Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Zapomniałam jeszcze dodać, że dostałam różne rady i wskazówki, ale też leki homeopatyczne. I tu znów spore zdziwienie - bo to są dokładnie, identycznie te same leki, które już biorę. Kuracja musi trwać kilka-kilkanaście miesięcy, więc fajnie, że mam jej potwierdzenie - a nie np. coś nowego. Ja biorę te specyfiki już około miesiąca i widzę poprawę - bez dwóch zdań - nawet jeśli to badanie pokazuje wysoki poziom candidy, to ja wiem, że on jest i tak duuużo niższy niż był. Leki homeopatyczne tak naprawdę mają "uleczyć" jelito - chodzi tu o tzw. nieszczelne (cieknące) jelito. I to musi trwać... nie zrobi się w kilka tygodni. Ale to podstawa pozbycia się alergii i innych dolegliwości. No i jeszcze - doszedł mój zapper. Od dziś generator na candidę (trzy razy dziennie) i na lamblie - jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek - robiłam w Vega-medice w Warszawie. Co do mojej radości - była przedwczesna. Poczytałam o tych lambliach. Cholernie się mi teraz wszystko zgadza - lamblie i candida idą w parze - a ta para z kolei uszkadza jelita, czego wynikiem są alergie pokarmowe.... Same lamblie zwalczyć - nie jest łatwo. Są teorie, że to jest niemożliwe. A jesli nawet, to bardzo trudne leczenie + dieta + wyparzanie wrzątkiem, generalne sprzątanie. Nie wiem, czy zacząć od antybiotyku (takowy mi przepisali, ale ja brac tego nie za bardzo chcę), czy najpierw spróbowac jeszcze ziół... nalewki z orzecha, vernicadisu, podobno olej z oregano dobrze tu robi... nasz stary chlorochinaldin na gardło tez je tłucze... Wiem, wiem, to nie to forum... ale trochę Was tym pozanudzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Kiedyś czytałem, że to wyparzanie, prasowanie bielizny itd. nie ma sensu. Ja osobiście nie zdecydowałbym się na antybiotyk tylko walczyłbym ziołami, nalewkami etc. i zapperem oczywiście. a po pol roku albo roku powtorzyl badanie Jakieś rady przed wizytą w Vega-medica tzn. do kogo konkretnie się zapisać ? To badanie nazywa się biorezonans ? Na jakie koszty musze sie przygotowac ? trzymaj sie , bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie mlynki do ziaren? Musze cos kupic i nie wiem, co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann Jak się objawia u Ciebie lamblia i candida? Ważne,że nie masz innych lokatorów. Darvas Ja mielę ziarno w Thermomixie. Znalazłam taki oto przepis: nieżyjącego już ks. Kukawskiego z Mińska Mazowieckiego Propolis : Codziennie 3 razy dziennie po 20 kropli na łyżkę przygotowanej wody przed jedzeniem Podstawowe zioła to mięta i dziurawiec 1 dzień: podbiał , mieta i dziurawiec 2 dzien babka, mieta i dziurawiec 3. dzien bratki mięta i dziurawiec Kazdego dnia po łyzce każdego z ziól gotować 1 min i odstawic na 1 godzinę. Pić 3 razy dziennie po pół szklanki po jedzeniu. Kuracja trwa 2 miesiące. W weekendy co tydzień przez 3 tygodnie dieta: Rano na czczo 4 łyzki oliwy z oliwek z sokiem z 1 cytryny, a potem zjesc pół talerza ryżu na wodzie z masłem i wypić 1/2 oranżady. W tym dniu jeść duże ilosci pestek z dyni, soku z kiszonej kapusty, kasustę kiszoną ogórki kiszone, czosnek, śledzie marynowane, grzyby marynowane, cebulę i chleb razowy na zakwasie. Nic innego ! Wszystko co jest kwaśnie. Do picia tylko wrotycz i piołun Wrotycz 3 razy dziennie 1 szklanka wody i 1 łyzka ziół gotować 1 min i pić po 1/4 szklanki pól godziny przed jedzeniem. Piołun to samo. Lewatywa z wrotyczu na koniec dnia ( 1/2 szklanki) Gotować jak wyżej i zrobic przed spaniem. Po płukaniu wlać pół litra ciepłego mleka do nocnika, usiąść i czekac aż zawartosc lewatywy spłynie. Lamblie kochają mleko, dlatego jak je podtrujesz całodzienną dietą to jego zapach skusi ich do opuszczenia Twojego organizmu. Podczas tego dnia nie wolno jeść słodyczy ani mleka!. Tym sposobem wyleczyłam 20 lat temu córkę z lambli, osiki tez nie mają szans. O wrotyczu poczytajcie sobie w googlach. Wotycz był stosowany oo sredniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Też chcę nawiązać do Moritza, mam dwie jego książki : płukanie woreczka i watroby oraz rak nie jest chorobą. Czy w Polsce wydano jego "ponadczasowe tajemnice zdrowia i odmładzania"? czy ktoś ma do niej dostęp albo wersję angielską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann Ja trochę boję się tej suplementacji. Mam takie wrażenie, że jak wszystko będę dawała organizmowi w suplementach, to on się tak "rozleniwi", że już nie będie mu się chciało pobierać tych składników z pożywienia. Mimo tych obaw i tak pewne suplementy zażywam: tran, drożdże i magnez. Jeśli chodzi o kamienie w woreczku, to zapisałam się na USG (20 maja), żeby sprawdzić czy oczyszczanie Huldy + MO słoneckiego przyniosły jakieś efekty. Mam do Was wszystkich pytanie: czy słyszeliście o EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności)? Jest to take dziwne coś związane z przepływem energii i meridianami. Dzięki stosowaniu tych technik można sobie pomó w wielu problemach natury psychicznej. Metoda polega na "opukiwaniu" określonych miejsc na ciele i powtarzanie pewnych afirmacji. Trochę to dla mnie takie czary-mary. Ja zawsze z obawą podchodzę do "cudownych metod" i wolę usłyszeć coś od ludzi, którzy nie są podstawione aby reklamowały dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek - dziękuję za bardzo miłe słowa :) Najważniejsze to poznać przeciwnika, to już sama walka z nim będzie łatwiejsza. Musisz się przygotować na koszt około 200-250 zł. I niestety, ja została od razu uprzedzona, że jeszcze 3-4 razy muszę tam zajść. Ale mam nadzieję, że już będzie taniej. Najgorzej jest z lekami - są DIABELNIE drogie. No ale dla mnie są skuteczne... Zapisałam się telefonicznie - osoba dowolna, nikogo tam nie znam i nie mogę specjalnie polecić. Mówiłam że chodzi mi o zdiagnozowanie pasożytów, a już w gabinecie doszła ta diagnoza alergiczna - tak, to był biorezonans, tylko jakaś jego super-nowoczesna wersja :) :) :) no dobra, niech będzie :). Matylda - bolał mnie brzuch, często mocno i w dziwnych miejscach, np. pod lewymi żebrami. Miałam bardzo nadwrażliwe jelita, takie bardzo bolesne skurcze, często biegunki, biały język, no i całą zimę - okropną handrę (mam nadzieję, że jeszcze nie prawdziwą depresję, ale byłam blisko). I oczywiście okropne wysypki alergiczne - praktycznie non stop na buzi i jeszcze często w zgięciach łokci, na ramionach... Wiesz, taka wysypka jak po zjedzeniu truskawek czy pomidora. Z tym cały czas walczę. A o lambliach nie wiedziałam. Jedynie podejrzewałam pasożyty, bo poczytałam, że ich toksyny dają na skórze takie same objawy jak alergiczne. Podejrzewałam, że wysypka to efekt pasozytów lub candidy. Twój sposób na lamblie - świetny, na pewno wypróbuję. No i teraz wiem, dlaczego tak przepadam za mlekiem i nabiałem :( Siaka - mam dokładnie tak samo - też sie boję. Boję się np. że się uzależnię :) :) :) i już od rana zacznę szukać tych aminokwasów jak palacz papierosów :) :) :) No ale ryzyk-fizyk - jest mi z nimi dobrze i jeszcze trochę pobiorę :) O metodzie nie słyszałam, ale jeśli dowiesz się czegoś więcej, to napisz. Mamy pytanie - czy ktoś z was piekł chleb na zakwasie i korzystał z gotowego zakwasu w proszku? Kupiłam taki specyfik w sklepie ekologicznym, ale jest tylko niemiecka ulotka - przetłumaczę sobie oczywiście. Ale może ktoś ma doświadczenia? Matylda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann Nie chcę tutaj za bardzo odbiegać od tematu oczyszczania. O metodzie EFT dowiedziałąm się z jakieś gazety. Poszukałam, poszperałam i ściągnęłam sobie podręcznik. I opukuję się od 3 dni. Powiem tak, jestem pod wrażeniem. Przespałam trzecią całą noc, zniknęło napięcie w mięśniach i dziś to już zaczęłam nawet żartować w pracy. Co ostatnio mi się nie zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Witam Wszysciutkich :) Siaka wydaje mi sie ze Twoja powracajaca depresja czy gorsze dni moga byc zwiazane z oczyszczaniem sie organizmu, np u mnie podczas takich konkretnych oczyszczan, zawsze pogarsza sie samopoczucie i lapie dola, sadze ze oczyszcza sie nie samo cialo ale takze nasza podswiadomosc, psychika....stad te doly, ale ciesze sie ze znalazlas i na to lekarstwo. Ciekawe to co piszesz. Musze i ja cos poczytac o tej metodzie EFT. A na kamienie w woreczku jest dobra mikstura ktora podal Plywak (sama stosuje) sok z 1/2 cytryny + 1 lyzka oliwy = wypic na czczo. Mozesz tez dawke zwiekszyc i dodatkowo stosowac przed snem. Makler moze i masz troche racji ze silne miesnie brzucha portafia utrzymac go w ladnym pionie, ale nie do konca sie z Toba zgodze. Ja jestem szczuplutka, dawniej dawniej nic mi nie wystawalo, zmienilo sie to dopiero kilka lat temu. Raczej nigdy nie mialam przesadnej sklonnosci do cwiczen (troche szkoda) ale trudno sie mowi. Wiec teraz taka zagadka, skoro nie cwicze, to dlaczego brzuch w okolicack pepka (ok 5 cm) mam twardy jak skala??? Gdyby jeszcze byl plaski to bym sie zgodzila ze tak ma byb, ale on jest jak "twarda pilka", wiec to chyba nie jest normalne :( Aczkolwiek zastanawiam sie nad brzuszkami, mysle ze troche cwiczenia by mi pomogly, jednak na pierwszym planie jest oczyszczenie jelita z kamieni kalowych i koniec kropka. Dzieki Maklerku za wszystkie porady, a duzo ich :) Matyldo bo tak przelecialam Tombaka, ale nie ma tam konkretnego planu na zaparcia, wiec mam przeczytac cala ksiazke i wyciagnac sobie jakas srednia dla siebie? Dobrze jarze..........czy jest moze jakis dzial poswiecony zaparciom. Napisz ktora ksiazke masz konkretnir na mysli i rowniez dziekuje za napisalas mi co ograniczylas w swojej diecie. Plywak gratuluje poprawy wynikow :) tak trzymaj, dobra dieta to podstawa. Napisz prosze czy tak w 100% wierzysz w skutecznosc diety zgodnej z grupa krwi.......sama znow sie do niej przymierzam, ale mam male watpliwosci. Mam grupe B i nie moge jesc praktycznie zadnych orzechow (zawsze je bardzo lubilam) noi przeciez sa zdrowe! Nie moge jesc rowniez soczewicy (a do tej pory jadlam sporo, smaczna i zdrowa) i jeszcze wielu innych produktow, ktore sa naprawde skarbnica witamin. Napisz dlaczego jestes na tak, moze jednak sie przekonam :) Swann ciesze sie ze spodobala Ci sie ta kuracja sokiem winogronowym. Mysle ze napewno wyjdzie Ci na zdrowie, ten system o ktorym piszesz (do ktorej godziny mozna jesc, a ile czasu tylko pic) wydaje mi sie naprawde skuteczny, caly czas sie oczyszczasz, a nie tak jak ja 4 dni na sokach, a pozniej znowu nic. Wspolczuje Ci z powodu candidy i lambi, tez juz o nich troche czytalam i okazuje sie, ze nie jest latwo je wytepic. Musisz trzymac sie diety i ja osobiscie przetestowalabym ta metode ktora podala Matylda. Darvas no normalnie nadziwic sie nie moge, za tak super sie oczyszczasz, chodzi mi glownie o jelito grube, a konkretnie o te Twoje kolorowe stolce, Boze jak ja tez bym tak chciala :) a moze to MO robi taka robote? Czytam o tym i chyba wkrotce zastosuje, zamiast MMS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Witam. Milko i maklerze dziękuję Wam za opinie , obawiam się że macie rację ,pomimo że czuję się doskonale czasem pojawia się krew z odbytu .Polipy mam raczej pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda Dzieki za odp, ale twoja maszyna dla mnie za droga. Plywak No twoja bardziej mi odpowiada i dzieki tobie wpadlem na genialny pomysl. Ja mam w domu blender, popatrzylem w instrukcji i okazuje sie, ze mozna mielic np. ziarna kawy, orzechy ziemne tzn ze nie potrzebuje osobnego mlynka. Ze mi tez nie wpadlo wczesniej do glowy, zeby to sprawdzic, czasami ciezko mysle. Jezeli chodzi o kuracje solna to dopiero 4 dzien. Wczoraj zrobilem eksperyment i nie bralem proszku zasadowego, tak jak przypuszczalem ph moczu spadlo mi do ok5 (normalnie 5.5 rano), zauwazylem tez, ze od razu zmienil mi sie zapach potu na bardzo intensywny, czyli wszystko to swiadczy o wiekszym zakwaszeniu, aha i jeszcze nie wiem czy to przypadek, ale stolec byl wczoraj i dzisiaj jakby czysciejszy. Poki co nadal chodze dwa razy dziennie, konsystencja normalna, zatem nic specjalnego w tym wzgledzie sie nie dzieje. Wrocilem dzis zatem do proszku zasadowego. Zakladam, ze nerki mam ok i nadmiar magnezu bedzie usuwany i moczem, jezeli takowy bedzie. Probowalem wczoraj dojsc do tego ile jest czystego magnezu w soli i proszku, ale niestety nie udalo mi sie. Milka Ja tez sie ciesze, ze cos sie dzieje i ze nie jest to zbyt gwaltowne. Jestem przekonany, ze MO dziala bo wczesniej zauwazylem, wlasciwie proszek tez. Byc moze jest tak, ze razem te trzy srodki tworza niezla mieszanke. Mo ma dzialac we wczesniejszym etapie na ktorym ja jestem na gorna czesc ukladu pokrmowego, proszek dziala na przestrzenie miedzykomorkowe a sol wszystkie odpady wywozi. Tak ja to widze. Uwazam tez, ze intensyfikacja tego procesu nastapila po zastosowaniu proszku zasadowego, a zainteresowalem sie nim dzieki tej miksturze soda z klonowym. Co do soli zobaczym ale jak na poczatek jest ok, czas pokaze co bedzie dalej. Zauwazylem tez, ze nieczystosci wychodze etapami, pojawiaja ise przez 2-3 dni pozniej jest cisze i po kilku dniach ponownie. A ph sprawdzalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka praktykujacy mowia, ze taka dieta eliminuje przyczyny powstawnia wielu chorob i pomaga zwalczyc obecne schorzenia. Mi za bardzo ona nie pasuje, bowiem przy mojej grupie AB powninenem unikac wielu produktow, ktore mi zawsze smakowaly, np: kasza gryczna, fladra, pstrag, paryka, wszelkich kiszonek. Denerwujacym jest fakt, ze w kilku tytulach tego samego autora - tworcy tej diety - Dr Peter D Adamo - sa sprzeczne zalecenia. Przykladowo w jednej ksiazce dany produkt jest zalecany, a w drugiej nalezy go unikac. Jest jeszcze strona autora, ktora mam nadzieje eliminuje te bledy. Rozwinieciem (chyba) tej diety jest dieta genotypowa. Nie znam jej w ogole - ksiazka, ktora mam wciaz czeka aby ja przewietrzyc :) link do niej -> http://chomikuj.pl/agulec81/DIETY/DIETA+GENOTYPOWA+Dr+Peter+D+Adamo,431242649.pdf Z uwagi na to, ze cwiczenia nie sa Twym ulubiony zajeciem - a szkoda - mam dla Ciebie tylko jedno, ktore moze pomoze Ci pozbyc sie zaparc. http://w537.wrzuta.pl/film/9Az5iUFVmwB/rozciaganie_przykregoslupowych_i_wzmacnianie_prostych_brzuch Makler napisz w skrocie, co daja kapiele w H2O2 i jak czesto mozna je zazywac. Wiem, ze do stosowania wewnetrznego nalezy byc oczyszczonym. Ja dzisiaj zrobilem sobie takie jednogodzinne polezenie w trzech aptecznych buteleczkach po 100g kazda, wlanych do wanny napelnionej w 2/3 woda i sie fajnie po tym czuje - lekki, rzeski, rozluzniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darvas Sprobuj zamienic poszek zasadowy na zmielona skorupke jaj, w ilosci niewiele mniejszej od polowki lyzeczki, zapitej wieczorem - przynajmniej 1godz ( najlepiej po 2) po ostatnim posilku, sokiem z polowki cytryny i wtedy na drugi dxien rano sprawdz ph i napisz jakie Ci wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 Odnośnie książki o zdrowej żywności co podałem. Zgadzam się z tobą w 100% co piszesz. Chciałem przedstawić dwie strony medalu odnośnie "zdrowego jedzenia". Jak będziesz w księgarni to sobie przejrzyj, warto się z nią zapoznać. Innym też polecam. Pokrótce dla przykładu podam: Do czego nasze ciało potrzebuje cholesterolu W rzeczywistości bez cholesterolu nie moglibyśmy żyć. Stabilizuje i chroni błony komórkowe, chroni nerwy, jest substratem do produkcji kwasów żółciowych potrzebnych do trawienia tłuszczy, jest podstawą syntezy większości hormonów płciowych m.in estrogenów, chroni skórę, wspomaga system immunologiczny, chroni diabetyków przed uszkodzeniem nerek, zapewnia niezbędną elastyczność czerwonym krwinkom, jest ważny dla rozwoju mózgu noworodków, zabezpiecza embriony przed wadami. Mleko matki zawiera dwa razy więcej cholesterolu niż mleko krowie. To by oznaczało, że natura chce szkodzić sercom noworodków! Jak dobrze pamiętam pisało również, że zbyt niski poziom cholesterolu powoduje niski poziom serotoniny, który powoduje depresje, bezsenność, zachowanie samobójcze. Czasem w imię dobrego odżywiania może ktoś .... Za duży poziom też nie wskazany - pobudzenie maniakalne:) Witamina B6 uszkadza nerwy Wit. B6 (pirodyksyna) jest często zalecana jako lek, przy depresjach, dolegliwościach cyklu miesiączkowego (zespół napięcia przedmiesiączkowego), astmie dziecięcej. Nikt nie liczył się z trującymi właściwościami tej witaminy. U wielu pacjentów zatrucia te są mylnie diagnozowane jako stwardnienie rozsiane. Sól Niska zawartość soli może powodować niepożądane zmiany w przemianie materii i zwiększyć ryzyko chorób z wiązanych z układem krążenia. pozornie proste porównanie dużo soli = wysokie ciśnienie, mało soli = niskie ciśnienie, nie jest prawdziwe. Ci , którzy mają wysokie ciśnienie tętnicze, powinni po konsulatcji z lekarzem spróbować obniżyć spożycie soli. Mięsień piwny Mięsień piwny - rośnie od kalorii. Ma przyczynę w kobiecych hormonach płciowych. Chmiel zawiera takie hormony daidzeina, genisteina. Także drożdże wydzielają hormony np.17-B- estradiol jeden z estrogenów wytwarzanych tylko przez kobiece jajniki. Typowe działanie estrogenów można rozpoznać także przez znaczny przyrost piersi. Tylko patrzeć, który facet ma wielki brzuch i cycki =wielbiciel piwa:) Dla mnie to wygląda tak: nie ma idealnej diety, jeść tylko białko, surowe produkty, nie używać soli itp. Wszystko można tylko z głową. Mięso bardziej drobiowe. Żywność najlepiej bez chemii. Witamin też za dużo w cale nie jest dobrze. Ogólnie co za dużo to niezdrowo. Nie którzy mogą nie wytrzymać takiej zmiany, zmiany wprowadzajmy powoli. Ileś lat zaniedbywaliśmy ciało i teraz szybko chcemy się pozbyć np. cholesterolu itp. Czasami możemy sobie zrobić więcej szkody niż pożytku (nawet utrata życia - serotonina). Co nagle to po diable. Makler ty jesteś młody, kawał byka (siłownia), wysportowany, mocna psychika. Dasz sobie radę:) Więcej nie będę pisał o zdrowym odżywianiu bo to nie tutaj temat. We wszystkim należy zachować umiar!!! P.S. Mam nadzieję, że to nie jest wynajdowanie problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler 001 Z wodą - odnośnie osmozy zgadam się, że najlepiej filtruje. Filtry te przekonują mnie tak na 70%. Muszę jeszcze rozwiać wątpliwości. Powiedz mi sprawdzałeś może ph wody przed i po? Podobno ta woda jest kwaśna. Potrafi rury zżerać. Masz może okazję przetestować wodę otrzymywaną z filtra tego za 13tys. Od twojego znajomego. Sprawdzić jaka faktycznie jest ta woda, jaki przedział ph? Nie żebym chciał kupić ten za 13tys:) Ten filtr , który podałem za 3000tys. Ma prawdopodobnie taki sam filtr. Jak miałbyś czas to zerknij na stronkę: http://www.orsi.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35&Itemid=62 Piszesz, że kranówy nie tykasz. Do gotowania używasz wody osmotycznej? Jak z myciem się, zmywaniem naczyń filtrujesz jakoś wodę? Pijesz tylko samą czystą wodę, nic oprócz tego? Masz rację, że sama woda nie wystarczy. Potrzebna jest zmiana stylu życia i żywienia. Wydaje mi się, że jak pijesz wodę osmotyczną (kwaśną) i spożywasz wodę utlenioną to dodatkowo alkalizujesz tą wodę w organizmie poprzez dodatkowy tlen. Jakby tak zrobić np. 1L wody osmotycznej i dodać np. 5 kropel wody utlenionej. To mielibyśmy wodę z alkalizowaną gotową do picia. I sprawdzić ph tej wody wtedy. Jak długo taka woda zachowałaby swoje właściwości? Podaje link do ustawy odnośnie wody jak ktoś ma ochotę poczytać: http://www.halat.pl/rozp__woda_29_03_2007_strona_Instytutu_Wody_halat.pl.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plywak oksprobuje w niedalekij przyszlosci, jednak w najblizszych dnia nie bedzie to mozliwe, ale pamietam, zreszta sam jestem ciekawy Odnosnie picia wody. Teraz pije dosc duzo tzn min 3 l dzienie, ale nie wiem czy dobrze, bo pije miedzy posilkami czyli mam raptem mozliwosc w ciagu dnia ok 4 razy i jak wypije duzo to szybko wszystko wydlam z moczem, czy ta woda nie powinna zatrzymac sie dluzej w organizmie? Wczesniej dawalem cytryne, ale nie moge pic codzienie wody z cytryna, bo to niezdrowe dla zebow. Nie wiem co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) odnosnie kapieli z dod h2o2.... masz racje :) takie sa efekty :):) a po ciezkim treningu...bajka ;) z nieumywakina normuja stolec, wypedzaja glisty, reguluja powloke skorna w egzemie, luszczycy, zapaleniach skory i wrzodach troficznych, lagodza bole kregoslupa, stawow i miesni cykla zabiegow 5-6 kapieli co drugi dzien, mozna powtorzyc po uplywie dwoch tygodni polecam mozliwie goraca kapiel,,,,zeby pory skory jak najmocniej sie potwieraly wtedy wchlanianie i korzystne oddzialywanie bedzie jak najlepsze czas kapieli 30-40 minut mozliwe do zaobserwowania: podwyzszona temp ciala, pojawienie sie zarozowien skory, niewielkie klopoty ze stolcem - sa to oznaki zaniczyszczenia organizmu, im wieksze zanieczyszczenie tym bardziej wyraza sie te objawy zdrowy czlowiek odczuje po takiej kapieli jedynie ulge ja juz uzywalem w przeliczeniu 1 litr wody utl 3% na kapiel i nic specjalnego nie spostrzeglem :) takze masz duzy zapas bezpieczenstwa :) w stanach to chyba nawet do 200 ml 35% na wanne czy 3/4 jechali :) ja 100 na 1/3...moze troszke wiecej... perhydrol mi sie skonczyl i musze zrobic wieksze zakupy bo przy kapielach....zonka tez....sporo tego idzie :) ogolnie to polecam przeczytac ksiazke nieumywakina...duzo lepiej i obszerniej wszystko wyjasnione dla mnie stosowanie h2o2.....to tak jak oddychanie trenowanie ciala i zdrowe odzywianie....bardzo szerokie spektrum pozytywnego oddzialywania na caly nasz organizm nasza skora ma duza powierzchnie i takie zewnetrzne stosowanie ma duzo wieksze pole oddzialywania niz spozywanie wewnetrzne moge to jedynie odniesc to urynoterapii gdzie sytuacja jest analogiczna lepiej bardziej odczuwam stosowanie zewnetrzne masowanie nacieranie niz.... te 100 ml porannego srodkowego bermundo :) wiem... jasne ze pojawiaja sie glosy ...przeciw ale zwolennicy...tez w glebi :) nie sa za zdrowi ja po sobie widze ze wszystko idzie w jak najlepszym kierunku oczywiscie ze cholesterol jest nam potrzebny :) i nasza dieta specjalnie nie ma wplywu na jego faktyczne powiekszanie sie bo zdolnosci naszego organizmu sa ogromne....potrafi 400x wiecej sam wytworzyc niz my z pozywieniem dostarczamy dr rath w swojej ksiazce ladnei wyjasnia owe mechanizmy co do miesnia piwnego :) "korytko" wyzej i cwiczyc talie....i caly ten obszar bedzie jak u 20-latka :) jesc gdy czujemy faktyczne glod....bardzo dokladnie rozgryzac pokarm przed polknieciem....czyli co najmniej te 20 minut jesc...zeby psychicznie sie nasycic i waga bedzie mlodziencza i we wszystkim umiar :) o wode i pH to mnie jaroslaw meczyl :) zwykla kranowa przynajmniej tu gdzie obecnie mieszkam to ok 8 po osmozie powiedzialbym ze ponizej 6 tylko... przeciez kwas...sok cytrynowy ktory pijemy... to kwas :) o bardzo niskim pH...nieiwele wiekszym niz sok zoladkowy i jednak pozytywnie oddzialuje na nasz organizm tu bym sie nie martwil pH wody popatrz jak mocno zakwasza nas mieso ze juz nie wspomne o slodyczach czy innych.... a jak slabo alkalizuja warzywa nie ma co popadac w ....przesade :) w zadnym temacie ;) pomimo tego ze wode osmotyczna pije juz 5 lat....coraz zdrowiej sie czuje i wygladam i coraz mniej i zadziej choruje teraz to juz wogole nie nie nie :) popatrz sobie na stare rury jak wymieniasz ...cos tam.... przeswit minimalny...slomki do picia...a cala rura zawalona zelaziawymi i innymi osadami wapienno...jakimis tam bez filtra masz to i w czajniku i sluchawka od prysznica sie blokuje...i pozniej w stawach nerkach sciegnach miesniach a woda osmotyczna jako "idealnie" czysta spelnia podstawowa role....transportera i rozpuszczalnika dlatego po czasie wymywa...to co zalega i to co zbedne to tylko raz goscinnie bylem u gostka z tym...za 13 kola :) mial opcje regulacji pH wody od 2-11 czy 12pH nawet dal mi sprobowac... dwie szklaneczki lyklem....specjalnego wrazenia na mnie nie zrobila... czysta woda i tyle... nie bylo nadzwyczajnych wrazen smakowych....a chyba cos kolo 9 pH wlal ale...to tez kwestia czasu...dlugosci zazywania...wiele lat woda ma bardzo lagodny sposob oddzialywania osmotyczna tylko w kuchni uzywam do przygotowywania ...posilkow i do picia....przez okragly rok pijam nie przegotowana...bo nie ma takiej potrzeby ostatnimi czasy dodaje szczypte soli do kazdej szklaneczki - jak nieumywakin zaleca jak kropelkuje h2o2 to troszke soku jablkowego czy pomaranczowego dodam....lepiej smakuje z tego co pamietam nie uzywac soku marchewkowego i baanowego.. (? nie jestem pewien - wszystko w ksiazce - bo neutralizuja h2o2) prysznice biore szybkie, poza kapiela z dod h2o2 bede chcial kupic sluchawke prysznicowa....zatrzymje cala chemie lutek chyba kupil (tylko ze je mozna uzywac z woda do temp 50 stopni - takie parametry pracy maja owe filtry - wyzej ....mozesie uszkodzi...albo nie filtruje tak dobrze? ) pamietajmy ze goraca kapiel w zasyfionej chemicznie wodzie przy otwartych szeroko porach....wspaniale...wchlania :) w cialo chemie :) zmywam w zwyklej - bez przesady ;) zobacze pobawie sie...w mierzenie pH tak jak mowisz darvas wystarczy ze do szkl wody dasz kilka kropelek soku z cytryny pij przez slomke ja pije juz ok 60 minut po posilku i do 20 minut przed posilkiem :) nie dajmy sie zwariowac hiehie staram sie pic tyle aby mocz byl mocno jasny slomkowy cytrynowy - bezbarwny wodnisty...to juz troche za duzo sie pije pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
bermundo taka jest prawda że cholesterol jest cholernie ważny, i to co się nazywa miażdżycą nie jest niczym innym jak PROGRAMEM OCHRONNYM. Gdyby nie odkładał się cholesterol to byśmy umierali szybko. Oczywiście przyczyna miażdżycy jest zupełnie inna, tylko że medycyna udaje że tego nie wie, bowiem jest na ten temat dosyć sporo już napisane i jeżeli nawet to wiadomo że nie cholesterol jest tu problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Kupiłes słuchawkę prysznicową ? Ja od 1,5 roku używam IRA shower firma Shina At. Ręcznika nie używam:-) Po prysznicu woda sama wysycha na skórze bez szkody dla niej. Skórę przestałem smarować. Czasami tylko twarz. Chlor mi bardzo nie służył. Szczególnie skóra cierpi. Wklad ceramiczny w słuchawce dezaktywuje chlor. Słuchawka daje całą mase pozytywnych efektów - usuwa zmęcznenie, leczy skóre, rany, wypryski itp. Ja niedługo kupuje drugą. Tak na zapas:) Podaję link: http://www.natura.abc24.pl/default.asp?kat=41115&pro=397020 Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay kruca fuks :D niezla ta sluchawka.... ale tyle kasy bede musial dokladnie porownac z tymi ktore ja biore pod uwage (od ok 60 -90 zl) jeszcze nie kupilem ja ci powiem tak :) kiedys tam... oplukiwalem na koncu twarz woda osmotyczna demineralizowana...tez super obecnie do pielegnacji twarzy uzywam tylko wlasnej wody ;) urynianki i efekty przechodza najsmielsze oczekiwania cialo myje mydlem marsylskim... dbam o nawilzenie i natluszczenie ciala i nie narzekam :) tez woda ladnie splywa....i praktycznie po jakiejs tam chwili prawie ze czlowiek suchy ale natrzec cialo skore tez dobra rzecz :) pobudzic krazenie ale....jestem swiadom tej calej chemii....i niedlugo kupie :) ale bardzo ciekawa rzecz podrzuciles :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Zmotywuję Cię: najwyższa pora zakupić ! :-) A jakie Ty masz na oku te słuchawki ? Ta słuchawka to jak domowe sanatorium, spa, narzędzie relaksu i regeneracji w jednym ! Z ciekawostek powiem, że po pierwszych 2 tygodniach pryszniców oczyścily się uszy wewnątrz i w ogóle nie mam z nimi żadnych problemów juz teraz. Wcześniej zapewne od chloru ciągle jakies swędzenie w środku było. Poza tym poprawia się stan zatok zapewne od jonów które generuje słuchawka. Myśle, że jest warta ceny. Wcześniej używałem filterków węglowych KDF, które się montuje przed słuchawką, ale nie wiele dają. Strata kasy. Slyszałem, że IRA to Maybach wsród słuchawek. Chociaż są też takie za 1500 zł i za 2500 zł:) http://www.kenrico.com/showerhead.html Tu jest link do tej za 1500 zł. Przy wodzie z IRA to mydla nie trzeba używać nawilżajacego:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay A czemu nie kupisz nowych kompletu czterech nowych filtrow w cenie 19,95 PLN, tylko nowa sluchawke za 259,95 PLN z defacto dwoma filtrami w zestawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Pływak Te filterki się strasznie szybko brudzą. Niestety taki syf leci z wodociągów. Trzebaby wymieniać co miesiąc albo cześciej. Wyjmuję je i płuczę żeby ciągle nie zmieniać. Słuchawka jest już dość brudna więc pewnie za jakiś czas ją odstawię. Oczywiście można sie bawić w czyszczenie jej odkamieniaczem itp., ale nie wiem czy to jej nie zaszkodzi. Właściwie cały czas spełnia swoja rolę najważniejszy przeciez jest filtr ceramiczny. Na upartego sprawdze ile wytrzyma taka nie czyszczona, a myśle ze długo:) Troche za leniwy jestem na zabawy odkamieniaczem bo i tak po tygodniu bedzie to samo:) Tej słuchawki używam tylko ja :) Z reguły raz dziennie prysznic/kąpiel, a jakby używała jej rodzina 2 czy 4 osobowa :) Masakra:) Poza tym nawet mimo wymiany filterków i tak w samej glówce tworzą się osady:) W korpusie też. Myślę, że 250 zł na 3 lata a pewnie i dłuzej to cena jest naprawde OK. Jedyne co trzeba uważać żeby woda nie miała 70 st C i żeby pory w blaszce się nie zapchały. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann Muszę sprostować,to nie jest mój przepis,znalazłam go przez przypadek i skopiowałam,i okazało się,że się przydał:)Takie przepisy z własnego doświadczenia są na wagę złota i tak je zbieram... Jeszcze nie piekłam na kupnym zakwasie,robię w Thermomixie.Ostatnio taki zakwas widziałam w piekarni,może go kupię i wypróbuję. Milka Chyba w każdej książce są przepisy na soki.Ja je robię,gdy akurat jest pora,sezon na warzywo czy owoc.Tak mi się wydaje,że to "dzięki"tym sokom tak mnie czyściło.Szkoda,że nie wpadłam na pomysł ważenia się... Ja jakoś też nie jestem przekonana co do jedzenia zgodnie z grupą krwi(też mam AB) Kieruję się tym,aby jeść zgodnie z porą roku-to już nauka makriobiotyki.Milka,możesz cofnąć się do około str.50 (nie wiem dokładnie)Jarosław świetnie opisuje jak zdrowo się odżywiać. Darvas Wydaje mi się,że za dużo pijesz wody. DeeJay O,napaliłam się na taką słuchawkę.czy na długo starcza taki filtr?Czy instaluje się tylko do prysznica?(mam wannę) Makler Zacząłeś picie soku z cytryn?Ja zaczęłam tą kuracje 10 dniową,tylko nie wiem czy zdążę ją ukończyć do oczyszcz.wątroby.Z ciekawością czytam Wasze dialogi,panowie na temat wody,filtrów,raczej w najbliższej,a i dalszej przyszłości nie planuje zakupu niczego takiego ze wzg finansowych,może kiedyś namówię męża.W rodzinie mają taki filtr,ale nie jest używany,bo nikt nie dokupuje tych wkładów. Robiłam lewatywę z piołunu,na razie raz,ale niezbyt się po niej czułam. No chyba jeszcze zrobię,bo efekty są dopiero po 3 czy 4. Mam czasem takie dziwne boleści z prawej strony brzucha,na dole,po lewatywach(pierwszych w życiu)bolało mnie tam,jakbym w tym miejscu była zatkana?Potem poczułam ulgę,ale nadal mi to dokucza:(Może to zrosty?Bodajże je miałam po cesarkach.Czy ktoś ma podobne boleści? Bogumiło Skąd wiesz,że to polipy?Ja od paru miesięcy załatwiam się z krwią i śluzem,boję się,że to może być coś poważnego,ale jakoś do lekarza nie mogę się wybrać.Hemoroidy mam od pierwszej ciąży.Ogólnie mi nie dokuczają,bo staram się żyć zdrowo... Jarosławie Dawno Cię tu nie było,ale może "nas"czytujesz...Przypomnij mi jak to z tym królikiem jest?Pamięć jest zawodna.Co należy wyciąć z lewych łapek?Czy wogóle ich nie jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem wkleić wiadomoś jaką dostałem. Przeczytajcie to ważne i sami zdecydujcie. W ciągu 3 dni, UE wprowadzi wiele zakazów w medycynie ziołowej proponując nam farmaceutyki, które napędzają zyski Farmacji. Dyrektywa UE THMPD stworzyła wysokie bariery dla leków ziołowych, które nie były na rynku od 30 lat - w tym niemal wszystkich chińskich, Ayurvedic i Afryki medycyny tradycyjnej. Jest to drakoński ruch, który jest na korzyść firmą farmaceutycznym, a który ignoruje tysiące lat wiedzy medycznej. Musimy wzbudzić wielki protest przeciwko temu. Razem nasz głos może wywrzeć nacisk na Komisję UE dla zmian w tej dyrektywie, zmusić nasze rządy do odmowy jej realizacji i stworzyć drogę do wniesienia sprawy do sądu. Podpisz się i przekaż informację o tej kampanii do wszystkich. Zbierzmy MILION głosów, aby ochronić medycynę ziołową: Do Komisji Europejskiej i rządów UE: Ponieważ dotyczy obywateli UE, wzywamy Komisję do zmiany dyrektywy "ziołowej"THMPD, zawieszenia drakońskich przepisów przeciwko lekom ziołowym i usunięcie wszystkich barier dla tradycyjnych preparatów profilaktycznych o długiej historii stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz Europy. Wzywamy rządy naszych krajów do odmowy wypełniania postanowień niniejszej dyrektywy do czasu jej zmiany. Mamy prawo do wyboru spośród wszelakich preparatów i leków, które mogą utrzymać nas i nasze rodziny w zdrowiu. TUTAJ MOŻESZ PODPISAĆ PETYCJĘ: http://www.avaaz.org/en/eu_herbal_medicine_ban/?vl Wystarczy wpisać imię i nazwisko (name), email, wybrać kraj (Poland) i podać kod pocztowy, a następnie kliknąć Send. E-mailem przychodzi potwierdzenie, lecz upewnij się czy wiadomość nie została zatrzymana przez filtry antyspamowe, gdyż niektóre serwery uznają tą domenę za spamową. Więcej o dyrektywie THMPD w j. polskim: http://www.stopcodex.pl/stop-thmpd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Matylda Słuchawka ma dwa filtry: mechaniczny (gąbeczka), który wymienia się gdy zrobi się brązowy lub płucze mocnym strumieniem wody tak jak ja i filtr ceramiczny, który eliminuje chlor i energetyzuje wode w wielkim skrócie. Można uznać, że słuchawka starcza na kilka lat 2-3-5 wg mnie, albo dłuzej jak się bardzo dba. W angielskim opisie instrukcji jest napisane, że filtr ceramiczny jest SEMI-PERMANENT wiec pół trwały :) cokolwiek to oznacza:) http://www.youtube.com/watch?v=L2YblFViM8Y http://www.youtube.com/watch?v=zX_wrZp7hk4&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=WLL0uotdfZE&feature=related Ciekawe filmy o IRA. IRA montujesz zamiast słuchawki prysznica. Możesz nalać wody do wanny używając słuchawki. Słuchawka jest Koreańskiej firmy. Są tez do niej wkłady kolagenowe i z wit. C, ale nie używałem. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jestem na 112 stronie. Makler Serio chcesz 40 dniową głodówkę zrobić ? Wyjście z takiej głodówki to musi być sztuka nad sztukami:) Ja preferuję 1-3 dniowe głodówki na wodzie osmotyczno-energetyzowanej:) 40 to lepiej oczyszczeń wątroby :) ;-) :-D heheh Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×