w jelitach przewodzie pokarmowym picie uryny...lewatywy urynowe przed tym oczyszczenie jelita grubego lewatywami i oczyszczanie watroby hehe takze niewielkie roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Milka Filozofię-czyli uważam na to, co jem.Przede wszystkim nie łączę mięsa i ziemniaków itd.Dużo warzyw,owoców i jak pisałam wyżej.Makler pisze o "trocinach"-to właśnie wymiata z nas resztki. Staram się nie kupować przetworzonego pokarmu,np.migdały zawsze w skórce,swoje warzywa jem nieobrane.Jeśli masz książki Tombaka,to wypróbuj w przyszłości tych soków.Zobaczymy jak na Ciebie zadziałają. Ja to wspominam jak koszmar,dziwiłam się tylko gdzie to we mnie mieściło się.Nie rzucałam się na kuracje wszystkie,tylko powoli nauczałam swój organizm nowych nawyków. Chleba świeżego nie jadam,masło jem przez siebie zrobione,ale nie za często. Pewnie,że nie zawsze się udaje,albo nie ma czasu na przygotowanie zdrowych pokarmów,to wtedy na szybcika najlepsza jest kasza i surówka,orzechy,słonecznik... Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Nie spodziewalem sie u ciebie zadnych specjalnych reakcji po sodzie, ale u mnie to dziala, podobnie jak proszek, zaczyna podnosic sie ph, to poranne, najnizsze. Wiadomo ja jest pozadnie zanieczyszczony a ty nie. Ja teraz to stolec mam w roznych kolorach teczy (prawie), tak ze ciesze sie, ze to dziala. Z perhydrolem chodzilo mi o wyjasnienie czy te odbarwienia jakas powazna sprawa, typu martwica, ale z tego co piszesz to nie, co potwierdza teorie Clark ( nie tylko jej), ze utleniona jest bezpieczna. Aha napisz gdzie kupujesz wit.C Plywak Ciekawa ta woda rozejrze sie za nia u siebie. Moritz w swojej ksiazce pisze o sposobach czyszczenia jelita i jako alternatywe do hydrokolonoterapii proponuje stosowac gorzka sol raz dziennie przez 3 tygodnia. Dzisiaj wzialem pierwszy raz i niestety nic na mnie nie podzialala. On pisze ze przez godzine czyszczenie. Moze zacznie sie cos dziac za pare dni? Tak sobie teraz mysle jezeli tam jest porzadnie zasyfione to trudno sie pewnie przebic przez te zlogi. Jak sie troche rozmiekcza to sie moze ruszy. Czy ktos moze wie jaki odczyn moze dawac gorzka sol w organizmie? Bedzie zasadowa jak morska czy raczej bedzie zakwaszac, bo wydaje mi sie po dzisiejszej obserwacji mojego organizmu, ze raczej to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja maj
może kogos zainteresuje N IEKTÓRE FARMACEUTYKI NIE LECZĄ CHOROBY ALE TAKŻE POWODUJA SKUTKI UBOCZNE DAJACE POCZĄTEK NOWYM SCHORZENIOM. o tym czytaj od strony 19 stej http://www.jonizator.pl/w...odow_swiata.pdf Jak i o szkodliwosci syntetycznych witamin http://www.eioba.pl/a/1kz6/witaminy-naturalne-a-syntetyczne Cała prawda o syntetycznych witaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ludzie, ludzie....oj....obżarłam się i słono za to zapłaciłam, oj...całą noc ból w okolicy woreczka żółciowego...sylimarol, no-spa, ...i nic...dopiero pod koniec dzisiejszego dnia spokojniej...muszę usg woreczka, a może to żołądek...oj, ludzie...wracam do pasty budwig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja :):) oj ty....stare ;) niemadre dziewuszysko hiehie czyzby sie jeszcze nie nauczylo? hihihi masz co zes chcialo i placz ;) no nima letko... ale takie chwile ucza! ze te stare przyzwyczajenia...stare style jedzenia, nie sa zdrowe darvas jesli chodzi o vit C to ja sam moge ci tylko z reka na sercu polecic suplementy dr Ratha - musisz w swojej okolicy znalezc albo dystrybutora, sprzedawce albo gdzies na necie znalezc zarejestrowac sie i beda ci przysylac a ja zrobilem eksperyment... bo tak czytam...i wszystkie firmy od suplementow teraz do wit C laduja duzo dodatkow bioflawonoidow i inne naturalne bajery wzmagajace przyswajalnosc wit wiec w hurtowni chemicznej gdzie kupuje perhydrol kupilem 100 g kwasu l-askorbionwego cz.d.a - cos kolo 25 zl, i tak sypie do mojej witaminowo mineralnej mieszanki warzywnej zeby zapewnic jak najlepsze naturalne dodatki zeby jak najwieksza mozliwa przyswajalnosc owej sztucznej wit byla sporo laduje i nie czuje w urynie zadnych zmian smakowych wiec moze ... nie jest tak zle...jak sie moze wydawac tez zamierzam kupowac wit c ratha...a to taki....probny strzal ;) zebys perhydrolem nabawil sie martwicy to bys musial palec zanurzyc w kieliszku pelnym pelnym owego plynu... miesko by skwierczalo hehe i pewnie od kosci by odeszlo smarowanie takim nie rozcienczonym... nie wiem jak gleboko by uszkodzilo skore - akurat do takich eksperymentow mnie nie ciagnie ciesz sie za tak ladnie na ciebie dziala syrop z soda :) ja niedlugo rusze z cytrynowa lecznicza tombaka... i tu cos mnie moze ruszyc :):) bo sporo tego kwasu pojdzie ( 2-3 dni to prawie cos kolo litra na dzien sie pije :D ) co do soli gorzkiej... gdy ja zaczynalem czyszczenie watroby, to przeczyszczanie bralo mnie dopiero kolo 9-10 godziny w niedziele...czyli po 4 porcjach soli godzkiej pozniej juz kolo 21 w sobote...czyli po 2 porcjach a teraz juz troche po 20 3 tygodnie...na soli gorzkiej... hm... ja bym sie troche martwil o wchlanialnosc i przyswajalnosc z obszaru jelita grubego gdzie najwiecej cialo pobiera zebys sie niedoborow nie nabawil...uwazaj i obserwuj... spadki energii... jakosc skory....pekanie skory w kacikach ust wiem ze malachow pisal ze sol gorzka dziala na toksyny jak magnes na opilki metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo swiat i nie tylko, macie jakis wyprobowany przepis na majonez domowej roboty ? A moze jakis pomysl czym oprocz nabialu zastapic majonez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×